Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vnútromaternicové teliesko Arianna - vaše skúsenosti

klincek
24. jan 2013

Viem, ze existuje, ale to je tak vsetko..moj gyn. mi odporucal Mirenu, ta je ale hormonalna, a Dana sa mi velmi nepozdava. O Arianne som sa dozvedela az neskor, tak hladam informacie. Na nete nie je skoro nic, ani tu na stranke som toho vela nenasla. Je hormonalna, ci nie? Kolko stoji? Da sa vobec na SK zohnat? Je vhodna aj po sekcii? Ak mate akekolvek skusenosti, budem vdacna, ak sa podelite. Dakujem.

silvialilien
12. jún 2018

@andriez13 asi to je normálne musí sa uhniezdit teliesko a každá to mame inak ja som to mala ako som písala vyžšie špinenie ani nie.. Teraz už som dostala po 28 dňoch a 6 dní trvali.. Brucho ma bolievalo týždeň pred začatím teraz už nie

andriez13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimolimit
12. jún 2018

@ep8985 Ahoj, prosim ta ako ti dopadli vyskedky z kultivacie? Potvrdilo sa ti, ze zapal sposobilo teliesko?
Pred 2 tyzdnami som skoncila na pohotovosti s velkymi bolestami a nasli mi zapal maternice a posvy, tiez mam nehormonalne teliesko (uz 2.rok). Lekari sa tvarili, ze netusia z coho to mam a gynekolog mi odmietol vziat vytery:(

ep8985
13. jún 2018

@mimolimit zápal sa z krvi našťastie nepotvrdil ale všetko, čo ma trápilo áno. Moje telo to teliesko vypudzovalo von. Ako mi to Dr vytiahla, tak prestali vytoky, tie strašné bolesti, silný menzes, atď. Akoby utalo!

dadam79
4. sep 2018

@klincek ahoj, ja som si dala zaviezt asi pred mesiacom teliesko CuT 380 A , stalo ma to v lekárni 40€, zavedenie 10€....... Keďže antiku nemôžem. Ak budeš chcieť, odfotim aj pribalovy leták. Zatiaľ sa nič nedeje, uvidím, čo bude ďalej...... Je to na 5rokov a bez hormónov.

dadam79
4. sep 2018
llucca
20. sep 2018

Ahojte, tiez rozmyslam nad Ariannou. No ked tu citam, ake su bolesti pocas aj mimo menzesu tak neviem...este pre mna dolezite info- viete mi povedat, ci sa mozu pocas menzesu pouzivat tampony? Dakujem

ep8985
21. sep 2018

@llucca nie sú vhodné. Tampón sa môže zachytiť o vlákna a posunúť tak teliesko

Tu začni písať odpoveď...

Odošli