1. IVF lekár odmietol ET, máte s tým skúsenosť?

janneka
17. jan 2019

Ahojte, som tu nova a som dost zmatena. Prave absolvujeme 1. IVF. Ale mam velmi zmiesane pocity, lekar nam dokopy okolo toho nic nepovedal. Isli sme do toho kvoli spermiogramu. Zajtra mam ist na odber vajicok a co ma sokovalo, tak lekar vcera povedal, ze nebude robit ET. Vraj ide vsetko mrazit... som sa pytala preco a povedal len, ze mam vysoku sliznicu v maternici (na 8. den stimulacie mala 12 mm). Tak ja neviem, myslela som si, ze nizka je zla, nie vysoka. A doteraz vobec nespominal, ze sa moze stat, ze po odbere neurobi ET s cerstym embryom. Mate s tym, prosim, niektora skusenost? Som z toho konsternovana, lebo nerozumiem.

busybumblebee
22. apr 2019

@mircall vsetky tieto recenzie co si mi sem nakopirovala hovoria o konkretnej pani doktorke a nie centre Gyn-fiv ako takom o ktorom pisem vseobecne ja 😊 a ja ti verim tvoju skusenost, nemusis mi to takto dokazovat. Ja som len chcela prispiet tou svojou, ktora by mozno niekomu tiez pomohla. Ja respektujem tvoj nazor, tak ty by si mohla moj 😊 a nikde som nenapisala, ze len zato, ze nam nevydadali, tak su super, cize to si neviem z coho vydedukovala 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre