2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
1. sep 2009

čitam aj septembrovky sem tam 😀

lusinkaj
autor
1. sep 2009

hej?ta ty uz tak si daleko?a co si sa tam docitala? 😀

martineluska
1. sep 2009

😀 lusi stimulku od septembra sso myslela 😀 ja budem dufam rodit v juni 😎

lusinkaj
autor
1. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaj 🙂 😀 hej,hej tam pisem aj ja....
lebo moja tema,uz je asi na nic...nevyslo mi to tak ako som chcela,nevadi...

martineluska
1. sep 2009

nakoniec aj ja budem v septembri oplodnena 😀 aspon dufam že sa niečo nepo 😅 kakááá

martineluska
1. sep 2009

a inak mi si tu semtam pokecame no nie? 😀

lusinkaj
autor
1. sep 2009

tak ja dufam,ze budem v oktobri oplodnena 😀 jooooj

martineluska
1. sep 2009

ja už začinam trochu stresovat už by som mohla dostat menzes bojim sa že mi bude zas meskat dlhoooo 😖

lusinkaj
autor
1. sep 2009

ty si jak ja...neboj bude vsetko dobre...idem ja vyvesit pracku,mi doprala nacase dnes tri...mam co zehlit 😝

martineluska
1. sep 2009

ja stale za niečo stresujem 😀 inak aj ja som dnes prala a manžel vešal este že pračka pere sama 😀

lusinkaj
autor
1. sep 2009

ja mam cely balkon,vsetky snury zaplnene,taze cez volno mam co robit-zehlit.... 😝

lusinkaj
autor
1. sep 2009

krasny zvysok vecera 🙂

martineluska
1. sep 2009

dobru noc 🙂

martineluska
3. sep 2009

ahoj lusi ja hlasim že menzes este nikde 😠 od utorka mam sem tam ružovy vytok brucho ma pobolieva a nič dofam že zajtra dojde 😅 maš niečo novééé?

lusinkaj
autor
4. sep 2009

ahoj marti,no ako?pokracujes?co mas nove?ja nic,vsetko po starom cakam kedy mi poslu z poistovne odpoved dufam,ze dlho im to trvat nebude...beriem poctivo kazde rano tab,na stitnu z.a verim,ze hodnota sa znizuje 🙂

martineluska
4. sep 2009

aahoj nemam nič nove este stale čakam na menzes 😀 da si zas na čas špina jedna .teraz som došla z roboty a ty si doma dnes?odkedy mas poslanu žiadost?

lusinkaj
autor
4. sep 2009

tak mne odisla navsteva...pozerame panelak s mangelom...
posielala som 27.8.ziadost tak uvidim kedy dojde 🙂

martineluska
5. sep 2009

ahoj lusi tak mne došiel menzes dnes rano 😅 zajtra prva inekcia aj sa bojim aj tesim.Dufam že všedko bude ok. škoda že ty ešte musiš čakat ale ty ma dobehneš 🙂 kedy ideš na kontrolu za tu štitnu?

lusinkaj
autor
5. sep 2009

marti super,tak pekne injekciovanie-pichanie 😀
dobehnem urcite...
pijes ten mamadrink?

martineluska
5. sep 2009

ahoj lusi pijem aj mama drink chuti to ako čaj nakoniec v dm som kupila 🙂 teraz ideme do lekarne musim dokupit ihly aj striekačky a niečo na dezinfekciu pred pichačkov. 🙂 ideme na nakup do teska a tam je aj lekaren tak mam to jednov cestov. potom pridem pokecat. zatial sa maj pekne.

lusinkaj
autor
5. sep 2009

tak nakup vsetko co treba,aby sa dobre pichalo 😉
potom prid pokecame

martineluska
5. sep 2009

ahoj lusi tak som tu.Boli sme aj u krtnej na navsteve tak som sa zdržala. 🙂 ty čo porabaš?

lusinkaj
autor
5. sep 2009

no konecne 😀 uz nic,urobila som salat zem.na zajtra k reznom 🙂 teraz papame keksiky s manzelom a pozerame spravy

martineluska
5. sep 2009

mna dnes bolelo dost brucho ale tabletky zabraly 😀 tak som taka prispatá 😀 a nejak ukecaná. Ja som dnes nič nestihla upratat lebo som sa cele doobeda len motala a teraz sa mi už nechce 🙄

lusinkaj
autor
5. sep 2009

ja som dnes len poprala,prezliekla postelne,urobila salat a zajtra budem pokracovat,manzel bude na poobednej tak si pozehlim,povysavam... 🙂 ani mne sa nic nechcelo dnes..

martineluska
5. sep 2009

ja som si včera pred spanim dala 4deci červeneho a ked som sa postavila zo sedačky tak som skoro spadla cez stol 😀 ale učinok sa dostavil tak stalo to zato. inak čiste vínko nelubim.

lusinkaj
autor
5. sep 2009

ja ciste tiez nie... 🙂 tak ste museli mat veselo

martineluska
5. sep 2009

akurat mi bolo strasne teplo a nevedala som potom zaspat 😖 manžel len krutil hlavov.Mi sme v tejto teme len dve? a dokonca ani nie je aktualna ja som septembrová stimulka 😀 😀

lusinkaj
autor
5. sep 2009

sak to,ze tato tema je stara,ale nevadi...aj tak mi dve budeme uspesne 🙂

martineluska
5. sep 2009

to si píš že budeme uspešné 😀 ale asi sa knam už žiadna jul aug nepridá maju to už za sebov baby 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre