2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

lusinkaj
autor
19. sep 2009

tak sa drz...potom sa ozvi

martineluska
19. sep 2009

ahoj potom daj nam vediet 😉

martineluska
19. sep 2009

lusi idem aj ja lenošit lebo dnes len behám zatial ahoj 🙂

lusinkaj
autor
19. sep 2009

papa 🙂 potom sa ozvi marti

martineluska
23. sep 2009

ahoj lusi ako sa mas? par dni som si dala pokoj od konika 🙂 ja sa ma m celkom fajn len mam trochu nervičky.

lusinkaj
autor
23. sep 2009

ahoj,robila si si uz test?alebo kolki den si po?niesom uz velmi v obraze 😉
mam sa celkom dobre,len este nemam odpoved...volala som dnes tak schvaleni vykon mam len farmaceuticka musi este lieky schvalit a to este neurobila...tak cakam,ved oni maju cas 😒

martineluska
23. sep 2009

iba v sobotu som bola na et takže este na vsedko je skoro 🙂 inak nič mi nieje len mam take male bolesti v maternici alebo skor tlaky? ani sama neviem čo to je. 😅

lusinkaj
autor
23. sep 2009

aha,jasne tak to je este skoro...jooj ale ten cas leti....
ja v piatok na krv

martineluska
23. sep 2009

dufam že už to budes mat ok. taha sa to ako soplík 🙂 ja sa bojkam už to mam zachvilu za sebov a možno h.. stoho no som zvedava či budeme zo sestrov naraz kočikat alebo ja jej budem musiet žobronit o jej kočik 😀 😀

lusinkaj
autor
23. sep 2009

jasne ze budes mat svoj kocik so svojim babom...a ja trosku neskor za tebou 🙂 to bez debaty 😵

martineluska
23. sep 2009

to pevne dufam že to bude tak ako hovoriš 😉 škoda že este nemožem očurat test už ma svrbia dlane 😎

lusinkaj
autor
23. sep 2009

verim ti...joooooj vydrz este,sak to zachvilu 😉 pocuj a ako bolo so sexom,mali ste sex pred stimulkou,pocas stimulky a teraz?

martineluska
23. sep 2009

lusi odkedy som začala stimulku moj mužik ma sexualnu abstinenciu 😀 už mu stoho trochu hrabe ale nech si zvyká chlapec. 😀 ked budem tehu tak mu kupim anču 😀 kym neukončim 3 mesiac nebude žiadny sexik.

lusinkaj
autor
23. sep 2009

takze od zacatia stimulky bez sexu...fiiiha 😀 tak toto moj muz nevydrzi 😉 ani ja,ale musime,lebo pri 1ivf sme sexovali... 😠

martineluska
23. sep 2009

aj ked si mala vložene babetka ste sexovali? lebo dr nam povedal že nemáme tak sa snaží ma nebuzerovat 😀 😀

lusinkaj
autor
23. sep 2009

hej ked som mala vlozene tak sme asi raz 2 krat...alebo viac neviem...ale teraz nic nebude...asi aj toto je na vine ze sa to potom zastavilo 😒

martineluska
23. sep 2009

lusi neboj teraz to bude ok. a sexovat budeme potom 😀

lusinkaj
autor
23. sep 2009

no presne tak...ziaden sex,ci vydrzime ci nie ma to nezaujima 😀

martineluska
23. sep 2009

ten utrogestan mi fakt leze na nervi 😠 stale musim mat vložku . aj u vas davaju utrogestan?

lusinkaj
autor
23. sep 2009

hej aj ja beriem utrogestan,no toto je strasne... 🙂

martineluska
23. sep 2009

lusi idem už preč lebo mangel chce ist na pc 🙂 tak sa maj pekne a v piatok čakam dobru spravu 😉 držim palčeky.ahoj

lusinkaj
autor
23. sep 2009

jasne v poriadku...tak v piatok este nebudem nic vediet,lebo to mi len krv vezmu a vysledok az do tyzdna...
to bude cakanie 🙂

martineluska
26. sep 2009

ahoj lusi tak čo krvička?odovzdana? ja som mala už druhu noc ukrutne bolesti v maternici 😕 dufam že to je dobre znamenie. ti si po 1 ivf mala bolesti ked sa babo uhniezdovalo? som stoho dost na nervi. 😠 čo robkás inak? ja čakam na sestru ma prist pre mna idem na dedinu .ale is 😀 te este drichme tehulka.

lusinkaj
autor
26. sep 2009

ahoj,krv odovzdana vysledok bude 5.10 tak som zvedava... 🙂
volala som do poistovne vsetko mam schvalene,jupiiiii 😵
ano mala som bolesti,take ako na kramy a tak...babo sa uhniezduje 😉

martineluska
26. sep 2009

ten datum že 5.10 je asi osudný ja idem na krv ,manžel ma 5teho narodky a aj sestra ide 5teho na ultrazvuk. dufam že je to magický den pre nas vsedkych 😀

lusinkaj
autor
26. sep 2009

vazne?joooooj super....urcite bude magicky a uspesny

lusinkaj
autor
26. sep 2009

kedy testnes? 🙂

lusinkaj
autor
29. sep 2009

marti kde sa flakas?kasles namna? 🙂 😀
ako sa mas?co nove?citis nieco ine?

martineluska
29. sep 2009

ahoj tak ja už od pondelka pracujem lebo doma mi to už išlo na nervi 😅 takže 2 dni som mala tie strašne bolesti a odvtedy ma nič nebolý takže dufam že to bolo uhniezdovanie 😕 testovat sa chystam štvrtok tak dufam že tam bude aspon tienik. čo robkaš?

lusinkaj
autor
29. sep 2009

fiha sak to zachvilu...super...budem netrpezlivo cakat 🙂
pozerame telku...boli ma brucho som dostala kramy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre