2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

kiara15
5. dec 2009

marti veru uplne rovnake zmyslanie a ja tiez verim ze sa nam to raz podary obydvom.A kde chcete ist na dovolenku??

martineluska
5. dec 2009

Taliansko Rimini. a vy?

kiara15
5. dec 2009

marti aj ja strasne tuzim ist do talianska ale este uvidime ci chorvatsko alebo to taliansko??

martineluska
5. dec 2009

je to jedno všade je krasne ja mam rada aj chorvatsko aj taliansko. 🙂 idem už spinkat potom sa ozvem dobru noc.

kiara15
11. dec 2009

marti to mas pravdu ale uvidime kde pojdeme do leta casu dost 😉

lusi a ty ako pokracujes???

lusinkaj
autor
12. dec 2009

ahojte,tak po dlhom nekonecnom cakani mame uz notb.doma bola to nekonecna doba...aj tak este nieje vsteko v poriadku,dali nam not.az po 30 dnoch taze mame narok ma peniaze tak cez tyzden pojdeme vratit not.a daju nam peniaze a kupime nove...

u mna nove to,ze 18.12 idem k dr.tak snad zacneme so stimulkou 🙂

kiara15
12. dec 2009

lusi no super tak ti budem drzkat palceky nech je to ok!!ja idem po vysledky genetiky 21.12.

lusinkaj
autor
12. dec 2009

tak aj ja tebe drzim prsty,tesim sa na stimulky ale sa aj bojim vsetkeho toho okolo ivf...
ty sa mas ako?uz je dobre?

kiara15
14. dec 2009

lusi ako sa to vezme dobre ako dobre ked si predstavym ze som mala mat krasne vianoce a teraz su pre mna tie najhorsie ale urcite to este skusim ale musim sa financne zabespecit a potom 😉 buduci rok asi tak na jesen lebo chceme ist este na dovolenku 🙂

lusinkaj
autor
15. dec 2009

aha,jasne je to financne narocne ivf 😒 jooj tak to je clovek sa tesi a naraz pride velke bum 😢 ale musime verit,ze raz to pride 🙂 pekne sviatky prajem baby

martineluska
16. dec 2009

ahojte baby ako sa máte? ja už mam po prvom menzese po kyrete 🙂 30teho idem na kontrolu mojmu dokimu či je všedko ok.

lusinkaj
autor
16. dec 2009

ahoj marti,no super ze mrska dorazila...nemusela by co? 🙂 drzkajte sa baby mi uz mame doma nove pc taze som happy 🙂

kiara15
16. dec 2009

ahojte babulky no ja uz mam mam aj po mrche marti mne ti prisla volako skoro ja idem na kontrolu 21.12.takk som zvedava co mi povie 😉

lusinkaj
autor
16. dec 2009

kiara nebojaj bude vsetko dobre musime verit 🙂

martineluska
17. dec 2009

ahoj kiara mne prišiel menzes až na 6 tyžden po kyrete tak som už bola nervozna. zajtra ide manžel na kontrolu tak som zvedava že ake budu vysledky. ahoj lusi 🙂

lusinkaj
autor
17. dec 2009

ahoj marti,ako sa mas?na ake vysetrenie ide muz?

martineluska
17. dec 2009

ahoj lusi ti ani nevieš lebo si tu nebola našli mu v spermiach bacila ktorý sposobuje aj neplodnost u mužov tak teraz bral 20 dni antibiotika a zajtra ide na kontrolu a ešte zajtra je objednany aj endokrinologičke. inak mam sa už lebsie len som dost nervačka v poslednej dobe. 😠

lusinkaj
autor
17. dec 2009

to vazne?tak to som prekvapena...a to ako mu nasli?da sa to liekmi nejak urobit aby to bolo dobre? 😕 ta to je na nervy
ja som tiez nervacka a poriadna...j ked by som sa mala kludnit lebo teraz pred ivf mi to urcite neprospieva

martineluska
17. dec 2009

poslaly embrio na rozbor aj to len preto že som na tom trvala .dr nechcel lebo že sa to roby len po tretom potrate . a ked prišly vysledky tak sám bol prekvapený že babetko bolo v silnom zápale že v spermiach niečo nieje ok a mal pravdu urolog mu našiel enterokokus feacelis ktory sposobuje neplodnost u mužov a potraty u žien. takže v centrach neviem čo pozeraju ked robia spermiogram ked mu to nenašly 😒

martineluska
17. dec 2009

teraz mi prišly tie femi kvapky na vaječniky 🙂 od valoviča.

lusinkaj
autor
17. dec 2009

marti to vazne?no tak toto by ma fakt zaujimalo co robia ked vysetruju spermie 😕 😠 to nase zdravotnictvo,do kelu
a co bude to ok???

martineluska
17. dec 2009

malo by to byt ok len musi brat antibiotika až kym toho bacila nezničia som zvedava ako dlho to bude trvat a potom či sa zlepsia tie spermie . keby sa pred ivf vedelo že čo má tak by sa to bolo najprv liečilo a potom ivf škoda strateneho pokusu a nervov 😖

lusinkaj
autor
17. dec 2009

presne tak,nervy,stresy,najprv radost a potom plac 😒 a samozrejme nieje to lacny spas ☹ taze aj peniazkov...a pritom si uz bola na 2.ivf taze uz davno to mohlo sa riesit

martineluska
17. dec 2009

presne tak lenže na ivf sa nič nerieši len sa obchadzaju problemy ale čo už ja som z celeho dost sklamana ale dufam že 3 ivf už dotiahneme do konca je to dlha cesta . lusi ti začneš tehulkovanie a potom sa mi z kiarov pridáme. 🙂

kiara15
17. dec 2009

ahojte bambulky veru marti dobre si to povedala ze lusi to zacne a mi pokracujeme 😉 ale ja som tiez zvedava ako ja dopadnem v pondelok co mi doky povie tiz mame embriko na rozbore 😒

martineluska
17. dec 2009

ahoj kiara to je dobre že maš urobeni rozbor možno sa dozviete pričinu a budete to moct riešit jaj nech je už jar neznašam zimuuuuuuuuuuuuuuuuu 😕 kurim ostošest a aj tak mi je zima. 😅

lusinkaj
autor
17. dec 2009

veru tak baby,bodaj by ste mali pravdu ze ja zacnem a vy to dopokracujete 🙂 budem vam drzat prsty aj vy mne..

kiara15
17. dec 2009

lusi musi to tak dopadnut ty to musis uspesne zacat ty si uz vyliecena . a my sa doliecime ak bude treba 😉

marti veru zima je poradna ale mame teplucko zatial 🙂

lusinkaj
autor
17. dec 2009

tak dufam,ze tato moja pricina bola dovodom neuspechu..bojim sa toho vsetkeho

kiara15
17. dec 2009

lusi aj ja uz mam strach pred tym 3ivf ale musim to este skusit a ver tomu ze to vide 😉 ved mi tu budeme stebou a potom ty snami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre