2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
9. júl 2009

lusinkaj čim skor si daj žiadost aby si to stihala este do konca leta 🙂

martineluska
9. júl 2009

aký si mala asi sa už nepametaš, ja som brala inekcie 6 tyždnov teraz asi budem len 3 tyž.

lusinkaj
autor
9. júl 2009

tak jasne ja to aj tak chcem,ved v pondelok idem za dr.a vsetko mi povie co aky je postup...
ja budem brat inj.gonal,a to pri 1ivf som si len par dni pichala,taze to bol kratky protokol asi...

martineluska
9. júl 2009

to je jedno že čo budeme pichat len nech to zaberie 😀

lusinkaj
autor
9. júl 2009

presne tak je to jedno,len nech sa dockame vytuzeneho baba 🙂

martineluska
9. júl 2009

🙂 končim na dnes prisiel manžel z roboty tak maj sa pa 🙂

lusinkaj
autor
9. júl 2009

pekny vecer..papa 🙂

lusinkaj
autor
11. júl 2009

🙂 ahojte,nikto tu nieje? 🙂

martineluska
14. júl 2009

ahojte je tu niekdo? 🙂

lusinkaj
autor
15. júl 2009

ahoj,ja som tu dnes,ale vidim ze do nasej temy nikto nepribudol ☹
nevadi,ale mi ideme do toho 🙂

katka14
15. júl 2009

ahojte babenky, aj ja sa chystam v auguste, ale skôr asi začiatkom septembra na 2. IVF. ja som si kupila cajik alchemilku, tu som teraz pila, a budem aj potom. ale vazne uvazujem o o tom kajanskom koreni. no uvidime. 🙂

martineluska
15. júl 2009

ahojte baby ja som mala začat brat inekcie 3 augusta ale este nedorazil menzes takže sa mi to cele posunie asi na koniec augusta som mierne nahnevaná 😠 už mi mešká 2 týždne ako naschvál 😠 je tu niekdo?

lusinkaj
autor
15. júl 2009

ahojte,tak ja som bola uz u dr.dal mi papiere do poistovne,ale moja poistovna chce mat nove vysetrenia taze najprv si ich musim urobit a tak vsetko zaslat do pois. 😉 a naschval moj gynek.ma dovolenku,lebo uz 2 den mi nekto nedviha

soni1
15. júl 2009

Ahojte baby, ja som na IVF ešte nebola a nebola som ešte ani v centre, chcela by som sa však opýtať ako sa treba do takéhoto centra prihlásiť a koľko treba čakať na IVF? A čo všetko v tom centre robia?

martineluska
15. júl 2009

to je tak darmo si mi niečo naplanujeme ajtak sa to zmení ale nevadí ja sa zato nebudem stresovat 🙂 vsak sa dočkame budeme asi naraz stimulkovat bude nam veselšie 😀

lusinkaj
autor
15. júl 2009

asi tak marti...len ja by som to chcela stihnut,vybrat si inj.do 1.10 lebo od 1.pojdu velmiiiii hore,mam take info

martineluska
15. júl 2009

ahoj soni telefonicky sa objednaš na konzultaciu pojdete aj s manželom objednaju ho alebo mu hned spravia spermogram a potom ostatne už zaleži od problemu aký máte ale cca 3 mesiace 🙂

martineluska
15. júl 2009

to akože este im nestači kolko zaplatime doteraz? 😖

martineluska
15. júl 2009

lusinkaj to stihas 🙂

lusinkaj
autor
15. júl 2009

marti presne tak...teraz je cena inj.taka ze da sa...a este chcu dvihat a mam znamu a vravela,zevraj brutalne maju ist od 1 hore,tak preto chcem dovtedy

martineluska
15. júl 2009

poistovne stale špekuluju nechcu preplacat že ich to stoji vela penazí

lusinkaj
autor
15. júl 2009

sak jasne,ale ved nech pomahaju potom nejak inak ludom ktori nemozu mat babo...

martineluska
15. júl 2009

to je len otom ,vedia že kto chce bábo tak na to umelé aj tak nejak naškrabe

lusinkaj
autor
15. júl 2009

asi tak ako vravis... 🙂 idem off pekny vecer,zajtra popiseme 🙂

martineluska
15. júl 2009

ahoj 🙂

lusinkaj
autor
17. júl 2009

ahoj,neviem ci si tu,ale ja len na chvilu prisla som z prace a cakam manzela aj ona ma prist z prace a spinkat rano zase vstavat...paaa 🙂

martineluska
19. júl 2009

ahoj lusinkaj tak si predstav že som v piatok bola u lekara a že je šanca že som tehotna lebo mam vysoku sliznicu a menzes mi meška už 16 dni ale dnes som si spravilatest a je negativny takže smola 😠 nechapem prečo presne teraz mi musi štrajkovat menzes 😠 ale inak ako sa maš? čo nove? 🙂

lusinkaj
autor
20. júl 2009

ahoj,marti vazne?a bola si za dr.?co ti povedal?

martineluska
20. júl 2009

ahoj dnes mi volali z centra že si mam dat este urobit hormonalny profil a ster na chlamidie takže zajtra idem mojmu ginekologovi zoberie mi krv a urobiy mi ultrazvuk či som neni tehotna 😀 žeby sa stal zazrak? zajtra sa dozviem inak v srtredu mam narodky to by bol najkrajsi darček 🙂

martineluska
20. júl 2009

jaj a dr mi povedal že mam 12 milimetrovu sliznicu ale babo tam este nevidí takže mam prist zajtra na krv 🙂 tak dufam ale tehu test som mala včera negativny 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre