2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
26. júl 2009

ahoj ja som len teraz obedovala nebola som hladna prečo si nervozna? ☹

lusinkaj
autor
26. júl 2009

ja som tiez neskor vstala,tak obed bol az neskor
neviem,vsteko ma dnes rozculuje,vadi mi...na vsetko sa znervoznim,viem teraz mi to neprospieva,ale co mam robit...

martineluska
26. júl 2009

tak niekam chodte sa vyvetrat z mužom mne to zvykne pomoct mi o 4 tej ideme do Nitry čavargovat 😀 chcem si kupit ratanove stoličky do kuchyne

meli3
26. júl 2009

Ahojte dievčence!Pripájam sa k vám..ja idem na druhé IVF tiež v auguste 😉 🙂 , presnejšie 5.augusta začínam s proverou, čiže začínam stimulku a tiež sa už velmi teším 😉 . Teším sa tejto témyčke 😀 Kočky a vy ako ste na tom s PN-kou? Ja po dohode s manželom sa dám vypísať, od 10. augusta, síce som chcela robiť kým si nebudem pichať už dve inj. za deň, ale predsa bude lepšie, keď budem skor domka a vegetiť 😉 Pozdravujem vás a prajem príjemné nedelňajšie poobedie...pa-pa 🙂
P.s.: A prajem nám všetkým aby nám ten druhý pokus vyšiel a stali sa všetky tehulkami 🙂 😉

martineluska
26. júl 2009

ahoj meli ja som si tiež mala začat pichat inekcie 5 teho aug ale nedostala som julov menzes takže asi pojdem na inekciu a neviem ako sa mi to posunie 🙂

martineluska
26. júl 2009

ja pojdem tiež na pn ked začnem pichat inekcie

lusinkaj
autor
26. júl 2009

meli vitaj v nasej temicke 🙂 tak mne sa stimulka posunie,lebo teraz su tie dovolenky,taze ja si az v septembri alebo v oktobri budem pichat 🙂
ale nevadi,aj ked neskor,ale bude to uspesne 🙂 🙂 🙂
ja som nechcela byt vypisana,ale vidim ze kazdy sa dava na pn pocas stimulky,taze asi pojdem na pn aj ja 🙂

meli3
26. júl 2009

Ďakujem dievčence za privítanie 🙂
Lusinkaj tiež si myslím že je lepšie keď budeš počas stimulky doma v kľude.. 😉
Martineluska mne tiež meškal teraz menzes 😒 myslela som si že som otehotnela na dovolenke v chorvátsku a že nebude treba to 2 ivf, ale bohužiaľ..no, ale už som sa zmierila stým že sa ide znova na "vec" a už sa neviem dočkať... 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

aj ja si to myslim,asi tiez pojdem na pn...
budes nieco brat pred ivfkom?
a 1ivf preco vam nevyslo?aky mate problem?a do akeho centra chodis?

martineluska
26. júl 2009

ja som si tiež myslela že som už tehotna ale krv ukazala že nie ,ale nevadi teraz otehotnieme 😅 baby musim končit lebo zachvilu ideme preč a ja som neni esta ani oblečena ahojteeeeeeeeeeeeee 😉

lusinkaj
autor
26. júl 2009

ahoooooooooooooj,potom prid napisat co si nakupila 🙂

meli3
26. júl 2009

Ja budem papať chilli papričky, a kyselinu.listovú, nebudem brať nič iné, veď pred 1 ivf som papala kadeaké vitamíny, a aj tak to nevyšlo...
My máme zlý spermiogr., sperm. sú kvalitné, len sa nám nehýbu, takže tak..
Chodím do Heliosu a 1 ivf sme mali začiatkom tohto roka. Nevišlo to vraj koli tomu, že som musla byť v strese a vajíčka boli preto slabšie. Vybrali mi 9 vajíčok, z nich sa oplodnilo 5, no len dve embr. nám zostali na záver a aj tie boli slabšie (2/3). Takže teraz musím byť už kľudnejšia hlavne..
A vy máte aký problém lusinkaj?

meli3
26. júl 2009

Ahóój Martineluska 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

ja mam velmi nepravidelnu mens.brala som 2 lieky a nic neupravilo... ☹ tiez spermiog.je zly
ja som pri 1ivf vobec nic nebrala dala som si len 1 vlozit,ujalo sa ale nevyvijalo sa dalej,mozno ak by som si dala 2 tak jedno by sa nevyvijalo a to druhe by sa mozno ujalo...ale to su len take predpoklady
ale ja som aj bola nervozna,robila som vsetko mozne
teraz musim sa snazit byt kludna,neviem ci sa mi to podari...

meli3
26. júl 2009

Hmm..lusinkaj veď to, že to pichanie si injekcií a ležanie, behanie na krv a sono ani nie je nič oporti udržaniu si chladnej chlavy (asi ma chápeš). Veď aj som bola celá vyhúkaná s toho celého protokolu (mala som dlhý, aj teraz budem mať ten istý),bála som sa aj odberu vajíčok, ale teraz už aspoň vieme do čoho ideme, že neni to nič strašné, len treba vydržať 😉 😉 My sme tiež chceli dať vložiť len jedno vajko, ale embriologička vravela, že boli také slabučké, že bude zázrak ak sa aj jedno ujme..
Ak mám byť úprimná, tak ani je neviem či sa mi podarí byť počas celej tej doby v pohode, ako ma na to stále v centre aj upozorňovali..

lusinkaj
autor
26. júl 2009

tak ja sa nebojim toho,co ma caka..aj ked uz viem,co ma caka...
len ja neviem ja som poslednu dobu velmi nervozna,vsetko ma rozculi,nervy mam na vsetko,stale si to potom vybijam na manzelovi..kricim na nho,len sa snazim to miernit,len nie stale s ada...co robit,hn?

meli3
26. júl 2009

Ja som tiež neaká výbušná lusinkaj, to asi to stále čakanie na "zázrak". 😒 Na manželovi si skús nevýbijať svoju zlosť moja, aj ja sa pokúšam lebo stým ho len deptáš (nič v zlom 😉 ), práve že sa skús byť na neho dobrá veď robíte to pre vás dvoch, aby ste mohli mať radosť zo svojho bábuliatka 🙂 . Ja mám tiež nervy dosť často, ale snažím sa to udržať neak vsebe a hlavne mysli na vaše bábo 😉 Prajem ti veľa síl a trpezlivosti na ďalší váš pokus 🙂 ..ja viem, že psychicky je to veľmi nárorčné moja, hlavne pre nás ženy ale stojí to zato..naozaj ver mi 🙂 ! My síce ešte nemáme dieťatko, toto by malo byť naše prvé, ak sa to podarí, ale skúšam myslieť na to, že keď to už bude, tak to bude niečo krásne a len naše spoločne z nás dvoch 😉 🙂 😉 🙂 Drž sa moja a hlavne kľud a snaž sa sústrediť len na to pekné čo vás ešte len čaká.. 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

meli napisala si to krasne 😵 😵
budem mat na mysli tvoje slova,vies jak si mi uz prajeme mat babätko
vcera rano mi manzel povedal,ze nech uz nemam nervy nech nie som nervozna,ze chce mat somnou babätko,to bolo take krasne 🙂

meli3
26. júl 2009

No vydíš lusinkaj tak musíš mať naozaj dobrého a milujúceho manžela keď ti také niečo pekného povedal 🙂 To znamená že si zaslúžite mať to vlastné bábo a určite sa vám to aj podarí, keď budeš myslieť aj v ťažkých chvíľach len na to pekné napríklad na to čo ti manžel včera ráno povedal..veď to je naozaj pekné od neho a veľa žien by chcelo niečo také počuť od svojho manžela..a ty si tá, ktorej to manžel povedal a určite to myslel vážne..držím vám palce moja 😵 😵

lusinkaj
autor
26. júl 2009

meli dakujem velmiiiiiiiiiiii pekne... 🙂 vazne,velmi ma stym prekvapil,bolo to uzasne 😵
velmi si prajem aby tento krat nam to vyslo 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

prajem pekny zvysok vecera 🙂

miminap
26. júl 2009

ahojte babule. prisla som nakuknutl hlasim, ze ziadost schvalena. moj ubohy zoperovany vajecnik je podla krvnych vysledkov vra´j tiez ako tak schopny vyprodukovat vajicka, takze predpokadam, ze v auguste najneskor v septembri zacnem stimulovat. ja som pri prvom pokuse nebola na PN. teraz pri stimulke asi tiez nepojdem, nemam nejaku namahavu pracu, len sedim v kancli a ako sa poznam, doma by som behala,upratovala a myslela na kadeco.. tak asi radsej do prace. ale dam sa vypisat po ET ( ak sa uskutocni). a potom s uvidi..

lusinkaj
autor
28. júl 2009

ahojte,nikde nikto,uz dlhu dobu ☹ kde sa flakate? 🙂 co tu nove?marti ty kde si?

martineluska
28. júl 2009

ahooooooooooooooj tu som čo robkaš? 😀

martineluska
28. júl 2009

mne dnes dorazil menzes takže tak 🙂

lusinkaj
autor
28. júl 2009

ahojjjjj,ja ze uz kasles namna? 😀

martineluska
28. júl 2009

ale nie len mam stres vela roboty a včera som cez obed utekala k lekarovi začala mi tiect krv z pupka skoro ma rachlo ale že mi len praskla rana po laparke 😠 a dnes ešte aj menzes neviem kde sa flakal do teraz 😅 ale inak mam celkom dobru naladičku a ty ? 😀

martineluska
28. júl 2009

lusinkaj mi ideme spolu otehotniet nemožem na teba kaslat to si ako predstavuješ 😀

lusinkaj
autor
28. júl 2009

juuuj take si si prezila vcera?ale hlavne ze vsetko ok?hej?aj mne dnes kamosky vraveli v praci ze som nejaka vysmiata a tak... 😀

martineluska
28. júl 2009

no mala som plno zakazničiek a ja som si odkračala k lekarke ale poriešil ma za 15 min takže v pohode pupok mam zalepeny ale už ma neštipe takže ok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre