2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

lusinkaj
autor
28. júl 2009

no tak to je zaklad...kazdy sa dava strihat? 😀

martineluska
28. júl 2009

vieš zakon schvalnosti funguje ked musim surne odist tak hned pridu dve a tvaria sa akože kde idem? 😀 a ja že no krvaca mi pupok tak musim zbehnut lekarke ale že hned pridem . tak na mna kukali ako puk 😀

lusinkaj
autor
28. júl 2009

ta fasa,take milujem aj ja 🙂 aj ja kem mam uz zatvarat,ta vtedy chce skusat 100 siat 😀

martineluska
28. júl 2009

to je tak aj v kadernictve o 18 tej zatvaram a chlapik pride za 5 min 6 a nechce odist lebo vsak este neni 6 a ja ho potom striham esta aj o štvrt na sedem 😀 ale hlavne že mam robotu

lusinkaj
autor
28. júl 2009

sak jasne,poznam take robila som v jedno kad.salone na recepcii tiez take som milovala 😉
ale co uz...kedy ty zacinas stimulku?ja asi az v oktobri,trosku sa to pretiahlo kvoli dovolenkam... 😒

martineluska
28. júl 2009

podla toho že ako budem mat o mesiac menzes 🙂 ale asi začiatok septembra v aug mi to už nevyde asi 😅

lusinkaj
autor
28. júl 2009

no sak aj ja som si to predstavovala ako hurvinek valku a smola nevyslo to teraz...ale nevadi,bude to aspon uspesne 🙂

martineluska
28. júl 2009

😀 😀 😀 však sa dočkame len to nase umele nebude zpred nas utekat len hlavne nech je uspešneeeee inak ma 😠

lusinkaj
autor
28. júl 2009

jooooooj presne tak... 🙂 bude bude urcite 🙂
idem ja si lahnut...pekny vecer...papa

martineluska
28. júl 2009

idem aj ja dobru noc 🙂

lusinkaj
autor
31. júl 2009

ahoj,kde sa flakas?zanedbavas konika?uz druhy den... 😀 😀
ja mam este dnes volno,ale take upratovacie,varit mi treba...plno prace dnes 🙂

martineluska
1. aug 2009

ahoj lusi teraz sa trochu flakame po večeroch ked už je tak teplo 😀 a aj dnes som bola v robote a teraz som dovarila zajtrajši obed lebo budeme celi den na kupku. a čo robkaš mojka?

katapola
1. aug 2009

Ahoj, v srpnu začínám s injekcema, taky 2. pokus. Zaujalo mě, že jste tu psaly o jakémsi koření. Já žádnou speciální stravu ani doplňky neberu, můžete mi poradit?

lusinkaj
autor
1. aug 2009

ahojky marti,jasne v pohode,teraz v lete mas dovolene zanedvabat konika,len nie casto 😀
ja som teraz prisla z prace,osprchovana,zajtra este pracujem a ma dovolenku taku kratku tyzden vzal aj manzel,tak neviem co vymyslime 🙂

lusinkaj
autor
1. aug 2009

Vitaj katapola,pridaj sa k nam a dotiahnime 2ivf k uspesnemu koncu touto nasou temou 🙂 aj ked mne sa to pretiahlo,nebude stimulka tieto mesiace,ale az si v oktobri 🙂

katapola
1. aug 2009

Lusinka, mně to vychází až ke konci měsíce, zatím mám klid, ale tašku léků a injekcí už mám doma. Jaké berete ty doplńky stravy? Já občas zobnu nějaký vitamín, toť vše.

lusinkaj
autor
1. aug 2009

katapola ktory mesiac budes stimulovat?august?ja neberiem zatial nic a ci budem neviem...ake vitaminy mas ty?

katapola
1. aug 2009

Vychází mi stimulace přibližně od 20. srpna (august), záleží kdy mi přijde menses. Já nemám žádné speciální vitamíny, jen normální multivitamín.

lusinkaj
autor
1. aug 2009

aha,preco sa ti 1ivf nepodarilo?aky bol problem?

katapola
1. aug 2009

Jo tak to ani doktoři neví. Jen se nám pomaleji vyvíjeli embrya, tak doufáme, že to tentokrát bude ok.

lusinkaj
autor
1. aug 2009

tak drzim prsty,ja idem teraz off kludne prid aj nabuduce popiseme...papa

martineluska
2. aug 2009

ahoj lusinkaj 🙂

lusinkaj
autor
2. aug 2009

ahojik,si tu dnes ?

katka14
3. aug 2009

ahojte kolegynky mile, no tak ja zacinam so stimulkou niedeky okolo 20. augusta. dufam ze toto 2. kolo bude uspešnejšie. teším sa 🙂 ahojte

katapola
3. aug 2009

Katko, tak to jsme na tom stejně. Taky budu začínat v tom období a taky doufám, že tentokrát budeme úspěšní.

katka14
3. aug 2009

ahoj katapola, a aky mate problem vy? ja mam endometriozu a manzel oligoteratoospermiu. pijem čaj - alchymilku, manžel eregmu a dnes som dobrala femigard-bylinkovy liker na podporu zenskych organov. prirodzene sa nam nepodarilo otehotniet, tak sme boli v aprili na 1. IVF, ale neuspesne. dôvod mi nikto však nepovedal. mala som vložené 2 osembunkové embryjka, žiadne na mrazenie. neviem prečo to nevyšlo. ale toto musí vyjsť a hotovo !!!

katapola
3. aug 2009

Katko, my problém nemáme v ničem. SPG i hydrolaparo ok, štítná žláza ok, chlamydie negat., karyotyp ok. Jediné, co vyšlo blběji, je imunologie- mírně snížená bun.imunita. Takže mi dr. předepsal i injekcím i Prednison. Na 1. pokusu jsem byla loni v listopadu, vložené 3 embrya, ale měly jen 5 buněk, zbytek se přestal vyvíjet úplně, takže nemáme ani nic zmražené. V mezidobí jsem vyměnila CAR, takže věřím, že dr. Machač opět zamachruje a pomůže nám. 😉

martineluska
3. aug 2009

ahoj lusinkaj mi sa tu nahaname? včera ma o 8 mej už mužik vytlačil od počitača 😠 takže som ta nestihla 😅 a dnes čo robkaš?

lusinkaj
autor
5. aug 2009

ahojte,marti veru mi sa tu nahaname,ja teraz nemam ani cas,lebo vies mam dovolenku cely tyz.a chodime pomahat na dom k babke a kmotre,je tam roboty ako na kostole 😒 boli sme tam pondelok,utorok,a dnes ideme zase a prideme neviem kedy...ale vikend uz chcem byt doma,taze dufam,ze sa tu stretneme 🙂 papa

vitaj kati medzi nami....tak ako pises tento 2.pokus bude uspesny 😵 😵 😵

ebony222
5. aug 2009

Zdravím. IVF probehlo 29.7. a teď jen čekáme a čekáme. První IVF na začátku května bylo neúspěšné, ale teď to vyjde!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre