2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

lusinkaj
autor
13. aug 2009

ano to viem ze je velmi dobre na maternicu...niekomu pomoze pri ivf,ale nemusi
ja tiez budem urcite brat,len enviem ako lebo ja stiplave neznasam,budme pit aj mamidrink 🙂
ja chcem urcite PK a lepidlo

kiara15
13. aug 2009

lusinkaj mama drink aj ja som teraz zacala tiez mi to poradila jedna ze jej to celkom pomohlo ja zase stiplave lubim tak hadam to pomoze 😉 a ty kde chodis do centra?

lusinkaj
autor
13. aug 2009

ja chodim do ke do gyncare...a ty? 🙂 no mami drink urcite budem pit a sem-tam aj chili,ale len trosku ja stiplave nemam rada 😉

martineluska
14. aug 2009

ahoj lusi nemam čas sem chodit 😠 ale od buduceho tyždna sa polepšim 🙂 prosim ta čo je to to lepidlo?aj ja chcem prosim ta informuj ma este som o tom nepočula 😕 maj sa pekne 😉

kiara15
14. aug 2009

lusinkaj ja do heliosu v martine a mamadrink som aj ja zacala pit tiez mi to jedna poradila.Veru povec nam o tom lepidle viac? 😉

henka777
14. aug 2009

ahojte babenky,pripajam sa k vam,tiez som snazilka,no zatial neuspesna.mam za sebou 2ivf,1KET,a teraz by som chcela ist na druhy KET mame este 6 zmrazenych embrijok.Nevie mi niektora z vas popisat ako to prebieha pred KET?Inak vsetkym drzim palceky aby vam to vyslo!

lusinkaj
autor
14. aug 2009

ahojte,henka ved si bola uz na ket,nie?tak musis vediet ako to prebieha... 😕 tak ako prve ket,tak aj druhe ket... 🙂
precitala som si co mas napisane v pase,je mi to velmi luto ☹ (to je den mojej svadby)
drzim ti velmi prsty...

kiara,ja velmi o lepidle neviem nic,len viem ze je tiez velmi dobre ako PK,pri ivf...je tam väcsia uspesnost...uspesneho ivf 🙂

marti,nezanedbavaj konika... 😀 len viem,ze je velmi dobre to lepidlo,ja si ho urcite poziadam...ak budem neico vedeiet viac,napisem

kiara15
16. aug 2009

lusinkaj ok no asi u nas to nerobia lebo to ani nenukali 😒

lusinkaj
autor
17. aug 2009

ahojte,kiara tak to vobec neviem...zeby tam take nerobili,musia 😕

henka777
17. aug 2009

lusinkaj,ano bola som ale to uz bolo davnejsie a zmenila som car,uz si presne nepamatam ako to bolo tak preto sa pytam,inak dakujem za palceky ja tebe taky tak drzim palceky. 😉

lusinkaj
autor
17. aug 2009

henka aha,tak vlastne,budes brat lieky na podporu maternice a pojdes na ultr.dr.pozrie ci vsetko je tak ako ma byt a rozhodne kedy moze byt prenos...ak nieco spytaj sa kludne 😉

kiara15
18. aug 2009

lusinkaj no uz mam dvoch bobacikov a som prvy den po ET tak hadam aj uspesnom ale citim ze ano 🙂

dafy
18. aug 2009

kiara tak ich opatruj mne to zase nevyslo ☹

kiara15
18. aug 2009

dafy dakujem vsak sa snazim a za teba ma to mrzy tak sa pekne drzkaj a mas aj mraziacikov?

lusinkaj
autor
18. aug 2009

ahojte,kiara super...tak to je pekne,ze tak citis,super...
dafy,uz si bola na krv?ze vies ze nevyslo?

dafy
18. aug 2009

lusinkaj este som nebola na krv mam ist az v piatok to bude 14den ale viem ze to nevyslo mam neg .testy.najprv som bola stastna ze to vyslo lebo som si spravila na 5den test a bola tam slabučka druha ciarka ale nakoniec som zistila ze to bolo asi z Pregnylu potom uz boli testy negativne 😖

dafy
18. aug 2009

kiara ved to ze uz asi sancu nemam lebo mam len dvoch mraziacikov a to vies jak je nemusia sa prebrat po rozmraz.takze asi tak 😒

lusinkaj
autor
18. aug 2009

dafy nic nieje stratene,krv je najistejsia poznam take,tiez si urobila test znama,isla na krv a bola tehu 🙂

kiara15
18. aug 2009

lusinka citim a dufam ze sa nesklamem 😉

dafy tak to nemas iste ze to nevyslo ja som tiez pocula ze jednej test neukazoval a bola 😉

lusinkaj
autor
18. aug 2009

kiara,ja si velmi tiez prajem,tak dufam,ze sa nesklamem

kiara15
18. aug 2009

lusinkaj veru ti to prajem a urcite sa dockame vsetky 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
autor
18. aug 2009

dakujem velmi pekne 🙂 aj tebe prajem

martineluska
18. aug 2009

ahojte lusi ja som rada ked sa teraz dostanem k počitaču na 5 minut a ešte ktomu sa na dva tyždne nastahovala ku mne krstna 😅 takže mame veselo ja som butlava vrba jak sa hovorí ale inak vo štvrtok si idem už pre recepty k dr jupííííí 😀 a jak sa mas inak?

lusinkaj
autor
18. aug 2009

ahoj marti,naco prisla k tebe krstna?
tak ja pomaly dostavam menzes,pojdem vo stvrtok na krv.horm.profil a posielam vsetko do poistovne

martineluska
18. aug 2009

je to dost komplikovane napišem ti to v ip 😉 tak už postupuješ 😀 šup šup a už budeš pichat inekcie

katapola
18. aug 2009

Ahojte. Já čekám stále na menses, abych už začala s injekcemi.

lusinkaj
autor
18. aug 2009

katapola ona pride,ale ked ma prist tak zacne saskovat 😒
marti ok

martineluska
18. aug 2009

lusi dufam že si pochopila moju motaninu 😀

lusinkaj
autor
18. aug 2009

posnazim sa 😀

katapola
21. aug 2009

Tak jak pokračujete sprnové stimulky? Já jsem u druhé injekce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre