2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
9. júl 2009

baby kde ste ? to iba mi budeme bábetkovat z lusinkov? 😀

martineluska
9. júl 2009

ja ho mam už doma od mája 🙂

lusinkaj
autor
9. júl 2009

vazne?ty to uz beries?a za ako dlho ti to priniesli?v lekarni to nemaju?
veru to mi len budeme stimulkovat?

martineluska
9. júl 2009

este neberiem ževraj to stači začat tyžden pred stimulkov v lekarni nemaju prišlo mi to do 2 týždnov odkedy sa snažite o bábo?

lusinkaj
autor
9. júl 2009

aha,tak si to urcite hned aj objednam,kolko ta vysla objednavka?
mi sa snazime asi uz mozno viac ako Rok,ale ked sme sa dozvedeli ze je to zbytocne,tak sa uz nesnazime,lebo vieme ze prirodzene to nebude,snad ako sa vravi...zazrak... 🙂

martineluska
9. júl 2009

stali 500sk a plus poštovne 119sk. no mi čakame na zazrak už 5 rokov a už stačilo 🙂

lusinkaj
autor
9. júl 2009

tak super,urcite si ho co najskor obj.
tak uz dlha doba...
juj uz sa tesim,verim ze to bude uspesne,prajem si aj tebe 🙂 😵

martineluska
9. júl 2009

ja si hovorim že aj na mna raz štastie sadne tak prečo nie teraz? dufam že v septembri už budeme tehulky ja sa na tu stimulku celkom teším 😀

lusinkaj
autor
9. júl 2009

aj ja sa velmi tesim...a dufam,ze teraz to bude dobre...aj ked ja som 1ivf ostala tehotna,ale v 2 mes.ked som isla na ult.tak nebilo srdiecko,tak som musela ist na kyret 😒

martineluska
9. júl 2009

berieš aj nejake vitaminy?ja som si kupila materna centrum.

lusinkaj
autor
9. júl 2009

nie neberiem vobec nic,preto si tu teraz vsetko zistujem,ale chcem zacat pit mama drink...
ty si brala to kaj.k.aj pred 1ivf?

martineluska
9. júl 2009

tak to mi je luto 😒 ale teraz to bude ok že vraj 2 ivf je uspešnejšie a ja tomu verim 🙂

barrca
9. júl 2009

ahoj holky, rada se pridam ... ackoli ja uz v srpnu asi 2.ivf nestihnu, nejspis zacnu stimulovat na prelomu srpna a zari, protoze jsem ted v zahranici a nejak me zlobi cyklus ... jinak 1.ivf jsem mela v breznu .... koukam, ze bych si mela koupit nejake chili 😀 ... tak co, berete mne 😉

lusinkaj
autor
9. júl 2009

aj ja si to vravim,aj som to pocula...bodaj by to bola pravda... 🙂 🙂 😵 😵

martineluska
9. júl 2009

ja som pred 1 ivf nebrala nič až potom som si začala tu na koni zistovat že čo sa dá papat. to čili ma zaujalo tak dufam že dopomože ked bude treba 😀

martineluska
9. júl 2009

ahoj barrca tesime sa 😀 😀 😀 už budeme 3 uspešne 🙂

barrca
9. júl 2009

no to doufam 😉 😉

barrca
9. júl 2009

jinak k vasi diskuzi, ja zatim beru jen kyselinu listovou ... chtela jsem tomu dat volny prubeh ... u nas je problem u manzela, ale ted to asi take trosku podporim 😀

lusinkaj
autor
9. júl 2009

vitaj barrca,tak sme tri do uspesneho 2ivf 🙂 tesim sa

barrca
9. júl 2009

diky 😉 ... a kdy tedy zacinate se stimulkou vy, asi jste to psaly, ale nejak jsem to nepodchytila ☹

martineluska
9. júl 2009

aj u nas je u manžela problem tak ho už 3 mesiace napchavam maca tabletkamy tak uvidime či to bude aspon trochu lebsie 😉

lusinkaj
autor
9. júl 2009

barca ja idem v pondelok za dr.vypisat navrh,tak potom budem vediet viac,co a ako dalej 🙂

martineluska
9. júl 2009

ja začinam niekedy v auguste podla toho kedy dorazí menzes

lusinkaj
autor
9. júl 2009

taze ty uz mas schvalenu ziadost?

barrca
9. júl 2009

tak to ja vas tedy budu jistit ze zalohy 😅 ... puvodne jsem take chtela zacit v srpnu se stimulkou, ale budu mit ted dlouhy protokol a tak musim na injekci a zrovna to kvuli memu posahanemu cyklu vyslo na jediny tyden kdy jsem v cervenci na dovolene, tak to musime odlozit ....a budu rada kdyz zacnu stimulovat na zacatku zari.

jinak manza take porad neco zobe a i byl u androloga, ale nezda se mi, ze by to zas az tak pomahalo ... nektere holky si ale pochvaluji, ze se to muze zlepsit.

barrca
9. júl 2009

tak jo holciny, ja uz musim bezet, zase se nahlasim .... zatim se opatrujte a piste novinky 😉

lusinkaj
autor
9. júl 2009

barca pekny vecer 😉

martineluska
9. júl 2009

ja budem mat teraz kratky protokol aspon dufam 😕 pri prvom som mala 20 vajok takže asi kratky.

martineluska
9. júl 2009

barca pa 🙂

lusinkaj
autor
9. júl 2009

tak ja neviem aky budem mat protokol...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre