2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
29. okt 2009

a doktorka povedala že to mohlo byt aj preto že som mala spontanny potrat toho druheho babetka že malokedy pri dvojičkach jedno ostane ☹

lusinkaj
autor
29. okt 2009

marti joj skoda,ale to nieje pravda ze pri 2 neostane jedno praveze pri umelom opl.z 2 väcsinou 1 ostane ak nie obidve...

lusinkaj
autor
29. okt 2009

dobru nocku baby 😔

martineluska
29. okt 2009

ona to myslela tak že ked jedno z dvojičiek potratiš tak to druhe babo je tiež ohrozené pretože potom je maternica zoslabnutá zato ma nechaly aj v nemocnici lebo sa bály o druhe babetko a predsa sa to aj tak celé pokazilo ☹

kiara15
29. okt 2009

marti tak ti drzkam palceky a vela sili ti zelam 😉

lusinkaj
autor
30. okt 2009

ahojte,marti tak sa drz..a ozvi sa hocikedy nezabudni na nas 🙂
kiara a ty ako?mas sa?

lusinkaj
autor
2. nov 2009

ahojte,kiara kde si?si tu uz dlho nebola 🙂 ako sa mas?
marti ty ako?uz v pohode... 😉

lusinkaj
autor
4. nov 2009

baby kde ste?co je s vami?kiara vsetko je v poriadku? 😕 ze si tu uz tak dlho nebola.. 😕

martineluska
5. nov 2009

ahoj lusinkaj tak dufam že moje trapenie už konečne skončilo včera som prisla z nemocnice musela som sa vratit lebo ma zle vičistily tak museli znovu 😖 teraz mam už aj zapal v krvy tak beriem antibiotiká a mam aj kvasinky a este aj horučku. takže 2 krat kyret 😔 dufam že do vianoc sa pozbieram . čo je z kiarov? a ti ako sa maš? 🙂

lusinkaj
autor
5. nov 2009

marti tak toto mi je velmi luto...co ty nasi lekari do riti robia 😠 jooj to zdravotnictvo nase... 😠
ta ty sa mas...nezavidim ti...ale rychle uzdravenie ti prajem... 🙂
opytam sa blbost ale kedy chces ist dale alebo ako teraz?

kiara neviem vobec kde je duafm,ze sa ma dobre 😕

martineluska
5. nov 2009

teraz musime 3 mesiace davat pozor aby sa zregenerovala maternica takže sme sa rozhodly že manžel začne chodit nejakemu dobremu urologovy a bude sa liečit a približne od januara začneme snažilkovat prirodzene moj dr povedal že bude velka šanca na otehotnenie 🙂 aked sa nepodari do septembra tak skusime 3ivf.

lusinkaj
autor
5. nov 2009

vazne tak povedal dr.?tak to je super...budem drzat prsty a kludne sa hocikedy ozvi ze co je stebou

lusinkaj
autor
9. nov 2009

ahoj,kiara co je stebou?dufam,ze sa nic nestalo....ze babo je ok...hm? 😉

kiara15
12. nov 2009

lusi ahoj srdiecko veru stalo bola som do teraz v nemocnici lebo som zacala krvacat ale babo sa udrzalo ale prestalo mu byt srdiecko tak mi robili kyretaz 😢 takze babo uz neni som strasne zlomena neviem co bude dalej ☹

kiara15
12. nov 2009

marti myslim ze mame podobny pripad aj mojmu prestalo byt srdiecko ☹

martineluska
12. nov 2009

kiara ☹ je mi to luto viem čo preživaš osud sa snami zahráva ale musime bojovat dalej aj ked je to tažké 😔

kiara15
12. nov 2009

marti nechci vediet ako som to znasala no hroza aj teraz ked si na to spomeniem slzy na pokraji 😒

martineluska
12. nov 2009

ja som z toho celeho tiež na nervy 😖 ale snažim sa aj ked niekedy neviem čo zo sebov . od pondelka pojdem do roboty ja to mam teraz o to horšie že aj moja sestra je tehotná a mali sme približne naraz rodit bude mi to stale pripominat moje bábo 😔 inak lusi ma pokazeny počitač zato tu nieje.

kiara15
13. nov 2009

marti je to hrozne strasne ma to mrzy a ozaj aj ti brali embriko na genetiku?lebo mne ano za 10dni budem mat vysledky.Mala som 2tyzdne radosty a potom len stres ☹ psychiku mi to teda riadne polozilo 😒

lusinkaj
autor
20. nov 2009

ahojte baby,tak ma to velmi mrzi kiara... ☹ normalne som z toho na nervy...nerada take citam
ano presne ako marti pisala mame notbook pokazeny je este stale v oprave taze som tu len na skok som na navsteve 😉

ja som bola na krv s stou mojou stitkou tak o tyzden budu vysledky tak som zvedava ake budu 😉

tak sa drzkajte baby... 🙂

kiara15
21. nov 2009

lusi ahoj konecne si sa ozvala ?dufam ze tebe to vsetko lepsie dopadne ako nam ale za pol roka sa pustim asi do toho znovu uvidim podla vysledkov v pondelok 😉

martineluska
28. nov 2009

ahojte baby čo je nové? lusi už maš vysledky? 🙂

martineluska
1. dec 2009

lusiiiiiiiiiiiiiiiiiii kdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ? 😀

kiara15
1. dec 2009

marti ahoj ja nic moc este cakam na vysledky a ty ako kedy ides do boja??

lusinkaj
autor
2. dec 2009

baby ahojte 🙂 dakujem,ze ste namna mysleli 🙂 mam dobre vysledky,stitka je o.k.taze som velmi,velmi rada ale musim brat nadalej poctivo lieky a sup idem do ivf 🙂
uz zajtra idem k dr.do centra tak som zvedava co povie,tesim sa velmi 🙂

aj ja na vas myslim,drzkajte sa mi a ja este notbook nemam doma,je to nocna mora ale je to na dlhsie rozpisovanie ak bude doma tak popiseme 😉 😀 ☹ale kedy???

ahojte,posielam vam cmuky 🙂 😵

martineluska
2. dec 2009

ahoj lusi som rada že mas dobru štitnu už konečne 🙂 ja sa mam celkom fajn už chodim do roboty 😒 vobec sa mi nechce. manželovy zistily že ma v spermiách bacila enterokokus caecalis ktory sposobuje neplodnost u mužov tak teraz sa lieči antibiotikami.podla urologa po preliečeni sa mu zlepší spermiogram o 30 percert a nevylučuje prirodzené otehotnenie. ale ja už na zazraky neverím aj ked tajne dufam. 😉 a na umele pojdeme podla jeho vysledkov ak sa nezlepšia tak pojdeme v máji a ak sa zlepšia tak počkame až do septembra. v auguste chceme ist na dovolenku k moru. 🙂 zvedava som kedy začnes stimulku už by bolo na čase moja 😎

kiara15
3. dec 2009

lusi super ze su vysletky ok tesim sa stebou mojko tak uz len zacat 😉 😉 😉

marti aj mi chceme ist na ivf v septembri lebo chceme ist na dovcu 😉

martineluska
4. dec 2009

ahoj kiara ako sa máš? 🙂

kiara15
5. dec 2009

marti uz chodim do prace tak neni to bohvie co neviem kedy sa do vsetkeho pustim a tak ale strasne tuzim po tom malinkom 😒

martineluska
5. dec 2009

ahoj ja som na tom rovnako ako ty 😔 chodim do roboty ale neviem sa sustredit na pracu srdiečko ma stale bolí a asi kým zas neotehotniem stále bude ☹ ale život ide dalej verím tomu že budeme mat krasne babetká ktore nam tu bolest nahradia radostov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre