2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

lusinkaj
autor
21. júl 2009

ahoj,tak to som aj ja velmi zvedava,potom hned napis co ako...ale ja si to precitam az vecer,pridem az o 8 z prace...a test ti ukazal nic?

dafy
21. júl 2009

ahojte baby tak ja sa chystam na 3IVF od piatka si zacinam pichat vcelicky 🙂
2IVF som mala vo februari neuspesne ,v maji KET neuspesne tak hadam to tretie IVF sa zadari 🤐

lusinkaj
autor
21. júl 2009

ahoj dafy,a kam chodis do centra?a aky bol dovod neuspechu,povedali ti? prve babo mas prirodzene?

martineluska
21. júl 2009

test mi neukazal nič 😠 ale menzes ešte nikde a ja mavam pravidelny inak bolia ma vaječniky a chrbat už asi tak 5 dni no čo už zajtra to cele praskne ale ja som zmierena z hocijakim vysledkom ale potesilo by ma to 😀

martineluska
21. júl 2009

ahoj dafy aj ja už chcem pichat včeličky ale ešte si musim počkat ked teraz aj menzes štrajkuje 🙂

dafy
21. júl 2009

lusinka ahoj chodim do Splnu prve babo mam Z 1IVF

lusinkaj
autor
21. júl 2009

dafy vazne sa ti podarilo 1ivf?to je super,kolko ti vlozili?a s cim ides teraz stimulovat?budes brat nieco pred stimulkou?

dafy
21. júl 2009

ja prirodzene neotehotniem mam nepriechodne vajcovody a nedozrieva mi vajicko takze je to moja posledna sanca to tretie IVF aby som mala este jedno 😒

dovod preco nevyslo to druhe IVF no neviem stava sa

lusinkaj
autor
21. júl 2009

dafy je to uzasne,super... 🙂

dafy
21. júl 2009

lusinka vlozil mi vtedy 3embrya a jedno sa uchytilo

stimulovat budem s Menopurom ine mi poistovna nepreplati som v spolocnej 😠

dafy
21. júl 2009

lusinkaj a ty kde chodis??aky mas problem ty?alebo manzel??

dafy
21. júl 2009

pred prvym IVF som nebrala nic ani som vtedy nevedela do coho idem a zadarilo sa .pri druhom som uz brala vselico som sa inspirovala na konikov a aj tak to nevyslo takze asi tak

lusinkaj
autor
21. júl 2009

tak ja mam velmi nepravidelny menzes,ale jasne je tam aj u mnazela....tak preto ivf
ja som pri 1ivf ostala tehotna,ale potom nebilo srdiecko,ked som isla na ultr.a tak nasledovala kyret
tiez som nebrala nic,terza tiez neviem ci budme brat....ale verim,ze sa ujme teraz a dotiahneme do konca,ket mi nevysiel vobec 😒
ja budem pichat puregon,prve som mala gonal...ine ani nechcem,mam doveru

dafy
21. júl 2009

lusinkaj si nenapisala ze ku komu chodis 😎

lusinkaj
autor
21. júl 2009

jaj prepac,chodim do centra k dr.hermanovi 🙂

martineluska
21. júl 2009

ahoj lusinkaj tak zajtra večer napišem že akosom dopadla 🙂 dobru noc.

lusinkaj
autor
21. júl 2009

ok marti,vecer ak pridem si to precitam...papa

martineluska
22. júl 2009

ahoj lusinkaj takže krv negativna takže bejby nebude 😠 ale kde sa tula moj menzes nechapem no nevadi otehotnieme spolu 🙂 maj sa pekne 😉

mysovka
22. júl 2009

Ja si dnes picham 2. injekciu a som v cykle 2.krat, prvy bol neuspesny :(
Ale verme, ze teraz to bude lepsie 🙂
Vsetkym vela, vela, vela pozitivnej energie 🙂

lusinkaj
autor
22. júl 2009

ahojte,marti nevadi...mozno si prechladla tak preto ti strajkuje...ano otehotnieme spolu,jupiiiiiiiiiiii 🙂

miminap
22. júl 2009

ahojte dievcence. tak sa pridavam. mam podanu ziadost na 2 IVF. doktor sa mi ma ozvat, ci ju schvalili, ale neviem, ci teraz caka len, ze sa mi ozve po dovolenke salebo fakt este nemam schvalene. podavali sme okolo 15 juna ziadost do vseobecnej. ja som bola na prve IVF na prelome sept/okt. 2008. neuspesne. nic sa neuchytilo a nic sa uz nezvysilo na zmrazenie 😒 takze teraz to musi vyjst.

lusinkaj
autor
22. júl 2009

vitaj mimi,jasne teraz sa nam vsetkym podrariiiiiiiii 🙂

miminap
22. júl 2009

dakujem. 🙂 prave som sa rozhodla, ze zajtra zavolam lekarovi, ze ci ma nieco nove. aspon, aby som bola kludnejsia. dufam, ze nie je uz na dovci.

lusinkaj
autor
22. júl 2009

jasne,ved ja teraz pre dovolenku,musim cakat...ale nevadi,aspon to bude uspesne

martineluska
24. júl 2009

ahojte baby ako sa mate? ja celkom fajn len nemam čas konikovat 🙂 aj teraz musim este spet do roboty 🙄 prala som z roboty tie latkove žaluzie musim ich ist zavesit spet , ale zajtra pridem 🙂 ahoj lusinkaj 😀

dafy
25. júl 2009

ahojte dievcata tak ja mam uz za sebou jednu vcielku dnes vecer bude druha cim dalej tym viac mam strach z neuspechu a to este kolko musim cakat jaj 🙄

lusinkaj
autor
25. júl 2009

ahojte,krasny vikend prajem
marti,tak len pekne vyvsesaj zaluzie
dafy,nesmies tak hovorit,bude to uspesne... 🙂 tento cyklus je nas,aj ked ja sa tiez obavam,ze co ked ale nemozem tak vraviet,musim mysliet pozitivne,aj ked pri 1ivf som myslela pozitivne,ale...
teraz to vyjde,musiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

Krasnu nedelu vam prajem...
nikde nikto? 😉

martineluska
26. júl 2009

ahoj ja som tu čo robkaš? 🙂

lusinkaj
autor
26. júl 2009

ahoj,ja som dozehlila,mala som tam par veci len,najedli sme sa druhe jedlo a este si dame polievku
ani nemam dnes na nic chut,nejaka som velmi nervozna ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre