Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Absolvovala som IVF a negatívne testy napriek príznakom

siblika
5. apr 2019

Ahojte drahe moje, som 13 den po vklade, a vyšiel mi negat. test a aj nízka hladina v krvi HCG, pričom mam bolesti prsníkov asi od piateho dna, častejšie mocim aj mierne bolesti bruska, a výsledok ze nie som tehotná, skoro som sa zosypala, nerozumiem co sa s bublinkou stalo.,. Stalo sa vam nieco take ?? Fnuk😢

habibim
5. apr 2019

@siblika áno stalo, po prvom et... po prvom ket, mi vyšiel duch na teste ktorý nesilnel, v krvi hcg 53 a o 3dni už len 16, išlo o biochemické tehu.. Taktiež sa mi to stalo aj po druhom (znovu) et, na ket sme nemali nič zmrazené... Treba len dúfať a bojovať so samom sebou a veriť, že to raz pride

siblika
autor
6. apr 2019

@habibim my sme mali vzdy len jedno vajíčko a najskor mi telo nezareagovalo na stimuláciu, potom Ano ale neoplodnilo sa a teraz sa asi vo mne neujalo, neviem co bude dalej, taka samota a prázdnota je okolo nas a ticho, ostáva len pozbierať sa a ist dalej no je to tak ťažké....

veronika_07
8. apr 2019

@siblika vezmite si steniatko. Vnesie vam vela lasky a radosti do zivota, kym vam bude babatko dopriate. Nebudes taka smutna a mysliet negativne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli