Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

kuspitka
19. máj 2008

bianka to mas pravdu.len vraveli ze tie deti ci sa rodia s umeleho oplodnenie pary sa nerozvadzaju lebo ich to viecej upevni.a kedy ides na umele?som rada ze je zalozena tato tema

kuspitka
19. máj 2008

moj muz povedal ze keby jeho nebolo tak by bola s dietata len kocka ladu 😀

kveta
19. máj 2008

Kuspitka, na druhú stranu je počas snahy o umelé oplodnenie viac rozvodov, lebo veľa párov tú snahu nezvládne.

bianka30
19. máj 2008

no vidis, tak to som ani len nepocula, ale je to super, lebo je vacsia sanca ze sa dockame vnucat... teda aspoin si myslim.

kedy idem neviem, v stredu idem na prvu kontrolu , tak pocitam ze niekedy okolo konca maja zaciatkom juna pojdem na odber a potom na vklad...

kuspitka
19. máj 2008

tak ako ja ja idem do heliosu co stvrtok mozno budeme narovnako

kuspitka
19. máj 2008

kde je petronela?
Idem sa dalej mordovat potom ked si pichnem a budem mat potom sa ozvem

bianka30
19. máj 2008

no mozno hej, to by bolo fajn.

ja idem het, idem ostrihat manzela a idem spravit aj ja udrzbu tela a ducha hehehe. zajtra sa vidime... drzkaj sa a ver si....

kuspitka
19. máj 2008

budem si verit.ako ze ides prec aj ja pojdem za par minut lebo zas budem det.ozvi sa mi zajtra

domcek1111
19. máj 2008

kupsi, a predýchavaš, keď si picháš?pozerám, že zajtra máš gonal...zvládneš to v pohode, neboj... 😉

kuspitka
19. máj 2008

uz gonal si picham od nedele.kus sanam to posunulo teraz so si pichla jednu

kuspitka
19. máj 2008

je tu niekto este?

petronela7
autor
19. máj 2008

prepac kuspitka, musela som ist navarit a zasitit polovicku 😀 co uz mam robit , ked som zena 😠

kuspitka
19. máj 2008

petronela nevadi.co si varila?

petronela7
autor
19. máj 2008

my sa o babatko pokusame okolo roka a kedze nam to neslo, sla som na vysetrenie a som ok, siel priatel a bolo zle ☹ ma slabe spermijky a ma ich malo 😢 ... od januara behame od gynekologa, urologa, ludoveho liecitela, geneticke vysetenie, az sme sa zaregisrovali v centre, kde sa nam snazia pomoct. Cakame na genetiku a ked ta potvrdi ze nase babatko moze byt zdrave, tak ideme vypisat ziadost do poistovne. Je to dost stresujuce ☹
a este pojdem na ultrazvuk (ci co to robia 😒 ) na kontrolu ci ma priechodne vajecniky.
Ovulaciu mam ok. Velmi ti drzim palce a nevzdavaj sa... viem si predstavit ake musis mat pocity, aj mna to caka ☹ potom ti tu ja budem plakavat 😢 a ty sa uz budes zaoblovat 😉 😀 neboj

petronela7
autor
19. máj 2008

kuriatko ;) nech maju spermijky biekloviny 😀

kuspitka
19. máj 2008

tak ak sa nic nestane tak ano.dufam ze vsetko dobre dopadne.odkial si a do akeho centra chodis?

petronela7
autor
19. máj 2008

z BA, gyn fiv
ty?

kuspitka
19. máj 2008

ja som z hnusti ale rodicov mam v nitre a chodime do martina do heliosu.do kedy tu budes dnes?

petronela7
autor
19. máj 2008

aha jasne, uz si to pisala 😉
neviem, uz asi nie dlho, este nieco dorobim a pojdem sa okupat...

kuspitka
19. máj 2008

ja uz pojdem asi buvkat.zajtra tu budem len takto vecer.dobre sa mi pise stebov

petronela7
autor
19. máj 2008

🙂 budem tu aj zajtra. tak si oddychni...este mam otazku, si na PN doma? ci pracujes? ako to zvladas ak pracujes?

taella
19. máj 2008

pridávam sa aj do vašej témy . AJ mňa už onedlho čaká prvé IVF 😉

petronela7
autor
19. máj 2008

ahoj taella

kuspitka
19. máj 2008

tak som uz mesiac na PNke je to lepsie lebo ked si picham injekcie dost ma bolia tak som domka.je to to tak lepsie ked zacnes stymulovat chod na Pnku bude ti lepsie lebo nemozes byt v srese ale v pokoji.aku pracu mas?

petronela7
autor
19. máj 2008

ano pracujem, a to je prave to... lebo v praci o tom nehovorim, cize asi bude sok ak pojdem na mesiac na PN... dost to tajim, alebo skor nechcem aby nas niekto rozoberal, tak si to neviem predstavit... asi poprosim obvodnu lekarku, aby mi potom napisala nejaky iny dovod- ak to je mozne.
I ked mozno nieje ani zle chodit do prace, aspon nebudem na to tak velmi mysliet... no uvidime co povie lekarka.

petronela7
autor
19. máj 2008

pracu mam sedavu, nestazujem si

kuspitka
19. máj 2008

ja som rada ze som domka aspon nemam steres.ale do pnky ti nenapise ze ides na umele ani ja to nemam napisane a tiez otom nevedia

petronela7
autor
19. máj 2008

aha tak super... lebo vies aky vedia byt ludia a hlavne taki co do toh `prd` vidia 😝

petronela7
autor
19. máj 2008

ok bez uz spinkat, dobru noc prajem 😀 papa a tesilo ma ;)

kuspitka
19. máj 2008

to hej .tak skus aj tak ti nenapise na pnku co ti je len kod a nikto nevie co je to za kod?kedy ides na PNku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre