Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

pici
30. dec 2010

ahojte , som tu nova a dufam ze sem rychlo zapadnem :D s manzelom ideme na prvu konzultaciu teraz 10teho januara do GF

adrianahlv
2. jan 2011

@cucuriedka 😀 No nuda urcite nebude, ak to tak bude pocitovat, len mu ho daj prebalit, okupat, uspinkat... 😀 aj ja jaaaj 😀 Drzim vam palce, aby vam vsetko vyslo podla vasich predstav a vsetko bolo vporiadku...

cucuriedka
2. jan 2011

@adrianahlv dakujeme 🙂

budeme na vas mysliet ako sa vam dari 😵

lukia0702
2. jan 2011

Ahojky aj ja som tu nova a hladam nejake sprieznene duse co su rovnako ako my na tom. Manzelovi zistili zly spermie a musime ist na umele oplodnenie ale na ICSI. Chcela by som vas poprosit ci neviete o nejakej dobrej klinike v Brne.

katy2
2. jan 2011

@lukia0702 jednoznacne reprofit... zapoj sa do tejto diskusie, urcite najdes odpoved na vsetky otazky:
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/

pici
2. jan 2011

@lukia0702
preco chces ist do brna?

lukia0702
2. jan 2011

Nemala som dobru skusenost s BA a pocula som ze v brne je dobra klinika ale neviem presny nazov

pici
2. jan 2011

@lukia0702
aha.. tak potom jasne.. reprofit ako ti tu uz niekto napisal

lukia0702
2. jan 2011

mozem sa spytat akeho lekara mas v GF?

pici
2. jan 2011

@lukia0702
dr.Harbulak, preco?

culinka
1. feb 2011

@adrianahlv ahojky Adka,neboj vyjde to,muz mal 99,5 % spermii patologickych,umele sa nam podarilo na prvy krat a cuduj sa svete ked mala mala rok tak som uplne spontanne otehotnela s druhym.takze mame 3,5 rocnu Tamarku 1,5 rocneho Tiborka.Moc drzim palce!!!a ozvi sa ako ste dopadli.

adrianahlv
1. feb 2011

@culinka Ahoj. Dakujem za povzbudenie. Ja viem, vsetko je o psychike. Kolki manzelia nemohli mat roky deti, adoptovali a par mesiacov na to cakali vlastne. My sme si povedali, ze si najskor kupime svoj novy domcek, byvali sme v podnajme kvoli nevysporiadaniu s byvalymi, tak asi na leto nam to vyjde pustit sa do toho 🙂 Ale aj tak sa bojime negativneho vysledku. No stale verime, a mozno ked bude psychika vporiadku, pride samo aj prirodzene. Ozvem sa urcite. A vam gratulujem, ste stastni rodicia.

adabebe
1. feb 2011

ahojte holky mate nektera zkusenosti s ferticentem v bratislave chodim tam asi trictvrte roku uz beru merional a picham si injekce do bricha gonal uz mam za sebou v patek budu mit 12 injekci merionalu v sobe a 3 injekce do bricha mam policisticke vajecniky a pry se mi tvori hodne vajicek a to dost rychle myslite ze mi budou v patek uz odebirat vajicka

genderka
4. feb 2011

Ahojte ,chcela by som sa opytat ci niektora z vas chodi do Iscaru v Bratislave?

surfi
6. feb 2011

zdravím všetky babenky, som tu úplne nová,
pici - my sme boli pred tromi dňami v GF po prvýkrát na spermiograme a dopadol zle, povedali nám, že za tri týždne máme prísť znova, aby sa výsledok potvrdil, ešte to rozdýchavam, chcem sa ťa spýtať, ako dopadla vaša konzultácia, a aký je u vás problém?

pici
6. feb 2011

@surfi ahoj konzultacia super. uz mame za sebou aj prve IUI , to zial nebolo uspesne... tak pokracujeme v dalsom cykle.. u nas problem. ja som mala endometriozu malej panvy, manzel trosku zhorseny spermio... co sa tyka pohyblivosti....

surfi
8. feb 2011

@pici tak to mi je ľúto, držím palce na ďalší cyklus, takže v GF si zatiaľ spokojná, lebo niekto na nich nadáva, tak my ideme asi za 2 týždne na ďalší spg a potom uvidíme, ale pochybujem, že by sa výsledok nejako odlišoval...

pici
8. feb 2011

@surfi dneska som zaacla stimulaciu tak dufam ze to druhe vide :D a ked nie tak ideme na IVF... ja som s GF nadmieru spokojna.. som tam trosku tlacenka... tak mozno preto ale nemyslim si....

surfi
9. feb 2011

@pici to nevadí,či tlačenka alebo nie, hlavne, že si spokojná, tak som zvedavá ako dopadnetea kedy asi budeš vedieť?

pici
9. feb 2011

@surfi ja mam teraz len stimulaciu... buduci tyzden inseminaciu a potom az o dva tyzdne :D takze fura casu:D

surfi
10. feb 2011

@pici jasné 😵, ja sa ešte v tých pojmoch moc nevyznám, ale budem musieť.

pici
13. feb 2011

@surfi no najlepsie je sa v nich vobec nevyznat.. ale co narobime ked nam to takto osud zariadil...

surfi
5. mar 2011

@pici ahojky, ako si dopadla?

pici
5. mar 2011

@surfi druhe IUI sa nepodarilo tak sme vypisali ziadost na IVF

surfi
5. mar 2011

@pici hm, škoda, už ste pevne rozhodnutí? my sme boli na tej konzultácii, spg nám vyšiel taký istý ako minule a doktor povedal, že tie výsledky sú neni zlé, že je tam malá odchylka a môj lekár mi povedal, že sú veľmi zlé, tak neviem, čo si mám o tom myslieť, ešte mi brali krv, tak za2 týždne ideme po výsledky a na konzultáciu a nevieš koľkokrát sa môže robiť IUI?

pici
5. mar 2011

@surfi kolko len chces. este nam navrhli jeden dva cykly IUI ale potom sme sa bavili s doktorom a ja som mala z toho zly zazitok, tak ze ma nebude trapit, aby som nemala traumu

surfi
5. mar 2011

@pici aha, tak my uvidíme, čo nám povie, a či začneme s IUI, ale myslela som si, že je tam väčšia šanca než 10%, ale ako som sa tu dočítala, tak nie 😒

pici
5. mar 2011

@surfi no zial nie je...

jerry4
5. mar 2011

@culinka Ahoj,gratulujem ti k tvojmu bábu,A dala si im aj všivné?Lebo druhé vravia že je to potrebné.Aj ja sa chystám na uo tak preto.Ďakujem

matahacik
24. mar 2011

@genderka ahoj ja chodim do iscaru v BA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre