Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

petronela7
autor
19. máj 2008

az po dovolenke, teraz uz o lekaroch nechcem ani pocut na par tyzdnov ....a az potom ideme do toho... a samozrejme po tych genetickych testoch, tie su teraz podstatneeee 😒

kuspitka
19. máj 2008

toho sa neboj mesiac nane cakas ako na ziadost do poistovni.

petronela7
autor
19. máj 2008

presne tak, aj som to tak naplanovala, o tyzden idem k lekarke aby sme ju vypisali... cize ked sa vratime z holiday, tak snad pojdem na dalsiu mesacnu dovcu 😀 😀 😀 ako ty 😀 cele leto sa budem valat 😀

kuspitka
19. máj 2008

ja idem do tatier.mozno este neviem ako moj muz.a vlastne kde pracujes?

petronela7
autor
19. máj 2008

oki aj ja uz pojdem, chcem este nieco dorobit, papa zajtra... a pozitivne myslenie prajem, papa

petronela7
autor
19. máj 2008

napisem ti na interny mail, precitaj si

kuspitka
19. máj 2008

myslis moj e-mail alebo co?zajtra tu budem len takto podvecer ako dnes som bola.

petronela7
autor
19. máj 2008

hore na vrchu tejto stranky mas napisane `interna posta` klikni nato a tam mas odomna mail, sukromny, ktory nikto nevidi
(je to tam ako mas prihlasovanie udaje)

kuspitka
19. máj 2008

uz som to nasla aj poslala,ak mi nebude biedne budem tu zajtra.

kuspitka
20. máj 2008

Ahojte.je tu niekto?

bianka30
20. máj 2008

ahoj, no co ako ti je? volala si do toho centra kvoli tomu brusku?

kuspitka
20. máj 2008

nie nevolala uz ma nebolka mozno ked ma bude bolkat po injekcii ak bude dnes bolkat tak tam zavolam

bianka30
20. máj 2008

dobre, hlavne sa setri...

kuspitka
20. máj 2008

budem .len dnes som behala vela

ella1111
20. máj 2008

ahojte,aj ja stimulujem na prve ivf.od dnes si picham gonal,doteraz som mala taky nosny sprej a mam 16vajiciek nachystanych.uvidime kolko ich dozreje.

bianka30 cistala som ze si na pn,citis sa zle pri tych inekciach ci si sa sama vypytala?

kuspitka
20. máj 2008

ella aj ty si pichas gonal?aj ja si picham uz od nedele.

ninna78
20. máj 2008

ahojte, my mame za sebou uspesne 1. IVF, mali sme len jeden folikul, z ktoreho bolo jedno vajicko a nakoniec jedno embryjko. A to musel manzel podstupit mesa/tese nakolko nemal ziadne spermie. Dnes sme uz v 17. tyzdni. Vsetkym Vam drzim palce, ten pocit je uzasny.

kuspitka
20. máj 2008

kde ste chodili.moj muz tiez musi ist na TESE

ella1111
20. máj 2008

kuspitka od dnes picham gonal teda hadam to zvladnem si pichnut.a mas nejake vedlajsie ucinky?

mufy
20. máj 2008

Kuspitka já si píchám Gonal už 15 tý den a mám PCO ( Polycystická ovária - syndrom ) to jsi asi myslela,že? Nebo jsi myslela hyperstimulační syndrom?

PCO - četné folíky při stimulaci. Já měla při prvním IVF 28 vajíček. Vůbec nic to není,akorát je jich o něco víc.Vůbec tě to neomezuje.

Hyperst.syndrom - voda v břiše, na plicích, špatně se dýchá - předejdeš tomu,když budeš pít 3-5 litrů denně a budeš jíst hodně bílkovin.

bianka30
20. máj 2008

nina ved to je suepr... velmi gratulujem..

kuspitka
20. máj 2008

este nie len ma trosku bolia vajecniky ale to je nic.tak sa neboj to neboli .pichas si este jednu injekciu?

ella1111
20. máj 2008

mam este nosny sprey ktory rano a vecer striekam do nosa.zijem v nemecku tak tu postupuju trochu inak

kuspitka
20. máj 2008

a co tom stoji vsetko?

ninna78
20. máj 2008

bianka - dakujem, a aj ked moje pocity v den odberu boli zmiesane, vsak tam boli baby co mali aj 22 folikulov, neprestala som verit 😉

ella1111
20. máj 2008

dnes som platila za gonal,predalon 420eur,sprey stal 90eur.polovicu plati poistovna,ale ak sa ukaze pri ivf ked budu vajicka so spermiami v miske ze zato mozu manzelove spermije zaplati to cele jeho poistovna lebo on je poisteny sukromne.

kuspitka
20. máj 2008

mufy a ako si to vsetko prezila ?
ma bolia kus vajecniky po gonale tak neviem co to zname teraz ma nebolia

bianka30
20. máj 2008

nina a to je zaklad... stale to tvrdim... zatial som nastavena tak ze uz som v podstate tehu.... tak to snad aj tak vydrzi....

kuspitka
20. máj 2008

ella tak to je viacej ako u nas.

ella1111
20. máj 2008

no je ale co narobim,pri stimulacii musis byt pod kontrolou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre