Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

kuspitka
20. máj 2008

bianka do kedy musis cakat?

bianka30
20. máj 2008

aj ja ti viem? snad nie moc dlho zjatra budem mudrejsia... mam 1x kontrolu

kuspitka
20. máj 2008

a kolko dne uz mas po?

ninna78
20. máj 2008

bianka drzim moc palce, aj na nohach 😉

kuspitka
20. máj 2008

bianka aj ja drzim palce dufam ze budes mat vsetko ok

bianka30
20. máj 2008

nina kuspi dakujem, mimochdoom nina je jedno z mien pre moje dieta... teda ak mi to prejde u mnazela... ale velmi sa mi paci...

kuspitka
20. máj 2008

moj chce dievcatko izabl

ella1111
20. máj 2008

este taka otazocka.pocas stimulacie ste mali zakazane milovanie?akosi som sa zabudla opytat dr.

kukulik30
20. máj 2008

no to by som aj ja chcela vediet...xixi

kuspitka
20. máj 2008

aj ja lebo niekto vravi ze mozme sa len nie posledne 4dni.musela som si pichnut tak som tu nebola

jasna
20. máj 2008

pokial ja vie, tak pohlavný styk nemozte mat az odo dna, ked sa picha pregnyl do svalu -to je cca 3 dni pred odberom vajicok , aspon tak mi to vraveli v Heliose

kuspitka
20. máj 2008

tak mi to povedali aj mne .ale ked ma bolia tak nemam chut nato

jasna
20. máj 2008

😀 😀 😀

kuspitka
20. máj 2008

jasna 😀 neboj vsetko bude ok

taella
20. máj 2008

kedy je lepšie si picháť gonal ráno alebo večer? 😕

kuspitka
20. máj 2008

kto ja?ja si picham o 16 a este o siedmej

csilla76
20. máj 2008

jasna ano dobre to vies,neboj vsetko bude ok.drzim kocky palce.uz stimulujes jasna?

alicka27
20. máj 2008

Ahojte kočky, som tu nová - úplne čerstvá a trochu zaskočená. Čakali sme na IVF - potvrdenie z poisťovne, chodíme do BA do GF. Dnes som bola akože len tak na kontrole a dr. hneď, že buď začneme hneď teraz, alebo je to možné až za ďalšie 4 týždne. Tak sme šoknutí do toho išli. Hneď mi pichli Diphereline a teraz si to mám pichať každý deň do bruška. Dali mi ale na výber, buď si to môžem pichať ráno alebo večer. Neviete mi poradiť kedy je to lepšie? A ak ste mali aj niektorá Diphereline, či to je (bolo) v pohodičke, alebo sa mám na niejaké vedľajšie príznaky pripraviť. A s tými hektolitrami vody to myslíte vážne, nič mi dr. ani sr. nepovedali.

happy9
20. máj 2008

a

kuspitka
20. máj 2008

alicka pi vela vody ja musim aby som nedostala syndrom je lepsie ked si pichas vecer keby ta to bolelo ja si picham vecer.ja mam ine lieky ale vsetko je asi rovnake

nathalinocka
20. máj 2008

ahojte. jas som vcera zacala stimulovat gonalom , dnes som si pichla sama ale picham si poobede, mne dr. vravel ze si mozem prvy den pichnut kedy chcem ale dalsie dni uz dodrzat ten cas. a preco sa ma pit tak vela vody. ja nepijem vela dnes ani liter a vcera to iste.

alicka27
20. máj 2008

Dík kuspitka, vidíš to ma nenapadlo. Ráno som brala do úvahy preto, že keď si to nebudem "môcť" pichať sama, tak by mi to pichla sr. od gynekológa. A čo Ty mávaš pritom nejaké bolesti? Pozrela som sa trocha dozadu, a ja mám tiež ešte napísaný gonal, ale ten si budem pichať až po 1.kontrole.

nathalinocka
20. máj 2008

a este ake mozu byt neziaduce ucinky?

alicag
20. máj 2008

Ahojte kočky nebojte sa ved každa nema ohss syndrom a to s tym nalievanim sa tekutinami ma bit v normale prajem vam všetko dobre držte sa a hleavne sa nestresujte a mislite pozitivne. 😉 🙂 🙂 🙂

denka28
20. máj 2008

alicka, to kedy si co pichas je vlastne jedno, ako to to vyhovuje, len potom dodrzuj tu istu hodinu kazdy den. ja som viacej nepila, a nemala som OHSS,ale to zasa suvisi od kazdeho z nas. a to pichanie zych injekcii je fakt nic, oproti stavom co sposobuju 😀 ja som bola nerva kako svina 😒 uz sa ma aj v praci bali. 😀

alicka27
20. máj 2008

Dík denka, nervov sa nebolím, v robote sme v kancli len 2, ja a starší kolega, tak si to zgustne ten, veď sa predsa nebudem vyvršovať na milovanom manželíkovi. A ešte si mala, prosím Ťa, nejaké nepríjemné stavy?

mufy
21. máj 2008

Kuspitka, jak vidíš,zatím jsem to přežila, i když nám první IVF nevyšlo.Ale i to PCO nic není.Hlavně musíš hodně pít a jíst bílkoviny.
Hlavně buď v klidu a nestresuj se, ať to není ještě horší.Já se při prvním IVF taky bála.No teď jsem věděla,do čeho jdu.
Gonal se má píchat v tu samou hodinu a střídavě do stran břicha.
Tak ať vám to všem tady holky vyjde. 😉

kuspitka
24. máj 2008

Ahojte.je tu niekto? 😉

ella1111
26. máj 2008

dnes som bola na uvz a asi tak v pondelok o tyzden bude piunkcia,kolko nato je ET?take 2-3dni som citala.no ale mam naplanovanu cestu autom tak 7dni po,je to ale 7hod cesta,hadm to nebude vadit co myslite?

loginka
26. máj 2008

ella, ET je 2-3 dni, ale kedje predlzena kultivacia tak je to 4-5 dni, takze na 7 den by to malo byt OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre