Aká je šanca otehotnieť pri prvom oplodnení?

petronela7
19. máj 2008

Ahojte, s partnerom nas caka umele oplodnenie 😒 Zaujimali by ma Vase skusenosti a ake su sance/ percenta otehotniet uz pri prvom pokuse? Co hovoria statistiky?

pici
20. jún 2011

@vivera ale ano. malo. je to zakonom dana lehota. takze si tam pekne krasne zavolaj a opytaj sa kde je ta ziadost!

vivera
20. jún 2011

volám tam každý druhý deň, a vždy mi povedia, že to ešte nieje, lebo je to komplikované a , že toho majú veľa.

susi0303
20. jún 2011

@lujzalota ahoj.....dik ze si odpisala....vcera mi bolo strasne....co pohyb to bolest v hlave....a mala si aj spinenie po transfere?...

susi0303
20. jún 2011

@vivera ahoj....my sme mali ziadost schvalenu po mesiaci,tak neviem preco ta natahuju

vivera
21. jún 2011

a aku máš poisťovňu? a môže sa stať, že mi to neschvália???

susi0303
21. jún 2011

@vivera ahoj......zatial som nepocula o nikom komu by to neschvalili......ja mam apollo...a ty?

susi0303
21. jún 2011

@fibi21 ajojky..tak ako sa mas?.....ako sa citis?.. ja dnes zatial ok....sice som nafuknuta ako balon ale dnes ziadne spinenie....musim si zaklopat.....

vivera
21. jún 2011

ja tiež apollo, po novom dôvera, tak nechápem o čo im ide. Zajtra tam budem volať znovu a uvidím, čo mi povedia tentoraz.

fibi21
21. jún 2011

ahoj ...ja stale rovnako ...menzes nikde ... dnes ma trosku pichalo v podbrusku ...a straaasne ma dnes boli hlava ....ale inak nic vynimocne

susi0303
22. jún 2011

@vivera ahoj...hej len tam volaj.....neviem kvoli comu cakaju.....uz to ma dlho......

susi0303
22. jún 2011

@fibi21 ajojik......tak to ti verim ze ta bolest hlavy je ukrutnaaa.......a naviac ze si nemozes nic dat......ale uz sa ti to moja blizi.....velmi ti drzim palceky....

susi0303
22. jún 2011

@vivera a chodis tiez do Heliku do Martina?ci?......

vivera
22. jún 2011

Chodím do Košíc do gyncare, volala som tam, a že to poslali na doplenenie spat doktorovi. Už som z toho zúfalá.

mana85
22. jún 2011

ahojte potrebovala by som poradiť v jednej veci ideme v juli na iui tam sa žiadosť do poisťovne vraj nedava lebo to poisťovna nehradi ale ak by som musela podstupiť ivf tak tam už žiadosť iscare pošle len že ja som vo všeobecnej a moj partner v dôvere ja viem že ten zakrok budu mne robiť tak asi do mojej poisťovne len že neplodny je partner uznaju mi to v mojej poistovni ? dakujem

lujzalota
22. jún 2011

@susi0303 ahoj, ja som nemala spinenie ani v jednom pripade , ale to spinenie este nic neznamena .... ale v tomto druhom pripade, pat dni po transere som si kupila colu (obcas si ju davam kvoli chuti) a mala uplne prisernu kovovu chut, ze som sa musela pozriet ci nie je po zaruke - nebola a ja som si nasla na 7 den na teste druhu ciarocku ... 🙂

fibi21
22. jún 2011

@mana85 ja som vo vseobecnej a manzel v spolocnej ....uznali nam ....urcite Vam uznaju ....vy posielate do poistovne nie jeho problem ale vas spolocny problem .... myslim ze s tym nebude problem ...teda urcite ....na IUI nepotrebujes nic do poistovne my sme platili tusim 75 €

pici
22. jún 2011

@mana85 ked podstupujes IVF, nikoho nezaujima koho problem to je, teda na koho strane. posiela sa vzdy za zenu.

mana85
22. jún 2011

@fibi21
@pici
aha dakujem tak dufam že to teda bude v poho .

susi0303
23. jún 2011

@vivera ahoj.....maju akysi dlhy postup na schvalenie....budes tam volat zasa?.....by ti mali oni volat ze to mas schvalene....drzim ti palceky

susi0303
23. jún 2011

@lujzalota ahojik.....mne od vcera je nejak divne....niesom vo svojej kozi....ani spinenie som uz od vtedy nemala....msim si zaklopat....tu zeleznu chut som mala aj ja a po vsetom co som zjedla......v pondelok idem na krv tak som zvedava.......asi si nebudem robit test aj ked ma to laka.....co myslis?....

vivera
23. jún 2011

@susi0303 Ahoj, skusim zavolať Hermannovi, či mu poslali niečo na doplnenie.asi som sa tesila predčasne. ja som si už myslela, že v júli by som to už mala za sebou. ☹ A nevieš mi povedať podľa čoho dávajú dlhý alebo krátky protokol?

susi0303
23. jún 2011

@vivera hej len tam skus zavolat.....ja ked sa na nieco tesim tak to nikdy nevyjde....o tom protokole ti neviem povedat

susi0303
23. jún 2011

@swarowski ajojky.......ako sa citis?...dufam ze je vsetko ok

swarowski
23. jún 2011

@susi0303 ahoj, ja som ok, trochu unavená, ale inak v pohode. Posledné dni som bola nafučaná ako balón. No už sa Ti to kráti. Ja sa ešte do 4. 7. načakám

lujzalota
23. jún 2011

@susi0303 zlatko to zavisi od teba ci ho spravis alebo nie ... len ak bude negativny tak to neznamena ze to nevyslo .... oni nechcu aby sme si ich robili preto abvy sme neboli z toho v strese .... mne tie prve dva nevysli, ale vedela som ze sa to podarilo .... budem drzat palce, ty drz palce mne, zajtra idem na cisarsky rez a posielam laptop domov, tak sa ozvem asi az ked sa vratime konecne po dlhych 9 tyzdnoch domov . huraaaaaa 😉

susi0303
24. jún 2011

@swarowski ahojky......to je fajn ze nemas ziadne komplikacie.....hej uz sa mi to krati....som strasne zvedava...uz aby bol pondelok....

susi0303
24. jún 2011

@lujzalota ajojky....jej tak ty uz to mas pred dverami....tesim sa s tebou...a preco ides na cisar a nie normalny?....je daky vazny dovod?....a kam ides rodit?.....vlastne kde lezis?....budem drzat palceky....boze 9tyzdnov v nemocnici to muselo byt strasneeee......ale hlavne ze je vsetko ok

susi0303
24. jún 2011

@vivera ajoj...inak ja som mala dlhy protokol,zalezi na tom ako sa ti vyvijaju vajicka....a zalezi od embryologicky,co ti odporuci

susi0303
25. jún 2011

@lujzalota ahojik mojenko...tak ako ti to dopadlo?..dufam ze ste obaja v poriadku a zdravucky.......napis mi ked sa vratis z nemocnice,,,velmi sa tesim s tebou....

susi0303
28. jún 2011

@lujzalota ajojky moja...tak a je to tam.....mam malu gulocku....hned na sone rano mi povedali za je to tam ze som tehotna......aj lekara som od stastia objala....je to nadherny pocit....len ze mam oddychovat a nenamahat sa a o 14dni sa vidime znovu na sone.......co mi poradis aby sa nic nestalo?....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre