Aké bolo vaše umelé oplodnenie po druhýkrát?

dicinka1
21. máj 2008

ajojte...my sa chystame na druhe ivfko+icsi do Kosic ku Hermanovi do Gyncaru...a som zvedava ako ste sa citili po 2 ivfku..a ci ste otehotneli...

dicinka1
autor
26. júl 2008

tak to ma tesi..ja mam gonal....tak dufam,ze to bude lepsie ako s fostimonom....

cikyta
26. júl 2008

Ja mám menopur...tak ako pri prvom IVF.Reagovala som super aj vajok bolo dosť,len na 4 den mi embrijka degenerovali a ostali 2 slabé. 😢 1 sa neuchytilo a druhé sa ani nedalo zmraziť.Tak teraz sa snažím mať hlavne kvalitu-vypustiť stres,jesť vitamíny a užívať si leto-hádam to výjde.(Pri prvom IVF som mala aj chrípku,aj zápal okostnice a antibiotiká)

dicinka1
autor
26. júl 2008

aha..a antibiotka..nie su moc kamosi...s babetkami...ale ked si chora..tak to musis brat....

cikyta
26. júl 2008

veru tak.....mala som oslabený organizmus a oslabené ZREJME aj vajká.Boh vie.... 🙂

dicinka1
autor
26. júl 2008

teraz sa podari..neboj...

cikyta
26. júl 2008

Hádam... 😅

dicinka1
autor
26. júl 2008

😀 jasne 😵

cikyta
26. júl 2008

dici...a ty si v 2 IVF tiež?....Už vieš kolko máš zatial ty folíkov,alebo tak?Kedy budeš mať výber atd.?

v555
26. júl 2008

Nech je to tak ako vravite babenky,nech je to lepsie ako bolo minule.
Ja som sice nebola ani chora,ani som nebrala antibiotika,vsetko vyzeralo super.Ale ani jedno embryjko sa nedozilo ET.Teraz na jesen ked budem stimulovat,na robotu ani len nepomyslim,budem vegetit ako Cikyta teraz/az Ti trosku tak zavidim/ a budem robit len to co ja budem chciet.Cize nic,mozno aj prachom zapadnem.Alebo budem cetovat s tehotnou Ciky. 😉 😉

cikyta
26. júl 2008

v555... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tebe to dnes proste ide!!!!!!!!!!!!

dicinka1
autor
26. júl 2008

CIKYTA..nie..ja este nestimulujem..cakam na kramiky..a potom 21 dni budem brat marvelon.-hak,potom jednu injekciu..a potom gonal..kuk album...idem tiez na 2 ivfko..hej...

v555
26. júl 2008

musi mi to ist,musi mi to palit,ved som v praci 😎

dicinka1
autor
26. júl 2008

v555..ja som teraz marod...ale len tak..lebo mam celozavodnu..musim usetrit dovcu....ale na stimulku tiez budem na marodke...

cikyta
26. júl 2008

Aha dicinka....mohlo ma napadnúť kuk album... 🙂 No,ja už dlho marodim,tak mi to nepáli a mozog kôrnatie bleskovou rýchlosťou. 😖

dicinka1
autor
26. júl 2008

cikyta 😀 😀 😀

v555
26. júl 2008

ja som bola hrdinka pri prvej stim.,ja vsetko zvladnem som si hovorila,ale telo si povedalo tiez svoje.Ale teraz s nim vybabrem,budem na dovolenke,alebo na PN-ke,to je fuk,no a uvidime kto z koho.Take folikuli mi narastu,ze...Aspon dufam 😵

cikyta
26. júl 2008

No neni to med lízať.... 😀 Nedá sa to ani nijako ovládať. ☹

v555
26. júl 2008

podla mna je to vsetko o psychike,ta dokaze zazraky.Mne nevadili ani tie injekcie,sice na zaciatku brania Provery som si 2 krat grcla,ale inac vsetko bolo fakt super.Jaj a este tak v polovicke pichania som mala nenormalne vela energie,musela som chodit na aerobic lebo by som zblbla.No na to som zabudla,ale po cviceni bolo dobre,bala som sa ale doki povedal ze cvicit mozem.Nechcel povedat ze musim,lebo podla mna som ako delo,ale bol profesionalny. 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. júl 2008

v555.....S tým čo som písala,že to neni med lízať atd...som myslela na ten môj zatvrdnutý mozog.... 😉 Vieš,skús pri druhej stimulke robiť veci naopak ako pri prvej.Ja to robím tak.Vtedy som najedla vitamíny,bola som na nervy zo strachu,chodila som do roboty dlho...Teraz papám zdravučké veci,som kludná a neberiem si tak všetko k srdcu,a som PN už od užívania provery...a to plánujem ísť ešte na relax do aquaparku do Teplíc do teplej vodičky-aj ked na moje žily je vhodná studená.A hlavne sa nenamáham a chránim si svoju celulitídu ako oko v hlave!....To je môj spôsob,ale hlavné je-byť šťastná-a to ak v555 budeš,máš to vyhraté aj vo folíkoch!

v555
26. júl 2008

to si beriem k srdcu,Tvoje rady su fakt O.K.presne to mam tak vymyslene ako si napisala.Vsetko budem robit naopak,ja verim,ze to zaberie.Ja som štastna len to nechcem roztrubovat celemu svetu.Sem-tam pridu chvile tazsie,ale v celku je to fajn.Uz len ten malicky vonavucky balicek a vsetko moze zostat tak ako je to do teraz dalsich 100 rokov a bude fajn. 😉

dicinka1
autor
3. aug 2008

ajojte...tak od zajtra...budem brat marvelon... 😉 konecne...

v555
3. aug 2008

tak príjemné marvelovkovanie ti prajem 😀 😉

dicinka1
autor
3. aug 2008

DAKUJEM....a o 21 gonal...

dicinka1
autor
10. aug 2008

halo?nikto tu nechodi..kazdemu sa vydarilo na 1 krat ivf?ci co? 😅

maska1
10. aug 2008

Ahoj dicinka. Ani mne nevyšlo IVF prvý krát. Ale v septembri sa chystám na KET, ostal mi jeden mrazáčik dvojkovej kvality.

dicinka1
autor
14. aug 2008

ajoj maska...aspon mas jedno....ja som nemala ani jeneho mrazacika...fnuky...kde chodis do centra...a preco sa ti to nepodarilo?

cikyta
14. aug 2008

Ahoj dicinka.........To tie vecičky v tvojom albume si si už kúpila pre tvoje dieťatko?................... 😲

maska1
14. aug 2008

ahoj dicinka...ja chodím do Helíku do MT. A neviem prečo sa mi nepodarilo. Vkladali sme dokonca dve embryjká a ani jedno sa neuchytilo. Ale zrejme v tom zohrala hlavnú rolu psychika. Od začiatku som tomu neverila, že nám to výjde a tak to aj dopadlo.

solida
14. aug 2008

ahojte zienky, mozem ku vam vstupit do temy? aj ja patrim k tym, komu prve IVFko nevyslo ☹ a ani mrazacikov nemam ziadnych. takze si davam povinnu trojmesacnu pauzu a hor sa do toho nanovo - verim, ze uz uspesne. drzim vam, teda nam, vsetkym palce, nech sa z tejto temy presunieme ku tehulkam 😉

pistica
14. aug 2008

ahoj solida
ja som išla hned na druhý pokus a bola to 3 mesačná pauza. Ty si si dala riadnu pauzu? ani ja som nemala mrazáčikov.. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre