Aké centrá sú v Bratislave? Akú s nimi máte skúsenosť?

marrad
24. nov 2008

Ake centra su v Bratislave. S ktorymi mate dobre a s ktorymi zle skusenosti.
ROzmyslam na gyn fiv a napadlo mi, ze ani neviem ci je to dobra volba, ci nie je lepsia moznost

jeana
24. nov 2008

ja som spokojna s GPN v Ruzinove 😉

marrad
autor
24. nov 2008

no myslim ze v GPN sa nezaoberaju asistovanou reprodukciou, alebo sa mylim?

petkaerdal
24. nov 2008

pre mna naj centrum je Ferticent 😉 mam skusenosti aj s inymi,ale nesla by som nikde inde,ako do FC

marrad
autor
25. nov 2008

Ktore mi teda odporucate?

mici11
25. nov 2008

Ahoj, ja som velmi spokojna s Gyn - fiv. Je to na vysokej urovni a vyhovuje mi to tam. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Chvalia aj Ferticent.

zdenkabrt
25. nov 2008

podla mna jednoznacne Ferticent- super pristup, a plati sa iba za to za co sa ma, nie za vsetko 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

podla mna tiez Fc...len nie Iscare,tak prides o riadne prachy ,platis aj za vzduch 😠

babulka123
25. nov 2008

no ja som presla z GF do FC a som veeeelmi spokojna.. ale to bude aj tym ze asi 7 rokov a manzel snad cely zivot robime s ludmi a tak hladame nie len profesionalitu ale aj "ludskost" a ta nam teda hlavne mne v GF velmi chybala.. respektive som sa s nou moc nestretla... teda samozrejme ak nepocitam OPU a ET... tam boli skveli... ale to nieje tiez vsetko .. .

vo FC je ten pristup uuuuuplne iny, maju o teba zaujem a neberu ta len ako cislo a dalsie nieco navyse... no vlastne sa to ani porovnat neda....... je v to priepastny rozdiel...
a samozrejme o profesionalite nepochybujem..

pahu
25. nov 2008

Marrad, choď do FC aj do GF... Za prvú konzultáciu sa neplatí a urobíš si obraz o tom, ako to tam funguje 😉

marrad
autor
25. nov 2008

No

marrad
autor
25. nov 2008

No baby, pri hladani cisla v telefone sa mi /cislo do centier som mala v telefone ulozene skor len chybala odvaha/ hladacik zastavi na cisle do FC, tak som tam zavolala, a z telefonatu mam dobry dojem ale na druhej strane aj sok, sestricka po zisteni kedy som mala poslednu rchu zahlasila zajtra 🙂 a samozrejme aj manzel, tak teda zajtra ideme, drzte mi palce mam zmiesane pocity, na jednej strane som rada na druhej strane mam obavy.....
Dufam ze to zvladneme...

petkaerdal blahozelam k dvojickam a drzim palce aby vsetko dopadlo dobre..... A tiez tusim po dvojickach 🙂 ale statna budem aj jednemu 🙂

pahu
25. nov 2008

Marrad, tak to je dobre že si sa šokla 😉 Ja mám nečakané šoky rada 😀

marrad
autor
25. nov 2008

Aj kolegyna mi vravi, no sestricka hned ze ked manzel mal 3 dni sex zdrzanlivost tak ze mu hned urobia spermiogram. To je tiez sok... Ono ja som zvyknuta na vssakovake neprijmne vysetrenia, ale pani tvorstva to az tak lahko nezvladaju.... 🙂 aj za neho ma boli brucho

babulka123
25. nov 2008

marrad tak vitaj medzi FCckami.... uvidis budes veeelmi spokojna.... a drzim palce... zajtra daj vediet ako si dopadla, budem zvedava... teda zvvedava som teraz, ale budem cakat co ti povedia...

marrad
autor
25. nov 2008

babulka jasne ze dam vediet..... mam take pocity ako ked su motyliky v bruchu pri zamilovani 🙂

babulka123
25. nov 2008

hehehe ... dobreeeee... tak to si uz moc nepamatam, vies ako 10 rokov je 10 rokov... ale aj tak viem ako sa citis.. ja som sa tak citila tiez.. je to nieco nove, nepoznane... hehehe drzim palce... a verim ze si sa dobre rozhodla...

marrad
autor
25. nov 2008

Dufam, ze som sa dobre rozhodla aj ja. Prelustrovala som vsetky centra na nete ako sa len dalo a vysiel jednoznacne FC a potom aj v tom zozname v telefone sa na nom zastavil hladacit 🙂
Co mam ocakavat na prvej konzultacii ?

babulka123
25. nov 2008

manzelovi budu robit spermiogram, a tebe sono...
inak len klasicky pokec... v pohode..

marrad
autor
25. nov 2008

Ale vysledky zo spermiogramu nebudu mat hned?

babulka123
25. nov 2008

hned nie , asi tak za pol hodku 😀 😀 😀 😀

marrad
autor
25. nov 2008

AKo za pol hodku? ved ked bol pred cca 3 rokmi na spermiogram tak to trvalo 24 hod.. To bol v GF.

babulka123
25. nov 2008

no no vitaj vo FC...

marrad
autor
25. nov 2008

akeze prvy dokaz ze su lespsi? 🙂

babulka123
25. nov 2008

jeden z mnohych... ver mi bola som nedavno v GF a neda sa to porovnat vazne.....

pahu
25. nov 2008

Jaaaj, ja už musím ísť... Cmukkkk..,.,. 😀

babulka123
25. nov 2008

tak si choood... fnuuuk 😢

marrad
autor
25. nov 2008

babulka tak ak je to tak ako pises, tak som rada, ze som bezhlavo nevolala do GF ale ze som si to tu overila od tych najpovolanejsich 🙂

babulka123
25. nov 2008

marrad nooo ja som to nespravila pred 1 ivf a trosku to lutujem.. ale teraz som rada ze som sa nenehcala prehovorit aby som tam isla znova ale pocuvla som sama seba a isla inam... dufam ze sa to vyplatilo , ale to sa dozviem az 5. decembra...

marrad
autor
25. nov 2008

velmi ti drzim palce.....
a co bude pokracovat po prvom stretnuti v centre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre