Aké dávky Puregonu a Menopuru ste brali pred IVF?

zufalka
13. feb 2008

ahojte,chcela by som sa spytat ake davky ste brali pri stimulacii pred IVF.dakujem

gabika24
19. feb 2008

dobru nocku prajem,
ajuska, mas IP - druhu cast 😀 - kedze som hlava derava 😅

ajuska212
19. feb 2008

uz som si gabi precitala diky pa a dobru nocku🙂

dckami
15. jan 2009

ahoj kočky,
já jsem měla na 1.ivf dlouhý protokol a gonal - bohužel bez odezvy. Stimulace byla zastavená, vytostlo pouze 1 vajíčko.
Dneska jsem začala se stimulací, mám Synarel + Puregon ) začínáme s 225 IU, otom se mi to snižuje). Tak snad se to tentokrát podaří. Na utz jedeme ve středu, tak uvidíme, jak budu reagovat.
😕

dckami
18. jan 2009

halooo, je tu někdo? 😕
Potřebovala bych se optat. MS mi dorazila 14.1.odpoledne a dnes již nekrvácím, je to při injekcích Puregonu normální, že přesanu krvácet po dvou dnech??? V příbalovém letáku jsem podobnou informaci nenašla.

teri81
18. jan 2009

Ahoj,pri prvnim IVF jsem taky mela Puregon a Menopur - Puregon 175 jednotek a pak mi jeste 75 pridavali na tri dny a Menopur byl taky,
ted pri poslednim IVF jsem mela jen 150 jednotek Puregonu ,bez Menopuru a stacilo to,vaječníky naopak reagovaly až moc ,tak mi toještě brzdili injekceme hcg 😉
Otěhotněla jsem při prvním pokusu (ale to nedopadlo dobře) a při třetím.
Hodně štěstí!

dckami
24. jan 2009

tak hlásím, že mi vyrostlo pouze 5 folikulů, na 7.DC byly až moc veliké, tak mi snížili stimulaci na minimum, 26.1. jedem na OPU, tak jsem zvědavá, kolik tam bude vajíček. 😕

dckami
6. feb 2009

ahoj, nikde nikdo? 😕 😕 Tak jsem měla 5 foklů a 5 vajíček, po 1. dnu zbyly 4 vajíčka. bohužel se jejich počet stále snižoval a 5. den PK mi byl zaveden 1 bojovníček ve stádiu blastocysty. Mrazáčky bohužel nemáme 😖 . tak snad tomu jednomu u mě v bříšku líbí 😵 .

michalslisko
15. júl 2011

PROSIM VAS NEMATE ZVISNU AMPULKU MENOPUR ALEBO GONAL NEDELU TO POTREBUJEM JETO VELMI NALIEHAVE PROSIM POMOZTE MI MOHLI BY SME SA SKONTAKTOVAT POSLITE MI NA IMAEL VASU ODPOVED MICHALSLISKO@centrum.sk 😢 😢

popradka17
8. feb 2013

Ahojte dievcata, chcem sa len spytat. Som v prvom cykle umeleho oplodnenia. Dnes som bola 2 krat na krv a ultrazvuku, kde mi lekar povedat ze vidi 6 folikul. Pred troma dnami som si zacala pichat puregon 200 jednotiek a akurat mi volali, ze vysledky z krvi su nizke a ze mi zvysuju davku na 300 jednotiek. Je to normalne alebo sa mam niecoho obavat? Dakujem

e_z
29. apr 2013

Do Wiki Modrý koník pribudol nový článok o hormonálnej stimulácii Menopurom. Nájdete v ňom aj presný postup aplikácie s fotkami. Pozrieť sa dá tu: https://www.modrykonik.sk/menopur/ alebo https://www.modrykonik.cz/menopur/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre