Ako často mám užívať Duphaston?

jajuska323
13. dec 2015

som v 9tt s spiním, v moci mi nasli krv tak preto mi nasadili hned duphaston a ascorutin. ascorutin mam uzívať 3x1 ale duphaston neviem, povedali mi ze medzi 14 a 21 dnom... neviem co to znamenaaa a ako casto ho mam brat. Bojim sa o malinké :(

hradnapani
13. dec 2015

zavolaj si zajtra rano k svojmu lekarovi a opytaj sa priamo. toto my tu neporiesime, davkovanie je individualne

pribinak
13. dec 2015

no ved ked sa bojis o malinke, tak o to skor ries veci ohladne svojho zdravia s doktorom a nie tu na koni, kde ti hocikto napise hocijaku blbost

sjuzan77
13. dec 2015

medzi 14 a 21 dnom sa duphaston uziva pri problemoch s menstruacnym cyklom, vacsinou pri nizkej hladine progesteronu, v tehotenstve sa uziva pokial ho lekar nevysadi, co byva pri problemoch so spinenim okolo 12-14 tt, pravda ak problemy nepretrvavaju. kedze pises, ze si tehotna, daj si teraz 1 tabletku, urcite budes mat davkovanie 1-1-1, alebo 1-0-1. a rano treba zavolat lekarovi a uistit sa. a hlavne pozor pri vysadzani, riad sa pokynmi lekara, svojvolne ukoncenie uzivania moze byt nebezpecne. drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre