Ako dlho ste čakali na schválenie žiadosti na IVF?

misik1
28. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
ja viem,ze v kazdej teme je mozno spominane ako dlho ste cakali na schvalenie ziadosti na ivf....ale prosim napiste mi ti, co mate skusenosti s doverou....nech viem na co sa pripravit. asi zalezi asi aj na tom, kedy sa ziadost podavala....myslim tym, ze inak bolo v roku 2004 a inak teraz.....Vdaka. 😵

jms112
6. máj 2015

@isabella22 tiež Helios MT 😀

isabella22
7. máj 2015

@jms112 ano super skoda ze to neriesime naraz 😉

lilitela
7. máj 2015

@isabella22 Ale vsak v pohode. Gonal je cistejsi hormon a teda aj drahsi, urcite to pero je super na aplikaciu. Ja len, ze ked som bola v Heliose na konzultacii, a prave na ten pohodlny Gonal som sa pytala, tak p. Texl mi povedal, ze ma radsej tie druhe preparaty, nejako ich nazval, nepamätam si ako. Samozrejme, co sa vysledkov tyka.

isabella22
7. máj 2015

@lilitela mne nevraveli niaky velky rozdiel iba ze jeden je synteticky vyrabany ten gonal co je drahsi a tie lacnejsie riediace su vyrabane z mocu menopauzalnych zien...ja som mlada cize mne vraveli ze ja by som nemala problem s niakym preparatom u nas je v chlapovi problem...my ideme aj do genetiky takze este aj to nam zvysi sance...

lilitela
7. máj 2015

@isabella22 A chlap ma aky problem? Zly SPG? Myslis genetiku partnerov, ci embryi?

isabella22
7. máj 2015

@lilitela genetiku nas uz mame teraz embrii...ano ja mam nepravidelnu ovulku ale ze to je nic a chhlap ma zly tvar spermii

jms112
12. máj 2015

@isabella22 Ahoj, ako pokracujes? Ako sa citis? Si uz PN? Ozaj ako si doplacala za lieky, vsetky si si vybrala hned alebo postupne? 🙂

maminka1986
12. máj 2015

AHOJTE ja som už po stimulke odbere vajičok....na schvalenie sme čakali ani nie 2 týždne takže rýchlost...som v Dovere...

isabella22
12. máj 2015

@jms112 ahoj vybrala.som.si vsetky co mi dali mozno budem.este dokupovat vraj mam este recept keby nieco od.dnes.som pn v pjatok embryolog.pohovor a v utorok asi uz odber vajicok a ty co noveho?

isabella22
12. máj 2015

@maminka1986 mna to.za chvilu caka ani ja som necakala dlhsie na schvalenie ako 2 tyzdne

isabella22
12. máj 2015

@jms112 a doplacala som.310 eur za lieky

jms112
12. máj 2015

@isabella22 ja idem v pondelok prvy krat ku koordinatorke a od utorku si zacinam pichat 🙂

isabella22
12. máj 2015

@jms112 mas dlhy protokol??ake mas injekcie??v martine su velmi mily☺

jms112
12. máj 2015

@isabella22 ja idem v pondelok prvy krat ku koordinatorke a od utorku si zacinam pichat 🙂

jms112
12. máj 2015

@isabella22 ano dlhy, recepty budem mat az v pondelok tak neviem zatiat. Ano v MT som velmi spokojna s pristupom

isabella22
12. máj 2015

@jms112 mna sa pytali ake chcem lieky...ci pera alebo riediace...aj mne dali den pred tym len recepty a jak sa to suchlo...za chvilu budem mat odber vajicok neskutocne rychlo to ide...

jms112
12. máj 2015

@isabella22 to ano dufam, že aj mne to ubehne. teraz sa neviem dockat 😀 ako casto si chodila no car?

isabella22
13. máj 2015

@jms112 no kvoli tom chodeniu som na PN teraz chodi sa 2-3 krat cez tyzden pocas stimulacie a od 7 rana do 8hod na krvicku a na sono je to srraaasne skoro ale ze sa to bohuzial inak neda ty si z kadial?...az ked som pridavala tie gonal takm som zostala domma.. v piatok uz embryl.pohovor jaj tesim sa ze an vysledky mam skvele verim ze bude aj vela mrazacikov 🙂

jms112
19. máj 2015

@isabella22 ahoj ako si na tom? Ja už mám všetky lieky doma. od dnes som začala s proverou.

isabella22
19. máj 2015

@jms112 ahoj tak ja som vcera skoncila so stimulkou dnes o 22 hod picham pregnyl a vo stvrtok mam odber 🙂vajicok bude ze dost vraj to ne vidiet ze som mlada baba 🙂to ja len dufam ze budu aj dobrej kvality....momentalne som si isla sadnjt trosku von a slnko sa ma nejak zlaklo 😉jajha jaka som rada ze uz tie injekcie skoncili uz ich bolo akurat tak dost 🙂

jms112
19. máj 2015

@isabella22 budem na teba vo stvrtok mysliet 😀 aj si nieco specialne upravovala napr. jedálniček, vitamíny,...

isabella22
19. máj 2015

@jms112 viesco beriem femibion 800 inak nic 🙂 napapkam sa aj klobasy vsetkeho ked som si dala robit predoperacne tak ze vraj mam velmi dobry cholesterol a vraj dokonca ten lepsi mam este aj zvyseny co sa ze vraj malokomu stane 😀 tak budem vela papkat masneho 🙂 ano pridala som do stravy viac bielkovin ako kazali a snazila som sa vela pit...a pomohlo necitim vobec ze by ma stimulovali

jms112
19. máj 2015

@isabella22 aku si mala kombináciu liekov? ja začínam proverou, potom decapeptyl a na koniec gonal

jms112
19. máj 2015

@isabella22 ozaj a čo pitný režim. pila si iba čistú vodu alebo aj čaje napr. alchamilku?

isabella22
19. máj 2015

@jms112 pijem rajec vodu ochutenu a aj alchemilku...ja som mala take iste lieky 😉

isabella22
19. máj 2015

@jms112 na ten decapeptyl som kazdy den myslela tupe hnusne ihly a bolave injekcie fuuuj 😖

jms112
19. máj 2015

@isabella22 ďakujem za info, to sme na tom rovnako aj čo sa týka rajca a alchamilky 😀

isabella22
19. máj 2015

@jms112 iha tak sme dake prepojene 😀 tak nech tj tje jnjekcie rychlo ubehnu 🙂 mas aj predlzenu kultivaciu?

jms112
19. máj 2015

@isabella22 ano. 🙂 aj ty mas tak okolo 30rokov, vsak?

isabella22
20. máj 2015

@jms112 nie ja som este mladsia 24😉minule mi.aj zamenili recept s babou ktora mala 43 hh no to by mi dali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre