Ako dlho vás nechali ležať po zákroku IUI?

chimena
9. okt 2007

Mňa len 5.minút, no do správy napísal 20. Nevyšlo to možno aj preto. Ako ste na tom vy?

ajuska212
9. okt 2007

do mna to dali a hned som sa isla obliect....zajtra idem na druhu IUI

redkvicka
9. okt 2007

Mna 5 minut a vyslo to, ale mala som mimomaternicove.

ajuska212
9. okt 2007

redkvicka a na prvy krat ti to vyslo????

fcielkafcielka
9. okt 2007

Mna 20 minut a nevyslo to. ajuska - na zajtra drzim palciaky§

ajuska212
9. okt 2007

fcielkafcielka strasne moc dakujem budem to potrebovat🙂

fcielkafcielka
9. okt 2007

Budem drzat palceky aj dalsich 14 dni 😉

ajuska212
9. okt 2007

ty si mila dakujem aj to budem potrebovat🙂

pifpaf8061
9. okt 2007

Ahojte... pridávam aj Ja svoj názor, Ja som ležala asi 25 až 30 minút, a keď som zišla dole zo stola, tak som sa pýtala sestričky, či môžem ísť na WC, lebo mi veeeeeeľmi trebalo a že či to nevypšššššš.... tak mi povedala, že nie, že to je už dávno zahniezdené... A výsledok nebol pozitívny... takže neviem, či to závisí od času, aký strávime ležaním...

moncika15
9. okt 2007

ahojte, po akej dobe vas gynekolog poslal na zakrok?

pifpaf8061
9. okt 2007

Ako to myslíš moncika 15?

ajuska212
10. okt 2007

ani ja neviem ako myslis???ked boli vsetky vysledky ...tak sme sa dohodli ze ideme na to🙂baby drzte palce dnes ma caka IUI....

henrieta76
10. okt 2007

ahojte ja som lezala tiez asi 5minut a vyslo to hned na prvy krat.

ajuska212
10. okt 2007

to fakt????henrieta a kolky den cyklu si bola????

lumah
10. okt 2007

Ahojte , ja som bola už tretíkrát na IUI a nevyšlo- hned som vstala.

ajuska212
10. okt 2007

lumah a klky den cyklu si bola????

henrieta76
10. okt 2007

neviem kolky den cyklu som bola,bolo to pred 6 rokmi.ale bola som stymulovana horm.injekciami.a sledovali mi krv a ultrazvukom folikuli.IUI mi robili po pichnuti injekcie na prasknutie vajicka.

ajuska212
10. okt 2007

a kolky den po pichnuti injekcie si henka bola...ja som si v pondelok pichala a dnes som bola...

henrieta76
10. okt 2007

nepametam si presne,ale bud na druhy alebo treti den.drzim palce aby ti to vyslo.

ajuska212
10. okt 2007

henka diky....prvy krat som hned po vstreknuti mala tusenie ze sa to nepodarilo...ale dnes mam pocit ze toi vyslo...uvidim za 14 dni 😀

adulik16
10. okt 2007

Ja som bola v nedelu na kontrole folikulu a na krvi, poobede som si pichla pregnyl a v pondelok bola IUI. Bolo to prve a nevyslo, bolo to na 11ty den a nelezala som, hned po tom mi kazali sa obliect a isla som prec.

ajuska212
10. okt 2007

aduli a kedy pojdes druhy krat????prvy krat som bola aj ja na 11 den...a teraz na 14

adulik16
10. okt 2007

vies,ja som neni v IUI este moc zbehla, takze som nevedela, ze sa moze chodit aj kazdy mesiac. Teraz som objednana buduci tyzden na konzultaciu k doktorovi a dohodneme sa na dalsom postupe. Urcite buduci cyklus chcem ist znova. Nemam uz na co cakat. A ozaj, kedy po vysadeni utrogestanu by som mala dostat menstruaciu?V pondelok som ho vysadila a dnes je streda a zatial nic, je to moj 27 DC.

ajuska212
10. okt 2007

adulik ja som dostala presne na 28 dc menzes a od piateho dna som zacala uzivat clostylbegyt po 9 den....

ajuska212
11. okt 2007

adulik 16 a kedy pojes zase na IUI???

adulik16
12. okt 2007

Ja by som chcela ist aj hned na dalsie IUI, ale teraz stale cakam menzes, zatial neprichadza, dnes je to 29 DC. Na druhy tyzden vo stvrtok idem na konzultaciu, ak by som dostala menzes az v nedelu, tak vo stvrtok, ked mam ist k doktorovi, by to bol piaty den, takze by som mohla hned zacat so stimulaciou.
Nevies nahodou ajus, po vysadeni utrogestanu,kedy ma prist menzes?ja sa v tom teraz nejako vobec nevyznam. Moj cyklus byval vzdy od 26-28 dna. Po laparoskopii, na ktorej som bola v juli sa mi predlzil cyklus na 31 dni. Tak teraz vobec neviem, kedy mam menzes ocakavat. Dnes je to uz piaty den od vysadenia utrog.

ajuska212
12. okt 2007

adulik ja som dostala menzes presne na 28DC takze presne na 14 den mi robili IUI....neboj ona pride....

chimena
autor
13. okt 2007

Adulik, mne to tiež meškalo po užívaní utrogestanu skoro dva týždne. Po vysadení to prišlo na 4.deň.

vikynocka
13. okt 2007

ahojte chcem sa spytat ci zle pichnuty pregnyl(bolo mi naordinovane 2 ampulky 5000jednotiek streda vecer a sestricka v BA Ruzinov mi pichla iba jednu amulpku miesto 2!..ja som na to prisla az dnes vecer pred chvilkou ked som upratovala batozinu)moze ovplyvnit vysledok?urcite ano,len by ma zaujimalo ak mate skusenosti...

bibianna
15. dec 2007

Vyšla mi IUI na 2.krát.

zuzanka7834
27. sep 2010

@bibianna blahozelam 🙂 ja mam dnes piaty den po prvej IUI. Mozem sa Ta spytat, ak si este pamatas, ake pocity si mala takto kratko po zakroku? Resp. kedy si zacala mat nejake tehu priznaky... Ďakujem krasne a prajem Vam aj s malym vsetko dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre