Ako funguje darovanie vajíčok v Gyn-Fiv v BA?

gabriela222
29. júl 2019

Ahojte, chcela by som darovat vajicka v Gyn-fiv v Bratislave, neviete ci to funguje tak ze ked si nejaka cakatelka prinesie darkynu ze by sa posunula v cakacej listine? Ak ano a niekomu z vas by to pomohlo mohla by som ist s nou 🙂 ak nie darovat pojdem tak ci tak 🙂 Dakujem za odpovede 🙂

efran
13. aug 2019

@gabriela222 ahoj. Si skvelá! Nám akurát včera volali, že máme vhodnú darkyňu. Trvalo to cca mesiac a pol. Teraz nám musia zjednotiť menzes a pripraviť na odber a následný vklad😉

efran
13. aug 2019

@extempore mali by ste zmeniť skupinu a rozpisovať vaše múdre názory v iných skupinách😉.

sany7772
23. aug 2019

Ja idem darovat tiez...deti nechcem anad to dakomu pomoze...som zvedava co mi bude s hormonov asi nic..☺️

babysweet
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babysweet
20. nov 2019

Vela Americanov hlada darkyne s europskym povodom..ak by si sa chcela dozvediet viac, napis🙂 @sany7772

babysweet
20. nov 2019

@extempore vajicka sa neplytvaju!!!!to su zakladne znalosti z biologie😊

predajmamina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiona203
20. feb 2020

Nečítala som všetky komenty, len pár, ale už len nad všetkým krutim hlavou, ako je tento svet prevrátený na hlavu. Už to nie je o súdení a odsudzovani, ide o etiku a morálku. Však ľudia musia mať všetko v tejto dobe za každú cenu. Aj keby som nemohla mať deti, toto by som inej žene neurobila z hľadiska zdravotného a z hľadiska môjho svedomia. Na strane dieťaťa je tu nepoznanie génov a pribuznych, následne náhodné šírenie autozomalne recenzivnych chorôb pri nechtiac vzniknutých incestných vztahov u dieťaťa do ďalších generacii. A ty darkyna? Ako môžeš žiť s pocitom, že tvoje dieťa beha po svete a ty o ňom nevieš? Je šťastné? Chyba mu niečo? Nech sa to bude ospravedlňovať láskou, túžbou mat dieťa, túžbou pomôcť a inými záležitosťami, stále to nie je dôvod na robenie niečoho, čo nie je správne.

klarissa25
20. feb 2020

@fiona203 po svete nebeha moje dieťa ale dieťa tej ktorá si ho vynosila. Ak sa teda vôbec nejaké z nich narodilo.... Ja

zabka1987
20. feb 2020

@fiona203 ty radšej ani tie deti nemaj. Práve ty tu píšeš o morálke? Ty ktorá ideš súdiť? Ži a nechaj žiť, len toľko

ddudu
23. nov 2020

@efran ahoj. Už presiel rok vie ale chclea by som sa opytat kolko ste cakali na vajicko a kde ste chodili? Dakujem 😊

efran
23. nov 2020

@ddudu asi mesiac a pól. Gynfiv Nr a Ba. Akurát som v 31tt. V januari sa nám narodí dievčatko. 😉

ddudu
24. nov 2020

@efran supeer. Gratulujem 😊 my chodime do Heliosu v BB. Tak už len čakame kedy nam zavolaju 😊

efran
6. feb 2021

Ahojte dievčatá. Môj malý červíček, ktorý bol vložený 14.5. 2020 je konečne s nami. Naše dievčatko sa narodilo 4.2. a má skoro 4kilá. Takže nevzdavajte sa a bojujte ❤️🙏🏻

butterfly333
6. feb 2021

@efran jeeej super gratulujem malinkej prajem veľa zdravia nech pekne rastie 😘😘😘😘

efran
8. feb 2021

@butterfly333 ďakujeme ❤️

mamcotka
9. feb 2021

@efran gratulujem 🌹

najk
10. feb 2021

@fiona203 a myslis, ze deti, ktore sa narodia v normalne v manzelstve svoje geny vzdy poznaju? Vies kolko otcov vychovava cudzie dieta a ani o tom nevedia, lebo manzelka ich podviedla? A ver tomu, ze takych situacii je podstatne viac ako by sme cakali. Aj v naoko slusnych rodinach. Takze to riziko je mozno vyssie, ze sa zamiluju pribuzni ako pri darovanom vajicku :D

zuzkabeuty
7. nov 2023

@extempore sú tam poškodenia teraz sledujem dokument egpoitation

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre