Ako si krátiť čakanie na pôrod?

dievcanakopci
28. jan 2017

Ahojte, co ste robili pred porodom? Ja uz sa maleho neviem dockat, som na konci 38tyzdna a zatial mavam iba nepravidelne kobtrakcie-poslickov. Vonku je hrozna zima, na dlhe prechadzky sa chodit neda a medzi ludi zase velmi nechcem, lebo teraz su vsetci chori. Co ste vy robili par dni pred porodom, ak uz je vsetko nachystane? Ja mam pocit ze ma z toho cakania doma porazi 🙂

candii
28. jan 2017

Oddychuj.. vyloz nohy .. urob si caj zapni telku .. kukaj filmy.. precitaj si knihu dobru ale zahraj hru alebo upec kolac.. proste relaxuj potom nebude cas.. po porode som sa vyspala poriadne az teraz a to ma maly 14m🙂 ..

miriam108
28. jan 2017

Ja som mala včera prvý termín. Viem ako to je, ide ma poraziť z toho, že sa nič nedeje a nemám do čoho pichnúť 😉

fiftyshadesofgrey
28. jan 2017

@dievcanakopci
@miriam108 oddychujte baby.....oddychujte....teraz sa vam to zda nekonecny pribeh ale uvidite ze budete na tieto chvile spominat a zelat si aby ste mali este aspon jeden den cisto pre seba...vypit si teplu kavu a pozriet si vklude film 🙂

stellasweet
28. jan 2017

.... Ja som porodila 10 dni po termine. Chcela som sa vyhnut hospitalizacii a vyvolavaniu,tak som kazdy den chodila na nekonecne prechadzky,po schodoch, vsetko mozne ako sibnuta... Och

dievcanakopci
autor
28. jan 2017

To su vsetko fajn napady, ale kedze nemozem spavat, tazko sa mi oddychuje :(

stellasweet
28. jan 2017

...no ale rada spominam na obdobie pred tymto mojim sialenstvom,ked som si postahovala veeeela dobrych filmov a pozerala,spala,jedla,pozerala... To bolo supi. Na to teraz spominam😀

stellasweet
28. jan 2017

...aha...ked sa Ti zle lezi/spi....tak to je trochen tazsia situacia....

stellasweet
28. jan 2017

Tak teda uz Ti ostava iba ist porodit. Drzim palce.😀🌷👶

emilia25
28. jan 2017

Ako prvy mesiac kedy zena caka na 2 palicky tak i posledny mesiac kedy to pride ako zistim ze uz je to ono stihnem prist do porodnice pride to ako nekonecno.veru tiez uz len spominam a to 4 krat a vzdy to bolo rovnake.ja som mala chvalabohu vsetky deti spacov takze aj noci v pohode prespime aj mala ma pomaly 11 mesiacov a spi do rana a ked deti idu do skolky sice ju prebudia da si mliecko a spi aj do 9 niekedy aj dlhsie.

emma84
28. jan 2017

citaj knihy, uc sa novy jazyk/zlepsuj v inom, vzdelavaj sa - sebarozvoj, ohladom babatka, vyzivy, vychovy, ....
hackuj, strikuj, sprav si manikuru, pedikuru, tried fotky, sprav fotoalbum/fotoknihu, spis si recepty do kucharskej knihy ...

milion veci na ktore teraz nemam cas :-P

delmondo
29. jan 2017

Naštuduj si všetko o dojčení, poranených bradavkách, zápale, upchatých mliekovodoch, polohách pri dojčení, neprisavani sa, alternatívach dokrmovania, novorodeneckej žltačke atď.
Všetko sa bude po pôrode točiť okolo toho, tak sa skús na to čo najlepšie pripravit

majrab
29. jan 2017

@delmondo 😀 toto som si mala nastudovat ja len my sme v den mojho terminu este lepili tapetu do spalne tak som nemala kedy sa nudit 😀

majrab
29. jan 2017

Ak nemozes spavat tak nejaku knihu si precitaj alebo pozeraj filmy, serialy, alebo ai napec do zasoby nejake pecivko na hryzkanie po porode toto by sa mne hodilo,kedze som pri kojeni jedla sladke na kila

prevenar
29. jan 2017
libawet
30. jan 2017

@dievcanakopci nejaké ručné práce, ja som v tej dobe vyšívala krížikovými stehmi obrazy ročných období, ohromný relax....alebo štrikovanie, háčkovanie, vymaľovávanie omaľovánok, čítanie, krížovky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre