Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

zuzla80
18. jan 2008

no vidím, ďalšie staré známe rakety 😀 😀
Zulka ahojky, aj ty sa chystáš na KET? Myslím, že si urobila dobre s tými vitamínmi na imunitu, nech sú naše embryjka silnejšie ako imunita 🙂

Táni ta kuracia stála len nejakých 60Sk (v Hypernove), ale bola tam jediná čo mala 23%. No ale vidím, že presedlám na to chilli z Bily 😉 (jak sa to rýmuje, že chilli z Bily 😀 )

Lenka chceš urobiť dojem na dokiho s novou sukienkou?

tanitta
18. jan 2008

Zulka.. vraj je dobre ked trosicku je imutita oslabena v case po et...telo sa zaobera obranou proti virusom a nebojuje proti embrijkam....

csilla76
18. jan 2008

ahooojte.babenky a to chili zaberá aj pri endo?

tanitta
18. jan 2008

csilla....je to na podporu uhniezdenia embrijka urcite sa moze papat aj pri endometrioze.... ale na liecbu samotnej endometriozi ako takej asi nie...a tehotenstvo je najlepsi liek na endomeriozu 😉 .. takze z toho vyplyva ze treba zacat od chilli 😵 ...
....baby uz jak o tom chilli pisem normalne mi je z neho zle 😅 .. a to som som dnes ani nejedla... 😀

zulka29
18. jan 2008

Zuzla áno chystám, už som 3DC čo jem estrofem... 🙂

Tanitta, presen tak, nech imunita na moje embryjka ani nesiahne 😀 😀 😎 ...teda dúúúúfam, že sa dostaneme až k ET 😕 😵

lenka20
autor
18. jan 2008

neboj zulka, ved si bola z nas najuspesnejsia nosnica, urcite mas kopec kvalitnych embrijok v zalohe 😵 😉
ano, radsej chora a tehotna ako zdrava a netehotna, takze imunitu chceme aspon na nejaky cas eliminovat - lauritka a tie tvoje masaze ti imunitu predsa posilnia, to by si asi nemala 😕 😕 😕
ja som teda o tom chilli hladala na nete a bolo tam vsetko mozne na co je to dobre - od rakoviny az po psoriazu a reumu.
zuzli - no, ta sukna bola povodne urcena pre manzela, lebo mi uz dlhsi cas prehovaral do duse, ze vobec nenosim sukne - co je pravda, lebo som viac nohavicova - tak som po niekolkych rokoch zase zacala so suknami a celkom sa mi to zapacilo - aspon teraz v zime, ked k nim mozem obut cizmy, inak v lete neviem neviem ci mi to vydrzi 😀 ale v lete uz budem bruskata, takze prejdem na saty 😉

lenka20
autor
18. jan 2008

babky - chyba nam tu uz len pecka a sme komplet povodna zostava, takze PECKAaa PECKAaa KDE SIIIIIIIIII, cakame ta 😵 😵 😵

zuzla80
18. jan 2008

Zulka jasne, že sa dostanete až k ET, koľko máte vlastne mrazáčikov. My 4embryšteky 😵

Lenka - Pecka nám tu veľmi chýba, tak skúsme všetci zakričať možno nás započuje a príde nás aspoň pozdraviť, takže PECKAaaaaaaaaaaa KDEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIII, OZVIIIIII SA NAAAAAAAAAAAAM

tanitta
18. jan 2008

Zuzla.. nejak som presvihla tvoj datum ketkovania 😎 ...

zulka29
18. jan 2008

Zuzla, my máme 6 krpcov.... 🙂

Peckáááááááááááááááááááááá.............. 😀 😎

lenka20
autor
18. jan 2008

6 zlaticok - to mas na 3x dvojicky zulka 🙂 alebo po 1ks 6 deticiek 😵 kraasa

peckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

babulky ja uz idem domky, dnes to zapichnem skor, takze prajem vsetkym krasny vikendik a v pondelok budem zase obsmrdat, a nech vam KET-stimulantkam pekne rastie co ma 😉 pa

libeth
18. jan 2008

ahojte 😵
zulka - a uz si zacala stimulovat na KET? A kolko krpcekov vam zobudia?

vecer nahovorim muzika nech ideme kupit to chilli teda, sa bude aspon chvilu cudovat co zase skusam, ale uz si asi zvykol, nie? 😀

tanitta
18. jan 2008

Leni.. pa a pekny vikend....
Zulka29... ja stale vravim.. dlho nist.. a potom zajazd 😅 ...
Libeth... nahovor ho nech s tebou skusi.. ze vlasy do toho rastu 😉 ...

zulka29
18. jan 2008

lLeni, papa, pekný víkendík 🙂

Libeth, no chcem si dať vložiť minimálne dvoch, ale aj troch ak by sa mal ten nepárny vyhodiť 😵

Baby, neviete ako to je? Ak by sme to chceli v KETkovom cykle skúsiť/ pripoistiť aj prirodzene môžeme ?

fedra
18. jan 2008

ahojte babulky,
Pecka sa neukazala od tej smutnej spravy ?
Nikto nic o nej neviete ako sa jej dari ?

zulka29
18. jan 2008

jeeej Fedri aj ty si tu? 😵

zulka29
18. jan 2008

Tannitka, ja beriem aj zájazd v pohode, len nech ma neroztrhne 😎 😀

fedra
18. jan 2008

ja si sem tam pocitam co mate nove ... 🙂

libeth
18. jan 2008

tanitka - no veru, ako prekrocil 30-tku, tak ich ma pomenej, poviem mu nech teda skusa somnou 😀 Je to dokonca aj lacnejsie ako pripravky od Vichy na rast vlasov 😀

zuzla80
18. jan 2008

Lenka, pekný víkend aj tebe 🙂

Tanittka ja som tiež začala od soboty papať tie zázračne pilulky, na budúci týždeň idem n utz a potom by mal byť transfer. Tiež dúfam, že sa naše detičky zobudia a budú sa pekne deliť.

Zulka, myslím, že môžte, tu sa raz pýtala Krajkoviča jedna kočka:

"Dobry vecer pan Doktor! Poprosim Vas o radu. Tento tyzden sa k vam do centra chystame na Ketko. Odporucali by ste aj pocas toho, ako budem cakat na vysledok ketka detoxikovat organizmus? To znamena (este pred Ketom), ze by som jedla hlavne vela zeleniny a ovocia, hlavne prvy tyzden, neskor aj mliecne vyrobky, dalsi tyzden aj maso. Bolo by to take menej kaloricke, avsak nebola by som nikdy hladna. Pocas ketu, mozem absolvovat jogu a pohlavne zit? Dakujem za odpovednanie na otazky a prajem krasny vecer.

RE - Dobrý deň prajem, diéta je na Vašom uvážení, určite neublíži. Pohlavne žiť môžete pred aj po KET. Jogu môžete pravidelne cvičiť. S pozdravom Dr Krajkovič "

Fedri ahoooj,

zulka29
18. jan 2008

Ja som dnes okukla staré témy (začínala som v téme PCO) a už sa niektorým babám narodili aj bábatká 😵

tanitta
18. jan 2008

Zulka29.. ked papas estrofem ovulku mat nebudes.. pripravuje sa len sliznica a ta sa potom meni prisunom progesteronov(utrogestan,duphaston) na tzv poliferacnu... ja som bola na ketko raz aj v prirodzenom cykle bez estrofemu.. pockali sme na ovulku.. pichli pregnyl.. len s tym rozdielom ze embrijko uz bolo "hotove"...

fedra
18. jan 2008

zulka, kedy ta caka KET ?

Ahojky zuzla

libeth
18. jan 2008

hej, hej, veru sa narodilo kopu deticiek okolo, a to nielen na konikovi, ale celkovo to vnimam aj okolo seba, kamaratky su tehu, alebo uz porodili... no a ja stale cakaaaaaam, sa mi dnes snivalo, ze mi svokra povedala, ze svagrina je tehotna. To bol teda sen 🙄 fu, som sa normalne zlakla a cakam teda ci fakt neoznamia ze je 😀 a svokre som v tom sne povedala, ze a do slaka kedy pride rada namna? A tak som sa povadila so svokoru vo sne, 😀 snad to tam aj zostane 😉

zulka29
18. jan 2008

Fedri, už v tomto cykle, dnes som 3DC....

Tanitka to fakt? Ja som čítala že estrofem berú baby aby mali práveže ovulku , ale možno som to zle pochopila...Ale aj na letáku je hrubým napísané že užívanie nebráni otehotneniu, takže ovulka môže byť....

Libeth, príde aj na teba rada, neboj sa 😉 Riešiš teraz niečo, či skúšaš len prirodzene? Čo robí tvoja cysta?

tanitta
18. jan 2008

No vidis Zulka....co vsetko sa dozviem🙂)....vzdy som si myslela ze na ovulku su napr. clomhexal,clostil,merional... atd atd.......atd...atd preco teda nik nepouziva etsrofem na dozrievanie folikov? 😎 n...sptyaj sa dr ked pojdes na utz.. ci tam je nejaky folik a ci sa moze utvorit ...ma to normalne zajuma 😉 ..

libeth
18. jan 2008

zulka - nie neriesim, na IVF sa necitim, cykly som mala od 14-41 dni, skusala som hocico, a stale nic. IVF je teda zbytocne. Cysta sa na cas zmensila, a to viac ako o polovicu, a co robi teraz tak to neviem 😀 a samozrejme nestracame cas a skusame prirodzene 😵 a na ovu sa nesustredim, je mozne ze ju ani nemam. Ale fakt sa necitim nato ist ani k lekarovi... potrebujem taky psycicky klud 😵 zisla by sa dovolenkaaaaaaaaa. 😎

zulka29
18. jan 2008

Tannitka, ja sné opýtam sa ked pojdem na UTZ ci tam je folikul...tento mesiac by ovulka mala byť na ľavej strane kde mám vajcovod...

Libeth, lyžuješ? Nejdete niekam ny lyže, takú dovču ja môžem.... 😀 😎

libeth
18. jan 2008

Zulka, ja som chcela na bezky, ale sniezik nieje 😀 aj som cakala ppo vianociach bolo super, ale v Karpatoch nic moc, ale pocula som ze ma od buduceho tyzdna snezit, tak mozno sa podari. A na zjazdovky, to by bolo super, hned by som sla. 😎 😲

ell7
18. jan 2008

Babenky, nemali ste niektora po neupesnom IVF zapal? Ja som mala, uz som sice OK, ale zaujimalo by ma ci ma niekto taku skusenost. Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre