Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

lauritka
18. jan 2008

ell neporadim ti..mne po kyrete nasadili antibiotika a potom som dostala aj od mojho gyndosa antibiotika na zapal.

baby skusila som tu chilli sladku omacku..ja som nasla nejaku len lacnu za 36 SK..inu ani nemali..ale neprinutim sa bleeeh..leda ze by som ju prepasovala do nejakeho jedla, ale ma strasne vela E-cok a stabilizatorov tak neviem neviem 😕

ell7
18. jan 2008

dik lauritka, antibiotika mi tiez nasadili a ako vravim uz som OK. Len sa mi to zdalo cudne, ze mam zapal.
a ta chilli omacka sa ma ako davkovat?

lauritka
18. jan 2008

uh to neviem..tanitta to tam rano pisala, skus mrknut..ale asi podla chuti je najlepsie...ja nemozem 🙄
ja sa radsej "ceragemujem" 😀

zabkaevka
19. jan 2008

Ahojte kocky, no uz dlho som tu nebola, mala som neeeeeeeeeskutocne vela prace, a doma ma uz nepritahovalo cumiet do PC. Juuu ale dlheee je to cakanie na normalnu MS, abys som mohla ist na druhy pokus po nevydarenom IVF. Len dufam,ze mrazacikovia pekne spinkaju a cakju na mna 🙂 Zacala som trochu porusovat moj pojst pred IVF kedy som uplne vypustila alkohol a kofein. no kedze zaciatok roka prinasa so sebou vela starosti a prace, musela som siahnut po oboch. NO ale samozrejme len v miere 😉 Ale iste ked zacnem novu proceduru, pre KET tak to opat zrusim 🙂 Vidim ze niektore z vas su tu takmer denne. dufam, ze sa mi v praci bude viac "darit" castejsie chodievat sem 🙂 Zatial tolko a pozdravuje kazdu z Vas. CMUK

csilla76
19. jan 2008

zabkaevka a kedy sa chystate na 2 ivf?my sa chystáme koncom leta na tretie ivf a icsi.a más vela mrazacikov?my len 2 a strasne sa bojim ze sa poskodia pri rozmrazovani,lebo je to dosti nárocne.ale dúfam vsetko bude ok.a do ktorého centra chodis?

pistica
19. jan 2008

ahojte, 😀 😀 😀
aj ja čakám už len na mrchu... a potom to znova roztočíme, tak ako ste to vy roztočili tu. 😉
s tou chilli to skúsim aj ja ... ja chilli môžem, najradšej mám feferony...
minule som v lidli kupila chilli papričky sušené = ako korenie, sú riadne pikatné,... 😝
myslíte že stačí si ich pridávat do jedla ??? 😅
všetky vas pozdravujem

csilla76
19. jan 2008

s tym chili to skusim aj ja mám velmi rada stiplavéééé.hehehe 😀 este nemám skúsenosti ale za vyskúsanie to urcite stoji 😉

pistica
19. jan 2008

csilli
kedy ides na KET?? držím palec

csilla76
19. jan 2008

pistica no neviem presne,zaciatkom februára pojdem na pohovor k dokimu a uvidim co odporuci,mozná skor podstupime tretie IVF,uvidime.na ideeeem pomaly spinkat,zajtra nakuknem 🙂

pistica
19. jan 2008

csilla aj ja idem do CARu začiatkom februára
možno sa tam stretneme 😀 😀 😀

csilla76
19. jan 2008

no áno a nie je isté ze by sme sa spoznali alebooo,myslis 😉

csilla76
19. jan 2008

ja pojdem teraz s kamoskou ktora sa velmi boji a prvykrat ide do centra 😉 .ale najhorsie na tom je ze kamoska nevie po slovensky ,tak asi budem tlmocit lebo doki nevie istitne po madarsky 😀

csilla76
19. jan 2008

potom sa skontaktujeme ze kedy presne pojdeme k Hermimu MOZNO NÁM TO STRETKO VYJDE 😀

pistica
19. jan 2008

nebudeš mat čo tlmočit lebo doki nič nehovorí xi,xi,xi 🙂
alebo s tebou hovorí so mnou len minimum 😠 , asi mu niesom sympatická 🙂

csilla76
19. jan 2008

no rozpráva podle nálady ale niekedy aj privela a srandikuje.snád ta prekvapim pistica moja

pistica
19. jan 2008

privela nikdy asi som mu naozaj nesympatická alebo je v to v niečom inom ???
niečo som nedala čo som mala dat??? žeby ??? 🙄

csilla76
19. jan 2008

a co si mu mala dat pistica?no tak privela snád niiie ale niekedy hovoril aj také veci co na mna nepatria,podla toho akú mal náladu.inác aj papiere my vybavoval postou aby sme nemuseli za kazdym cestovat 240km,bolo to milé od neho,máme to hodnú dialku ☹

pistica
19. jan 2008

csilla myslela som to čo sa dáva lekárom... 😠

csilla76
19. jan 2008

uhm,áno ale ja nie som taká,mozno ked sa podari tak nejakú malú pozornost si zaslúzi ale aj tak platime velke peniazky za tie pokusy takze...... ☹

pistica
19. jan 2008

súhlasím 😉

csilla76
19. jan 2008

nuz idem pomaly,este musim na zajtra vybrat masko z mraznicky a potom bezkám pod sprsku.dobru nocku a sladké snicky 🙂

pistica
19. jan 2008

ahoj 🙂
aj ja idem spinkulinkat 😵

csilla76
20. jan 2008

pekny nedelny dnicek katdemu. 🙂 je tu niektorá?

zabkaevka
20. jan 2008

ahojte kocky. Csilla my by sme mali ist na KET, nie na druhe IVF, ason dufam, a mala by som mat 6 mrazacikov, aj to aspon dufam. Tak mi hovoril doki, aspon to povedal 🙂 Pistica, nie nemyslim ze podla sympatii hovori nas doki, on je taky, nemluvňa, chichi. Ja cakam svoju riadnu mrchu okolo 31.1., teda mozno aj ja zaciatkom februara budem intenzivne v CARE. Teraz nemam ziadne negativne pocity po tych hormonalnych liekoch. iba niekedy mam pocit, ze mi je neskutocne teplo a pritom inym nie je. No to je asi v poho. V podbrusku ma neboli, a uz ani prsia, nie ako vtedy pri uzivani injekcii a liekov. Ale uz sa aj tak velmi tesim na stimulaciu, a prenos, len trochu ste ma vylakali, s tym ze pri rozmrazovani mrazacikov moze byt nejaky problem. TAk verim ze nie. Ale mate nejaka s tymto nejake skusenosti? pridem este poobede na forum, zatial idem navarit. paaaaaa

gabika24
20. jan 2008

ahoj. ja som bola na ket trikrat, takze aku taku skusenost mam.
mali sme zamrazenych 16 embr., po prvom ket nam zostalo 12 (aj ked mi vkladali len dve - tie dalsie bud neprezili, alebo sa nepodarilo zamrazit). po druhom ket len 6 (zasa vkladali 2 - s predlzenou kultivaciou - myslim, ze rozmrazovali 6 a nieco sa nepodarilo rozmrazit alebo zamrazit naspat, ci proste neprezili). no a naposledy sme mali uz rozmrazenych poslednych sest - tri boli na tom lepsie, tak tie vlozili - pytali sa ma, ci vlozit 2 alebo 3 - lebo ze to jedno sa aj tak uz nemusi podarit zamrazit... riskli sme to, vlozili vsetky a bola to spravna volba - dnes mame krasne zdrave dievcatko... ved co ak by to bolo to posledne embr.?
takze asi tolko moja skusenost.
ale nemusi byt vobec ziadny problem, najlepsie je na to nemysliet a verit v dobry vysledok- v taky aky bol nakoniec ten nas.
drzim palce 😉

zabkaevka
20. jan 2008

jeeej, dakujem gabika za svoj pribeh. Je krasny 🙂 Keby kazdej takto uspene skoncil. som velmi rada, ze si mi odpovedala, dakujem. a budem mysliet len pozitivne, slubujem 🙂 Uz teraz sa tesim, veeeeeelmi. Mala som dlhsie prestavku od navstev konika, no musim povedat, ze pocti tesit sa na forum je uuuuuuuuuuzasny 🙂 pekny vecer kocky a sladke snivanie o nasom cieli 🙂

lenka20
autor
21. jan 2008

ahojte umelinky, tak som tu nazad, vcera som sa doriadila, sli sme s manzelom a psikom pesi ku nasim a bolo to straaasne daleko, strasne ma boli cele telo, chudak pes cestou nazad zacal krivat - dnes uz to preslo, mozno len simuloval, skusal, ci by sme ho neodniesli 😀 😀 takze sice mam dobry pocit, ze som nieco urobila pre svoje telo, ale zaroven som ho aj zlikvidovala 😅 inak - nove je to, ze v sobotu rano prisla mrska, co je fajn, aspon nemusim rozmyslat nad vyvolavackou a celkom aj nacas prisla potvorka, takze v pohode. tak to vychadza, ze KET zacneme okolo 15.2., uz sa tesim. no, z toho rozmrazovania mam aj ja trocha strach, ale dufam, ze bude vsetko OK. spolieham sa na to, ze moje snehuliaky mrazili uz po PK, takze snad maju vacsie sance. ale clovek nikdy nevie.
fedrus ahojky, ty si na tom ako, snazilkujete alebo idete na IVF-ko 😕
zabkaevka - konik je zavislost 😀 😀
ell - ja som zapal po IVF nemala.

tanitta
21. jan 2008

Caute raketacky;)...
Leni...aj ty mas svalovicu?? ja tiez boli ma cely clovek... lyzovala som tak ze som to brala ze je to posledna v tomto roku 😅 ...
Zabkaevka... nemyslim ze vzdat sa kavy je potrebne;)... telo je navyknute na "nieco"... niekedy je to skor aj na skodu ked sa budes obmedzovat... posledny pokus som vobec neriesila co mozem a co nie... a podarilo sa...
Pistica... chilli v akejkolvek forme a v akomkolvek mnozstve je dobre... ale doporucena davka denna je 3*2velke lyzice omacky...
zatiap pa...nakuknem neskor...

lenka20
autor
21. jan 2008

tanicka ja som uplne zdochnuta 😝 mrtvolka je nic oproti mne, boli ma aj zvnutra 😀 som to prehnala, ale som rada, ze nie som sama 😉 😅
ja dufam, ze este bude aj sneh tento rok, vikend bol hrozny co sa pocasia tyka, cely den tma, fuj, fuj.
inak - v piatok som otvorila jednu chilli omacku, ze aspon achutnam, ale bol to humus, nebola moc stiplava, ale taka rosolovita, tak dufam tani, ze ta tvoja billova bude lepsia. ale tu rosolovitu si viem predstavit uvarenu s maskom, takze vyuzijem aj tu.

zulka29
21. jan 2008

Ahojte, ja len tak na skok... 😉

Leni, tak od dnes začínaš brať liečky na KETko? 😕 😎

Tanitka a ty kedy začínaš? , ja som zase zabudla a nemáš to v pase 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre