Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

zuzla80
28. jan 2008

Inak take divne pocity v podbrušku mám aj ja + výtoky. Tak to asi bude tými tabletkami.
Tak Kvetka, rýchlo požeň tu mykozu kade ľahšie. A neskúšala si nejaké laktobacili, myslím, že sú aj v tabletkovej forme, Nutrilon alebo nejak tak sa to volá. Zvykne to vraj pomáhať.

Zulka - súhlasim s Tanittkou, keď budeš v zhone (ale zase nie prílišnom), tak aspoň nebudeš mať čas premýšľať nad pocitmi 😉
Pecka nám tu strašne chýba ☹ . Tiež by som rada vedela ako sa má.

lenka20
autor
28. jan 2008

kvetka - neboj, ono ti to prejde a veru ze aj tehulky mavaju mykozy a dost casto, takze nebojkaj, bude to OK 😵
zulka - ty si zakladacka tem, tak nam zaloz taku peknu prihodnu - inak, vsimli ste si, ze sme raKETacky 😀 😅 sranda, vsak 😉 ked som bola na odbere pocas 2.IVF tak sme sa na izbe stretli 3, ktore sme akurat mali 2.IVF, sestricka nas volala repetacky 😀 😅
no super, takze nebudem mat aspon vycitky ked nebudem doma cely cas, fakticky ma zrali mrle, ak by mi vysiel ET na piatok alebo stvrtok, to by bolo fajn, ale to sa planovat neda, takze to neriesim a uvidim 😉
tanitka - ked to nevydrzis tak sa pridaj ku mne 😵 ja budem straaaasne rada partacke 😵
veru mas pravdu zulka, len pecka nam tu chyba, PECULIIIIIIIK, tak uz pod medzi naaaaas 😲 😵 😲

tanitta
28. jan 2008

Citala som i ja ze ten vytok je uplne normalny po kuzelnych...skuste gynofloru cipky...tiez je to laktobacil.. dostane sa presne tam kde ma 😵 .. a je volnopredajny...
Leni.. som 21dc.. by som si mala asi svihnut s tym objednanim ze??? 😵 ...

kvetka2
28. jan 2008

dakujem za povzbudenie 🙂 už sa teším ako večer tej mikóze vrazím pirulu a nech sa opováži mi sťažovať život. Kúpila som si aj probiofix také tobolky, užívam ich asi týždeň. Tak to hádam prispeje k vyliečeniu.
Inak ja po KET chcem trosku doma oddychovať- ale len do utorka- teda asi 4 dni po KET. Budem síce robiť z domu, ale nebude to také intenzívne. Nech sa embrijka v klude uhniezdujú 😉
Lenka držím palce do Prahy- budúci týždeň idete však? Som zvedavá, či na niečo prídu. Možno je aj všetko ok a o chvilku budes mať ketiacke- raketiacke babatko v brusku.
A skusim sa v lekárni spytať na ten nutrilon- to nepoznám.

dionova4
28. jan 2008

Ahojte raKETky, akéúpekne pomenovanú skupinku ste si založili 🙂
Lauritka ma poslala, že Tanittka tu lieči chilli 😀 Tak som tu 😔 a našla som čo a ako. Zajtra budem sliediť, kde taký kečup tu na okolí majú 😎 A Tanittka, môže byť aj čoko s chilli, mňam ... či z tej budem mať tak akurát veľkú riť a bábu sa s takou nebudem páčiť 😀

lenka20
autor
28. jan 2008

ahoj dionovka, vidim, ze zulka nam uz zalozila novu temu IVF ra ket... tak pod medzi nas tam, ja uz tiez beziiiiiiim 😅

zabkaevka
3. feb 2008

ahojte kocky. juuuj opat som tu sa dlhsiu dobu neprihlasila na forum. ked mi vyjde cas, len si precitam vase prispevky ale nepisem. O teraz vsak sa potrebujem poradit, pretoze po nevydarenom 1.IVF ☹ som mala dostat riadnu :mrchu: a zatial nic, uz je to 31 dni. a mne predtym nezvykla meskat ani den. je to normalne, alebo mam radsej volat lekara? tak som sa tesila ze to uz konecne pride, aby sme mohli ist cim skor skusat KET. tak dufam, ze sa tak stane dnes prinajhorsom zajtra. Kocky mate s tymto skusenosti? Pistica, ako je to s tebou? ani teba nevidno. tak paa zatial, prihlasim sa poobede 🙂

lauritka
3. feb 2008

ahojki zabka....teraz sme uz v teme raKET-acky prid tam 😉 neskusala si zmerat BT?? alebo testik?? co ak sa nahodou zadarilo 😉 erikae ostala tak tehu po nevydarenom IVF.

gabika24
3. feb 2008

ahojte. zabkaevka, mne raz po nevydarenom IVF prisla menstr. az nejaky 40 DC. ale ja ju mavam velmi nepravidelnu. tak sa drzkaj.
pekny zvysok vikendu vsetkym 🙂

savia
3. feb 2008

ahoj zabkaevka,
ja som dostala mrchu po neuspesnom IVF az po vyse 60 dnoch, ale niektore baby ju mali normalne,je to individualne 😉

csilla76
3. feb 2008

ahoj kocky 🙂 gabika,savia u mna mrcha prisla presne po neuspesnych IVF.je to asi u kazdého inác.

lauritka
3. feb 2008

csilla oni asi mysleli tu druhu mrchu 🙂

savia
3. feb 2008

ano,tiez som myslela az na tu druhu mrchu, po IVF prisla nacas, len ta dalsia potvora tak dlho meskala 🙂

csilla76
3. feb 2008

ok kocky,ale je to s tou mrchou problémové ,ze?lauri,savia drzim palce na KET-ko, 🙂

zabkaevka
3. feb 2008

kocky dakujem, zrejme som netrpezliva 🙂 Lauritka, tak to som neskusala fakt testik, chichi, asi by som mala. hmmmm bol by to zazrak. Mozno prave teraz by to vyslo, ked si ja nedavam pozor na seba (neobmedzujem povolene "drogy" kavu a vinecko) a taktiez ked neriesim plodne alebo neplodne dni. Ale skusim, hned zajtra kupim, ked mi dovtedy nepride. OK pojdem pozriet tu temu co si mi Lauritka pisala 🙂 tak paaaaaaa

laskonka
6. feb 2008

Ahojte bambulky,

prosim 16.12.07 sme mali ET a 29.12 sa dostavil vytok z ktoreho boli kramy v podstate v 29DC ale ja mavam 32-34 dnovy uz som mala dostat tak ci tak niekedy vraj vynecha len ja nemam ziadne pocity ako keby som mala dostat, tak neviem co volat lekarovi alebo pockat. Ako to bolo s Vami?
Dakujem za info

laskonka
7. feb 2008

haloooooo baby prosim mali ste nejake predmestruacne priznaky? 😒

dior
7. feb 2008

laskonka ahoj, lauri ti odpovie,ona čaká tiež dlhšie,počkaj každú chvíľku tu je ako na koni 😉

lauritka
7. feb 2008

laskonka skus testik...ja si meriam BT takze viem, ze sa ozulka posunula...ale u teba neviem 😕

lauritka
7. feb 2008

pardon ovulka .... 😀 ale ja som po kyrete laskonka..

laskonka
7. feb 2008

aho lauritka dakujem viem o tebe co to chodim aj do IVF nadej ..... a skusam citat aj ra KETacky ale pisete o 100 sest sem tam som aj prispela. Bola som na kontrolu a mam ist vo feb na KET no neviem co dalej

gabika24
7. feb 2008

ahoj laskonka. mne ked tak dlho meskal (inac mavam velmi nepravidelny a velmi neskoro), tym zvlast, ked som bola pred KET - tak som si vzdy dala pichnut vyvolavacku (agolutin).
aj teraz som sa doktora pytala, ci si ju mam dat pred zacatim IVF pichnut (inac dlhy protokol), povedal, ze hej, ze sa nam neoplati cakat, lebo by sme cakali velmi dlho. tak som si pichla agolutin, dostala som menzes, od 16dc beriem proveru, zajtra priberam injekcie a cakam na menzes (ktory uz nemusim vyvolavat, pretoze ho spusti provera) a ideme stimulovat...
drzim palce 🙂

lauritka
7. feb 2008

laskonka skus testik...ale tusim baby pisali, ze im cyklus po IVF dost meskal..to trva kym sa telo dostane do normalu.

laskonka
7. feb 2008

to hej lekar mi odporucil tiez test, tak zajtra rano testujem 🙂

lauritka
7. feb 2008

😉 drzim palce potom daj vediet do nasej temycky IVF...nech ta da mircush do tabulky 😝

slavka76
7. feb 2008

Ahojte, chcem vsetky snazilky povzbudit. Bola som 2x na IVF v KE. Po prvykrat mi menzes nabehol po neuspesnom IVF presne tak ako som ho mala dostat, no ten nasledujuci akosi neprichadzal, dostala som ho az po podani vyvolavacky. Nabehol ako hodinky do 2 tyzdnov. Druhy cyklus prebehol rovnako po IVF menzes, ale ten dalsi nic. Isla som na vyvolavacku a vraj do dvoch tyzdnov pride urcite a...nic. Volala som do centra co dalej. Tam mi vzali pre istotu krv a cuduj sa svete. Bola som tehotna a otehotnela som spontanne medi pauzou od hormonov. Podla ULT som bola uz v 9 tyzdni. Neviem, ci zapracovala psychika, ale v tom obdobi som ozaj cakala iba na menzes, chcela som ist na dalsie vkladanie. Preto vsetkym snazilkam odporucam nevzdavat sa ... 🙂 drzim palceky

lauritka
7. feb 2008

🙂 salvka takze zazraky sa stale deju 😉 uz si dalsia po erike....tiez otehotnela spontanne po prvom neuspesnom IVF...kiez by sa nam to podarilo tiez.... 😝

zabkaevka
11. feb 2008

ahojte kočkz, tak tá moja mrcha mi stále neprišla, a to je už 40. deň ☹ Už som nešťastná z toho. Testík som si ale nerobila. Hmmmmm to by bolo, keby som bola prípad ako slavka76, to by bolo super, ale nemám ešte odvahy si kúpiť testík, viete po toľkých neúspešných testíkoch som si povedala, že si urobím, až keď si budem istá že áno môžem byť tehotná. No u nás je problém v manželových spermijkách, takže na to moje hormóny vplyv asi nemajú. No asi by som mala zavolať lekárovi, čo je to so mnou v poriadku, keď tak dlho čakám na krvácanie.
Kočky neviete čo je s pisticou? neozýva sa a nie je ani na jednom fóre. Možno nestíha. Idem volať toho lekára, tak paaaaaaa zatiaľ

lenka20
autor
11. feb 2008

pisticu som tu uz davno nevidela zabkaevka 😕
tak skus testik, to by ti uz mohlo nieco ukazat ak si tehu 😉 aj ja som sa testla po IVF-ku ked som cakala na mrchu tak dlho. sice nic nebolo, ale ty mozes mat krasne // - uz sa stali pripady, ked mal muz beznadejny SPG a otehulkovali, tak vyskusaj 😉
ahoj slavka, dakujeme za povzbudenie a prajem ti krasne tehulkovanie, alebo uz si maminka 😕
ahoj laskonka, kludne by som volala dokimu, ved nech ta kukne ci je vsetko OK a ked tak ti da vyvolavacku alebo este pockas.

zabkaevka
12. feb 2008

dobré ránko prajem kraždej snžilke a tehulke 🙂
Volala som včera lekárovi, že či sa niečo nedeje, keď mi mrcha nechodí, on že nie, mám čakať, ale mám mu to pri ďalších krokoch pripomenúť, vraj aj toto je signál o niečom ???? o čom????? na to nedpovedal, dozviem sa vraj pri ďalších krokoch. Hmmmmmm to ma neukľudnil ☹
Neviem kde je pistica, asi nestíha. No ak by ste ju videli v niektorom fóre, že ju pozdravujem 🙂
Inak kolegynka, ktorá je so mmnou v kancelárií je v 4 mesiaci tehu, ale to som niekedy písala, a ja to prežívam s ňou 🙂 asi viac ako ona, pretože ona otehotnenie plánovala až o niekoľko rôčou, no podarilo sa. Chcem jej kúpiť knižku pre tehulky 🙂 takú čo sa tam píše ako sa o seba starať, a taaaaak.
Majte sa dnes krásne, píšte, a hlavne držte sa nášho spoločného sna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre