Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

steva
12. feb 2008

ahoj zabkaevka.aj ja som po neuspesnom ivf dostala ms dost neskoro.tiez som sa cudovala,lebo predtym som stale mala pravidelnu na 28 den.myslim si,ze po tych vsetkych hormonoch je to normalne.

lenka20
autor
12. feb 2008

ahojky, ano, je to uplne normalne, ja tiez mavam MS ako hodinky a po IVF-kach je zblbnuta. neboj zabkaevka, nic zleho to urcite neznamena. kedy ides zase na to 😕 hned po MS alebo musis pauzovat - nejako si nepamatam, ale ty asi nemas mrazacikov, alebo ano 😕

zabkaevka
18. feb 2008

ahoj lenka20, akosi som "zakotvila" v druhej téme IVF a raKETťačky, tam som písala, že po neúspešnom IVF čakám na mrchu, a potom chcem čo naskôr ´další krkok, pretože mrazáčikov mám, 6tich. A mrcha mi cez víkend prišla, a zajtra mám ísť k lekárovi, tak sa teším, ale i trochu obávam. no chcem to riešiť a nie čakať 🙂 zatííím paaa a dám vedieť čo bolo.

ika26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
antoinetta
7. okt 2008

Ahojte,
viete mi niekto vliat nadej, ze aj po embryotransfere, ked som dostala na 5 den menzes a dost silny, mozem byt tehotna? Stalo sa to niekomu? Som po 2 IVF, prvy krat neuspesne- nekonal sa ziadny transfer. Druhy krat po predlzenej kultivacii sa vlozilo jedno embryo.
Dakujem.

kat4
28. apr 2009

Ahojte,
mam rovnaky problem ako antionetta. Na 8 den po ET (s predlezenou kultivaciou. embryo 1 a to jednotkej kvality) som zacala krvacat. Krvacam uz druhy den. Je to slabsie ako klasicky menzes, ale mam pocit, ze sa to zosilnuje...

Mam 100 chuti ist zajtra normalne do prace, lebo mam pocit, ze toto cakanie je uplne zbytocne... ☹

Stalo sa niektorej z Vas, ze by bola tehotna, hoci po ET dost krvacala?

gwenni
13. máj 2009

KAT4 ja som mala tiež na 7-8 deň síce len špinenie, ale mala som normálne mrchovské boolesti
keď som prišla do CARka na kontrolu tak som to povedala doktorovi a on mi na to povedal, no tak to ste tehotná, ale sono a kvný test potvrdili, že tehotná nie som 😖 😖

takže asi je ťažké vychádzať s toho či krvácaš, alebo nie.
musíš byť trpezlivá a počkať ak sa to nepodarilo aj tak to nezmeníš a ak áno tak si len sama sebe škodíš

lenka20
autor
14. máj 2009

ahojte, viem, ze uz neskoro, ale predsa ak si to dodatocne precitate kocky - mne sa to stalo 3x ze som krvacala a silno a bola som tehu, sice to nevydrzalo a ja osobne uz take ,, tehu ,, nechcem, ale asi v niektorych pripadoch to moze vyjst, takze kazdopadne odporucam aj napriek krvacaniu dalej brat lieky a ist na krv, aby sa ukazala pravda...

mmmk
28. okt 2009

petra2505 • Dnes ve 13:48 [Uživatelka nemá žádná alba]

Kocky aky ste mali cyklus po stimulacii na IVF?Zostal vam ako predtym alebo sa vam to upravilo prip.rozhadzalo?Ja som na 3 den po odbere zacala spinit a na 6 den po odbere, cize uz o 3 dni od spinenia sa mi rozbehol riadny M a teraz neviem kedy cakat dalsi?Ake mate skusenosti?Este je tu jedna dolezita vec, ze ku ET neprislo z dovodu "vraj"OHSS, ktory sa nepotvdil, ale nakolko mi 36 hod pred oderom pichli Diphelerine tak vklad uz nemohol byt a musime si pockat na KET.

petra2505 • Dnes ve 14:05

este mam jednu otazku je mozne si v pripade meskajuceho menzesu dat pichnut vyvolavacku?nema to vplyv na cely proces ?

lenka20
autor
29. okt 2009

mmmk - moze sa to stat, skratka tie hormony sa rozhadzu, sice vacsinou az po celom tom cykle stimulacnom.. je mi luto, ze nebol ET nakoniec, ale pokial ti MS tak blbla tak by sa zrejme male nebolo prijalo kvoli tym rozhadzanym hormonom.. drzim palce na KET, ked sa embrijko pekne rozmrazi tak mas presne taku istu sancu ako pri cerstvych, daj si ale troska pauzu, uvidis ako ti pride dalsia MS a d KET by som sla az ked uz zas bude vsetko pravidelne a v poriadku... alebo - daj si v cykle, v ktorom budes chciet ist na KET pocas prvych dni MS skontrolovat hormonalny profil, aby si si bola ista ze je OK...

keka151
7. feb 2010

ahojte viete poradit a popisat konkretne co nas caka ak mame za sebou vysetrenia u hermana a dalej este neviem nic asimame ist na IVF ale ja fakt nic neviem on je tak nezhovorcivy ze az to boli som zo vsetkeho jelen mimochodom o babo sa marne pokusame 7 rokov prosim poradit.dakujem

vevericka80
7. feb 2010

keka a ake vysetrenia mas za sebou?...hormonalny profil, spermiogram, USG?...a ziadost ste uz vypisali?.....ked chces vediet nieco tak sa skus spytat v teme gyncare, baby ti urcite radi poradia

lalia123
5. apr 2010

Ahojte babulky, chcem sa opytat - som po neuspesnom IVF cykle /nedopracovali sme sa ani k transferu/ a mrcha dorazila uz 19 DC. Je mi jasne, ze to nie je ok, len sa chcem spytat, ci je tu niekto, kto bol na tom podobne. Dakujem. 😉

cibka
5. apr 2010

ahoj holky můžete mi poradit v unoru sem prodelala ivf - bohuzel neuspesne 22.3 dorazila mrcha trvala asi 8 dní a jeste ted stále trochu špiním nevíte co by to mohlo být.jinak uz sem byla 2x na krvi a hladina hcg tam prý furt nejaká je nestoupá ani neklesa takže musím zítra znovu na odběry díky za odpovedi

chanel
5. apr 2010

cibko: já jsem po třetím neúspěšném ivf a špiním celý měsíc a od té doby mám rozházené hormony a bolí mě břicho často. U Tebe pokud tam hladina hcg pořád je,tak se obávám aby nešlo o mimoděložní...to následující odběry zjistí, to by chvilku klesalo pak nepatrně stoupalo a nebo to máš jako já u prvního ivf, jde o biochem. těh...a zase začneš ještě jednou krvácet a odejde to z Tebe všechno..asi jsem Tě nepotěšila,ale držím pěsti,aby jsi dopadla dobře!!

cibka
6. apr 2010

chanel díky moc znamenalo by to ze bych musela na vejškrab, jinak nic me nebolí a hladina je prý stejná neklesa ani nestoupá ☹ na odberech sem byla uz 2x a dnes jdu po 3 výsledky budou ve čtvrtek a co je to to biochem. teh díky moc

chanel
6. apr 2010

Cibka: neklesá je pořád stejná a kolik ji máš??? Biochem. těh: jedná se o stadium těhotenství, které ještě není možné prokázat na ultrazvuku,ale v krvi je pozitivní hcg...u mě, hodnoty stoupaly, pak jsem měla jít na ultrazvuk , ale bohužel hcg kleslo a já to odkrvácela a teda tak jak nikdy 😖 Uvidíš třeba nebude potřeba revize a tělo se vyčistí samo!! Je to trápení 😔

cibka
6. apr 2010

chanel díky si zlatá trápení to je to mas pravdu nejdřív na mrchu čekam abych mohla začít stimulovat a ted se ji nezbavim.
ani nevim kolok sem mela sestra mi jen rekla ze je to furt stejný ze neklesá ani nestoupá a před chvílí sem prisla z krve a sestra mi rekla ze sem poprvé mela 10 a pak 100 ted ta poslední bude ve čtvrtek, řikala že se nemam bat ze se muze stat ze tamto nebyla ms ale ze prijde az ted ale to se mi nezda uz to mam od 22.3. mizelo to a včera se to zase spustilo, podle toho jak dopadne krev tak bych mela jít na utz

chanel
6. apr 2010

Cibka: já měla 68, 275, 517 a týden na to 90 😔 . A to hcg mi zjistili i přes to,že jsem měla dost silnou ms a stejně tam na chvilku něco bylo. Neboj všechno dobře dopadne, budu Ti držet pěsti!! My ženské vydržíme všechno!! Snaž se hodně pít.

chanel
6. apr 2010

a ještě se chci zeptat, nedali Ti něco na udržení? Utrogestan nebo Agolutin? Ale doktoři asi vyčkávají jak to dopadne. 😕

cibka
7. apr 2010

po et jsem brala utros ale jak sem to dostala a sestra rekla ze tehostná nejsem tak sem ho mela vysadit, zítra budou výsledky tak snad budu moudřejší moc ti dekuju dam ti vedet jak sem dopadla

chanel
7. apr 2010

Cibka: tak držím pěsti! 😉

bara4444
4. jún 2010

ahojte idem na ket a beriem estrimax na kontrole som bola dnes a najblizsie mam ist az18.6.poradte nie je to velky daleko? 😒

lenka20
autor
7. jún 2010

barus ktory DC si teraz? KET sa robi 20-25.DC zhruba, ako kde a podla vysky sliznice.. neboj sa, je to take divne mat transfer ked normalne uz mas tesne pred MS ale tie lieky ti to poposuvaju a nie je to klasicky cyklus...

zabudka1
14. jún 2010

Ahojte ja som po neuspesnom IVF,nedoslo ani k transferu(vajíčka sa prestali vyvíjať),buduci týžden mám pohovor s koordinátorkou na 2.IVF,mrchu som mala nepravidelnu a teraz 3 mesiac od prveho IVF mi prišli o 6 dni skor.

lucifuk321
15. jún 2010

Mal tu niekto z vas skusenost, ze pri ivf sa neoplodnilo ani jedno vajicko, t.j. embrijka sa vobec nevyvijali? Ziadne :(

mirkatom
19. aug 2010

Čaui, chcem sa Vás žienky opýtať, je normálne, že mi druhý cyklus(po neúspešnom 1. ivf), na ktorý tak vytúžene čakám, mešká 21 dní ? Som dosť nesvoja, skúšala som už aj testík, kt. vyšiel negatívny, asi to bude tými všetkým hormónikmi, kt. som si popichala a popapala ..... dikeska za odpovede 🙂

mima263
19. aug 2010

Mirka môj prvý cyklus po IVF trval 78 dní.
Máš len dve možnosti, buď počkáš, alebo pôjdeš na vyvolávačku. Mala si gonal 225 jedn., že?

roberta37
9. jan 2011

Ahojte, poradí mi niektorá z vás. Som po neúspešnom IVF, vysadila som Utrogestan pred 7 dňami a ešte som nedostala MS. Kedy ju mám očakávať. Alebo je to individuálne?

sonulienkas
16. jan 2011

@roberta37 môj cyklus po IVF trval okolo 75 dní 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre