• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zvládate finančnú náročnosť liečby IVF?

15. decembra 2007 
Musi povedat Hrezimu nech ma tam posle,alebo mozem ist sama?A kde?
5. dec 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hredzi ta tam neposle, ja som si dala urobit vsetky mozne vysetrenia este pred IVF, pretoze v centre do hlbky nejdu, oni skusia- bud sa podari alebo nie.nech ti napise odporucanie tvoj gynekolog. tie vysetrenia robi Dr. Bobak v novej nemocnici , poliklinika-tkanivova banka.
5. dec 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inca.. ja som chodila do Ics. potom som po 1ivf a 2ket presla do Heliosu... :dizzy_face:
5. dec 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka mas pravdu oni tam kaslu na nejake vysetrenia.Dlho si cakala za vysledkami.A nevies, nemozem ist priamo tam?
5. dec 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika trebaloo by to pozhanat nejak cez informacie a zavolat, ale cislo uz nemam :frowning2:
5. dec 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika uz som nsla info;) mrk do nasej temy :grinning:
5. dec 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Kika. Nepriechodný hlien mi zistili takýmto spôsobom. Mali sme mať pohlavný styk a za osem hodín po styku ísť do centra. Tam mi vzali výter z krčku a išlo to na rozbor. Zistili mi nepriechodný hlien a bohužiaľ aj protilátky, pretože spermie neboli živé.Chodím do Heliosu v MT. V piatok idem na test po 2.IUI, ale dnes som si robila test doma a bol negatívny. Prosím Vás, má niekto skúsenosti s poisťovňou Apollo pri schvaľovaní IVF?
5. dec 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievčatá, založila som túto tému a aj sa mi podarilo otehotnieť,ďakujem za podporu.
15. dec 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok