Ako zvládate finančnú náročnosť liečby IVF?

bibianna
30. nov 2007

Koľko stojí IVF?

kika312
5. dec 2007

Musi povedat Hrezimu nech ma tam posle,alebo mozem ist sama?A kde?

lauritka
5. dec 2007

Hredzi ta tam neposle, ja som si dala urobit vsetky mozne vysetrenia este pred IVF, pretoze v centre do hlbky nejdu, oni skusia- bud sa podari alebo nie.nech ti napise odporucanie tvoj gynekolog. tie vysetrenia robi Dr. Bobak v novej nemocnici , poliklinika-tkanivova banka.

tanitta
5. dec 2007

Inca.. ja som chodila do Ics. potom som po 1ivf a 2ket presla do Heliosu... 😵

kika312
5. dec 2007

lauritka mas pravdu oni tam kaslu na nejake vysetrenia.Dlho si cakala za vysledkami.A nevies, nemozem ist priamo tam?

lauritka
5. dec 2007

kika trebaloo by to pozhanat nejak cez informacie a zavolat, ale cislo uz nemam ☹

lauritka
5. dec 2007

kika uz som nsla info;) mrk do nasej temy 😀

bibianna
autor
5. dec 2007

Ahoj Kika. Nepriechodný hlien mi zistili takýmto spôsobom. Mali sme mať pohlavný styk a za osem hodín po styku ísť do centra. Tam mi vzali výter z krčku a išlo to na rozbor. Zistili mi nepriechodný hlien a bohužiaľ aj protilátky, pretože spermie neboli živé.Chodím do Heliosu v MT. V piatok idem na test po 2.IUI, ale dnes som si robila test doma a bol negatívny. Prosím Vás, má niekto skúsenosti s poisťovňou Apollo pri schvaľovaní IVF?

bibianna
autor
15. dec 2007

Dievčatá, založila som túto tému a aj sa mi podarilo otehotnieť,ďakujem za podporu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre