Ako zvýšiť šancu na úspešnosť IVF a ICSI. Čo jesť?

dicinka1
4. aug 2008

AJOJTE...IDEME NA 2 IVF+ICSI.... a tak by som nechcela nieco nechat na nahodu...vie mi niekto poradit,co mam papat,pit...... a nie len ja,ale aj moj partner?dakujem...

kuspitka
4. aug 2008

dicinka dufam ze poradia aj ja by som chcela vediet.lebo ak mi povie na ket mam ist 3mesiace tak idem aj ja na 2IVF.ICSI

dicinka1
autor
4. aug 2008

nooo...to som zvedava aj ja..ci nam nieco poradia..viac vedia tehulky po ivf+icsi...ako snazilky.. 😉

kuspitka
4. aug 2008

to hej aspon budeme vediet viacej uz si vsetko zistujem,ak sa nam to uz nepodari tak menim centrum

kuspitka
4. aug 2008

kde tse???

dicinka1
autor
4. aug 2008

haloooooooooooooooooooooo

kuspitka
4. aug 2008

iba ja som tu.nik nam nenapisal. 😢

dicinka1
autor
4. aug 2008

skoda..vedela som,ze sa tu nebude pisat o stosest..ale aspon niekto napise...fnuky...no mozno neskor..ze?moja...... Neviete dokedy mozem pit bylinkove caje?ci neskodia po odbere jaoj?alebo pocas stimulky?kedy by som ich mala pit?

kuspitka
4. aug 2008

dufam ze sa niekto ozve bolo by to bolo dobre keby nam niekto napisal.
zas mam alergiu ako slak

dicinka1
autor
4. aug 2008

naco mas alergiu?

meggietn
4. aug 2008

dicinka my sme boli pred IVf pri mori a každé ráno sme sa o 5.00 kúpali a dýchali soli z mora, možno pomohlo aj to.
😀

kuspitka
4. aug 2008

dicinka neviem naco mam alergiu.

dicinka1
autor
4. aug 2008

aha..no ale to by som musela ist k moru...mala som si vybrat medzi umelym,skrinou...a dovolenkou.....a jasne,ze vyhralo umele....

kuspitka
4. aug 2008

dicinka my sme boli v cech a nic ani to nemohlo

dicinka1
autor
4. aug 2008

kuspit...kde ste boli?

kuspitka
4. aug 2008

boli sme v kromiezisi neviem ci som to dobre napisala.bolo tam velmi dobre ale ani to nepomohlo 😢

dicinka1
autor
4. aug 2008

aha...tak by som aj ja sla niekde na dovcu..ale nie su na to kojunky...fnuky....vsetko ide na umele....

kuspitka
4. aug 2008

ved aj u nas mali sme ist 8 do chorvatska aj na 4Or ale nemozme nemame peniaze.a este ktomu 8.8 ideme do martina este ked ma tam sklamu tak sobotu sa dozerem aspon sa vyventilujem

dicinka1
autor
4. aug 2008

skoda no..chorvatsko je krasne....no nic..ja sa idem opalovat na balkon 😀 zatial paaaaaaaa

kuspitka
4. aug 2008

je tam pekne..dobre mojka tak chod sa opalovat

mandy55
4. aug 2008

🙂 ste si pokecali 🙂

moja skusenost je: este pred stimulkou som zacala papat kyselinu listovu s B6 od ElastiQ, ziadne ine vitaminy som nejedla, snazila som sa aj ovocie alebo zeleninu denne, moj drahy nic extra, ved staci len par spravnych bojovnikov.
Pred OPU treba vela pit aby ste sa vyhli OHSS, nahodila som trosku setriaci rezim, ziadne extra vykony, po OPU je dobra pepsi a odppocivat. Ja som bola 4 dni doma, ale nelezala som, normalne som fungovala. mali sme PK, takze transfer bol az o tyzden, to som bola v praci a po ET som zase zostala tusim 4 dni doma (vratane vikendu). Zase som nelezala. A potom zase v praci. Takze v podstate nic extra.

Drzim vam palec 🙂 a posielam zopar TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kuspitka
4. aug 2008

mandy dakujempekne.aspon budem vediet co mame robkat.ty ja chcem to tak urobkat ze den pred KETom budem v Martine a potom 3dni po KETE tiez v martine .mozno ta cesta robka svoje

mandy55
4. aug 2008

jasne, aj to moze mat vplyv, aj ked ja som tiez cestovala hodinku domov, po kazdom zakroku 🙂

kuspitka
4. aug 2008

ved ja som cestoval skoro 2h aj viacej a este tie auta stale sa rozculim tak aspon budem mat pokoj 3dni vegetit

mandy55
4. aug 2008

🙂 to si ako ja, esteze domov soferoval vzdy drahy, lebo som bola pod liekmi 🙂

kuspitka
4. aug 2008

tak mozno ked tam budeme hajat bude super

mandy55
4. aug 2008

a na kedy ti to vychadza?

kuspitka
4. aug 2008

tak este neviem ked mi pride mrcha o mesiac.teraz mi skoncila tak budem cakat.za ten cas to vyuzijem dobre.

mandy55
4. aug 2008

tak pekne oddychuj a setri sa aby bolo telo pripravene na babatko, prajem nech sa to podari a vydrzi celych 9 mesiacov

cikyta
4. aug 2008

Mám 2 IVF-ICSI.Zajtra mám výber vajok,potom okolo soboty ET(ak všetko pôjde ako má).....No a po 12 dnoch od ET sa vám ozvem,či to vyšlo a ak hej,vtedy dám rady,čo som teraz robila ináč ako pri prvom IVF.Ale tentokrát som robila inak veci ako pri prvom pokuse a inak som sa stravovala,tak.........................................................................................................UVIDIME. 😅

kuspitka
4. aug 2008

dakujem ti velmi pekne.ozaj kolko mas rokov???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre