Ako zvýšiť šancu na úspešnosť IVF a ICSI. Čo jesť?

dicinka1
4. aug 2008

AJOJTE...IDEME NA 2 IVF+ICSI.... a tak by som nechcela nieco nechat na nahodu...vie mi niekto poradit,co mam papat,pit...... a nie len ja,ale aj moj partner?dakujem...

kuspitka
5. aug 2008

mojka este som citala aj toto Prenatal
ved idem piatok do mt tak si to budem moct kupit

lauritka
5. aug 2008

super kuspit..a hlavne treba tomu verit, ze sa podari 🙂 ist do toho s tym, ze to proste musi vyjst... sila pozitivneho myslenia ..netreba sa vzdavat po neuspechoch ale ist dalej.. 🤐 drzim vsetkym palce..mna to asi caka na jesen 😉 cely cirkus odznova 😀

kuspitka
5. aug 2008

lauritka chcem este skusit ket chcem uz aby to vyslo .ma to ucinnost aj ked sa to berie mesiac???moze sa to brat aj pocas tehotenstva?

lauritka
5. aug 2008

myslis tie chilly ??? nie..to postupne vysadzujes.. ked zistis , ze si tehu.. ja som to zacala brat od stimulky na KET. tazke ani nie mesiac )

kuspitka
5. aug 2008

tak skusim piatok si to kupit tak som zvedava ako to pomoze.skusala si aj ine tabletky od tejto firmy???

lauritka
5. aug 2008

kuspit zatial nie..ale maju tam dobre vyrobky a hlavne su bio ;)

kuspitka
5. aug 2008

ved to ze su bio my min uz mame domka vela potravin bio.lauritka neskor si este mozeme popisat o tomto.musim uz ist prec

lauritka
5. aug 2008

ked tak mi napis do IP 🤐 pa.

zabkaevka
5. aug 2008

Ahojte kočky Lauritka a Kuspitka.
Lauritka, prosím ťa písala si o kvapkách gynex. čo je to??
Kuspitka, inak aj ja beriem tiež tie chilli kapsule, dala som sa na to, ale len po jednej tabletke, tak o týždeň si to dvihnem na dve. Na IVF, asi si pamätáš, idem v septembri. Aj keď tajne dúfam, že sa nám zašťastilo priordzene. Hmmm ale len tak tajne snívam 🙂 však vieš

mimusiacik
5. aug 2008

Gynex

Gynex má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Celkovo vyrovnáva výkyvy organizmu, či už na psychickej alebo hormonálnej úrovni, ako u mužov, tak u žien. Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných žliaz. Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) v Gynexe má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive, čím dlhodobo pôsobia na organizmus. Fytohormóny ďalej pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze. Gynex zlepšuje funkciu a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrchy vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá, …), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím a celkovo zvyšuje imunitu. Gynex má veľmi dobrý vplyv na podporu plodnosti u oboch pohlaví.

Gynex harmonizuje predovšetkým energetické dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka.

Použitie Gynexu:

• podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
• harmonizuje hormonálny systém (hypofýzu, štítnu žľazu, pankreas, nadobličky a vaječníky) a pôsobí na posilňovanie imunity
• je vhodný pri ženskej neplodnosti hormonálneho a psychického pôvodu
• upravuje menštruačný cyklus, predchádza bolestivej, nepravidelnej alebo silnej menštruácii a premenštruačnému syndrómu; pomáha pri gynekologických zápaloch, kvasinkových infekciách, vaječníkových cystách a ochoreniach prsníkov, preventívne pôsobí proti rakovine prsníka a maternice
• v období menopauzy stabilizuje psychiku, pôsobí proti nervozite, znižuje návaly horúčavy a potenie
• je preventívnym prípravkom pri rozvoji osteoporózy a zubného kazu
• normalizuje činnosť štítnej žľazy a pôsobí proti vypadávaniu vlasov
• je perspektívny ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy
• zlepšuje zdravotný stav diabetických pacientov
• stabilizuje psychiku, eliminuje negatívne účinky stresu a zlepšuje energetický stav organizmu; posilňuje organizmus pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, pri žalúdočných neurózach, depresii a problémoch s adaptáciou na nové podmienky
• zlepšuje stav kože, slizníc a pľúc, a má ochranný vplyv na cievny systém
• u detí s LMD pomáha pri poruchách reči (dysfázia, oneskorený vývoj reči).

Použitie Gynexu z hľadiska psychiky:

• obtiažna adaptácia na zmeny, lenivosť a nezáujem, sebaľútosť, emocionálna labilita, pomalé myslenie, prehnaná starostlivosť, uviaznutie v kruhu nekonečných obáv a pochybností, poruchy pamäti a sústredenia

Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Gynex s krémom Cytovital (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Gynex vedie človeka k prijatiu samého seba, jeho dobrých a zlých stránok, učí vyrovnane prijímať životné okolnosti s vedomím, že k životu patria dobré aj zlé stránky.

Bylinné zloženie Gynexu:

Agát biely: Užíva sa ako spazmolytikum, pri kŕčoch žalúdka a hladkého svalstva čriev, má výrazné močopudné vlastnosti. Zvyšuje tvorbu prírodných enzýmov, užíva sa na lepšie trávenie bez zvyšovania chuti do jedla.
Nátržník husí: Uvoľňuje kŕče pri kolikách, pri bolestivej menštruácii, má žlčopudný, protizápalový a zvieravý účinok, užíva sa pri krvavých hnačkách. Obsahuje pomerne veľké množstvo lítia.
Všeliek hojivý: Povzbudzuje celý zažívací trakt, užíva sa pri menštruačných ťažkostiach, pri nádoroch maternice, chorobách pečene a obličiek, sleziny, močových ciest, nervovej sústavy. Zlepšuje krvný obeh a zvyšuje odolnosť proti stresu.
Pakost smradľavý: Užíva sa pri mužskej a ženskej neplodnosti, pri urologických problémoch, zápaloch nervov, ekzémoch a vnútornom krvácaní. Obsahuje rádium.
Jastrabina lekárska: Znižuje hladinu krvného cukru. Je veľmi vhodná pri zápaloch močových ciest a horúčkovitých ochoreniach spojených s vyrážkami, zvyšuje tvorbu mlieka.
Fenikel obyčajný: Je výborné sekrétolytikum, uľahčuje vykašliavanie, tlmí kŕče, nadúvanie, zlepšuje trávenie a tvorbu mlieka. Obsahuje látky podobné ženským hormónom.
Lipkavec krížatý: Užíva sa pri zápaloch a kŕčoch, priaznivo ovplyvňuje lymfatický systém a činnosť štítnej žľazy, sleziny, pečene a obličiek.
Chaluha bublinatá: Obsahuje prírodný jód a veľké množstvo minerálov, znižuje riziko výskytu nádoru prsníka a maternice. Užíva sa pri zníženej činnosti štítnej žľazy a obezite. Pôsobí antireumaticky.
Sladovka hladkoplodá: Obsahuje látky podobné nadobličkovým hormónom kortikoidného typu. Užíva sa pri kašli, zápaloch, reumatizme, pri močových kamienkoch, žalúdočných vredoch a ako spazmolytikum.
Nechtík lekársky: Je veľmi účinný pri gynekologických ochoreniach, pri zápaloch, chorobách slinivky, pečene, pri búšení srdca, astme. Zastavuje rast baktérií.
Ďatelina lúčna: Užíva sa pri ekzémoch, chorobách pľúc, obličiek, pri reumatizme, astme, chudokrvnosti, pri zlej funkcii lymfatického systému, bolestivej menštruácii, pri zápaloch vaječníkov. Obsahuje látky podobné ženským hormónom (fytoestrogény), ktoré pôsobia preventívne proti rakovine ženských orgánov, a flavonoidy, ktoré pôsobia proti voľným radikálom.
Hluchavka biela: Má upokojujúce účinky. Užíva sa pri nepravidelnej menštruácii, pri výtokoch, vredoch, kŕčových žilách, pri opuchoch, zápaloch. Uľahčuje odkašliavanie, podporuje látkovú výmenu.
Alchemilka žltozelená: Užíva sa pri všetkých ženských chorobách, črevných kataroch, pri cukrovke, vodnatieľke, chorobách pečene a obličiek, pri žalúdočných vredoch.
Brusnica obyčajná: Je vhodná najmä pri cukrovke, zápaloch, črevných kolikách. Má antibakteriálne a dezinfekčné účinky.
Krvavec lekársky: Pôsobí antisepticky, protihnačkovo, adstringentne. Zastavuje krvácanie rôzneho pôvodu, má veľmi dobré protizápalové a antibakteriálne účinky. Pôsobí proti prvokom a celkovo posilňuje organizmus.

Gynex ďalej obsahuje éterické oleje (napr. mätový, anízový a z myšieho chvosta) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu, fluoritu a granátu).

Regeneračný postup a dávkovanie:
Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.
Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.
Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.
Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie neprejde, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestať užívať prípravok, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.
Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Počas tehotenstva neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.
Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku.
Vhodné pre diabetikov.

mimusiacik
5. aug 2008

okopirovane zo 4 strany z temy Recept na uspesnu plodnost
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zabkaevka
5. aug 2008

fíííííííííha minusiacik, dakujem za veeeeeelmi vycerpavajucu odpoved 🙂

mimusiacik
5. aug 2008

hlavne,ze niekto docita do konca,kupi,pouzije a nech co najskor Zaberie na to,co ma! 😀 🙂
Vela stastia!Pekny den!

sylvia21
5. aug 2008

mimusiacik - da sa to kupit i v lekarni? Ja som dnes zhanala femifgard a o tom ani nepoculi a to v lekarni pomaly najlepsie zasobenej v BA a pytala som si caj hanasaky a ten nemali. Objednavate si to kocky cez internet alebo ako?

lubkaeck
5. aug 2008

Dievcata- ja som doteraz uzivala Gynex, ale na jeden cyklus som ho vysadila (dosiel 😖 ) ale idem si ho objednat znovu. Mam jednu znamu a ta se venuje tymto bio kvapkam a podobnym veciam a odporucila mi pred IVF uzivat Gynex spolu s Virionalom. Takze idem si to objednat, len musim vyhrabat net adresu a ked ju najdem tak Vam hodim link. Zelam vsetkym uspesne tehulkovanie 😉

dyta
5. aug 2008

pre info:
výrobky Gynex a Vironal si môžete kúpiť v každom meste: energy.sk

určite pomôžu organizmu zbaviť sa škodlivých látok a naštartovať imunitu 🙂 🙂 .. aj ja som ich brala 😵 , ale hlavne v rámci jarnej detoxikácie

lubkaeck
5. aug 2008

Ano Dyta - vsimla som si,ze ten Vironal som napisala zle 😔 no nevadi. Uz som si objednala znovu ten Gynex - lebo konecne mam 28dnovy cyklus a ovulaciu 🙂 a aj brusko menej boli. A volala som tam a vo stvrtok mi to pride 😀

kuspitka
5. aug 2008

zabkaevka ahoj.
tak asi o mesiac idem na ket este neviem uvidim co povie ked mu muz povie ak sa to nepodari ideme inde.
a ty sa mas ako???

dicinka1
autor
5. aug 2008

Ajoj Kuspitka!!! 😉

kuspitka
5. aug 2008

dicinka ahoj.co porabas???

dicinka1
autor
6. aug 2008

ajoj kuspit..teraz som sa vratila z prace..taka som unavena...zajtra idem navstivit kamoskynu maminu..ukaze mi fotky jej vnucika...vyspala sa s jednym a mimi nechcela..uz mala vypisany papier na potrat...ale ja a jej mama sme ju prehovorili..mam ju hrozne rada..tu moju kamosku..aj ked je trosku hlupunka..ale to neva.... 😉 a ty?ako sa mas?

ludmila007
7. aug 2008

Ahojte! Chceli ste vediet, co treba robit, ked sa ide na druhe IVF....

Pred rokom som absolvovala IVF-ICSI, pretoze moj manzel ma lenive spermijky a je ich aj malo. Vtedy som nemala ziadnu extra zivotospravu. Brala som poctivo vsetky predpisane lieky na stimulaciu a kyselinu listovu. Vytvorilo sa mi 15 vajicok, z ktorych sa oplodnilo 8. vsadili mi 2, zamrazit sa nedalo nic. Po transfere som nemala ziadne problemy, tak sme sli hned domov. Tento cyklus bol neuspesny. Doktor vravel, ze je to proste osud. Ja som zdrava ako ryba, nemam nadvahu, som trochu sportovejsi clovek... Nikto nevie preco.

Druhy cyklus sme absolvovali tento rok na jar. Doktor zmenil protokol, tentokrat som mala dlhy-vraj chce vylepsit kvalitu vajicok ( to je jedina vec, co sa da ovplyvnit). Vytvorilo sa mi 36 vajicok, oplodnilo sa 24. Kvoli hyperstimulacii bol transfer odlozeny o dva mesiace. Zamrazilo sa 10 oplodnenych vajicok super kvality (po predlzenej kultivacii). Pocas tych dvoch mesiacov cakania som sa nejak zvlast nestravovala, len som brala tu kyselinu listovu. Pri transfere som to uz poznala, preto som bola kludnejsia a po transfere som si tam na klinike aj trochu polezala- asi pol hodinky. Doktor mi povedal, ze sa mam s "malymi rozpravat"...🙂) Brala som to vsetko tak volne, nejak zvlast som si nedavala pozor a zamestnavala som sa vselijakymi cinnostami. je pravda ze po transfere, ktory bol v piatok, som si cez vikend poriadne zdriemla a nic tazke som nerobila. Ale potom som fungovala normalne a vyslo to. moja rada: nestresovat sa!! Pri druhom pokuse to uz vsetko poznate, tak nemajte ziadne obavy a verte v zazrak!!

vsetko naj vam prajem!

cikyta
7. aug 2008

ludmilka dík............Presne ako píšeš sa tentokrát pri 2 IVF chovám.V nedelu,alebo pondelok mám transfer,tak uvidím.Tiež som sa dobre pri 1 IVF nestravovala a bola v strese celý čas...teraz ako keby uťal-strach nemám.jem vitamíny kyseliny list.a uvidím,či budeš pravdu aj v mojom prípade...Je to OTAZNIK-ale už nie stresový.Co príde,to bude. 😉

ludmila007
8. aug 2008

cikytka, drzim paste aby ti to vyslo!!!! 😎

dicinka1
autor
8. aug 2008

dakujeme..tak uz sterovat nemienim... 😉 zase som plna optimizmu... 😀

mimusiacik
9. aug 2008

🙂 tfuj,tfuj,tfuj- cikyta - myslime na Vas - vela stastia! 😉

sylvia21
9. aug 2008

http://www.dietaaja.sk/strava-tehotnej-a-dojcia...
🙂 nieco k zdravej vyzive 🙂

cikytka - drzime velke palceky 😉
Ludmila - graulejeme 😉
Dicinka - tak ty si uz tiez v rozbehnutom vlaku 😉 Ako sa citis? Mozes mi prosim ta napisat na co je marvelon a Diphelerine, Gonal, mam v tych liekoch troska zmatok.

cikyta
9. aug 2008

Dakujem kočky!.........Ja vás sledujem 😉

dicinka1
autor
9. aug 2008

sylvia...vsetko je na stimulaciu.....ale nechapem naco ta antikoncepcia marvelon....

sylvia21
9. aug 2008

Dicinka, ta antikoncepsia Ti ma asi tiez pomoct. Asi to bude nejaka dlsia predprirava, ved ani pri antikoncepcii Ti vajicka nedozrievaju a ked ju vysadis, potom rychlo zacnu rast, preto maju kocky , co vysadili antikoncepciu castejsie dvojicky ako kocky, kt. antikoncepciu nemaju. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre