Ako zvýšiť šancu na úspešnosť IVF a ICSI. Čo jesť?

dicinka1
4. aug 2008

AJOJTE...IDEME NA 2 IVF+ICSI.... a tak by som nechcela nieco nechat na nahodu...vie mi niekto poradit,co mam papat,pit...... a nie len ja,ale aj moj partner?dakujem...

cikyta
28. aug 2008

Ludmilka................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že závoj.No budem vydatá-počítam tak za 3 roky,ked budem mať vedla seba najkrajšiu družičku(družbu)na svete v miniatúrnych šatočkách.Tak sme si to vždy s drahým predstavovali. 🙂

ludmila007
1. sep 2008

no fakt som to tak videla... 😅 Ale celkom dobre ste si to vymysleli. Fakt ti drzim paste, nech to dobre pokracuje!!

dicinka1
autor
6. sep 2008

ajojte..tak tehulky co ste nepisali tak piste..haloooo..dajte radu ostatnym...

lusinkaj
1. júl 2009

ahojte,aj ja sa chystam na 2.IVF,ale velmi sa bojim zase neuspechu,kedze 1.ivf bolo v 2mes.potrat,KET-nespesny... 😒
prosim vas o radu co papat,pit,ako sa spravat...aby som sa dockala vytuzeneho babätka 🙂 dakujem

dahra
1. júl 2009

Ahojte,
ja pojdem na prve a momentalne som v stadiu, ze chcem absolvovat viacere vysetrenia, aby som predisla mnohym komplikaciam. Urcite hematologiu, imunologiu, genetiku a manzelovi tiez spravia krvne testy okrem spg.
Lusinkaj,
co sa stalo? Vie sa pricina, preco to nevyslo? My mame 100% teratozoospermii a v takom pripade casto hrozi potrat, to viem.

lusinkaj
1. júl 2009

ahoj dahra,nie neviem vobec preco to nevyslo,ujalo sa ale v 2 mes.sa prestalo vyvijat a nebilo srdiecko...nic viac mi nepovedali ☹

dahra
1. júl 2009

Lusinkaj,
skor ako pojdes na dalsie IVF, skus ist na vysetrenia. To mi je luto, ze to tak dopadlo. To sa nesmie nechat tak. Ako dlho sa snazite? Chodis do CAR-u v KE? Bola si na hematologii? Viem, ze baby co maju trombofilie, casto potratia. To je problem s krvou. Ja si to chcem tiez dat vysetrit. Chod na imunologiu urcite. Manzel/priatel ma tiez nejake problemy?

lusinkaj
1. júl 2009

dahra mas ip 🙂

denis19
29. aug 2009

lusinkaj, jdeš do toho i podruhe?

maryah
6. dec 2009

ahojte baby, tak ja sa pridavam do tejto temy. je tu este niekto kto ide na IVF-ICSI po novom roku?

wodanka
6. dec 2009

ahojte.. aj ja sa rada pridam..
maryah my ideme tiez po novom roku 🙂

maryah
6. dec 2009

ahoj wodanka, tak mozeme pokecat...
mate to uz schvalene z poistovne? nam sa maju ozvat do 10.1.

wodanka
6. dec 2009

jasne mozme pokecat.. ale presunme sa do temy Priprava na IVF uplne od zaciatku...su tam super holky a ked nieco nebudes vediet ony Ti radi poradia 🙂

maryah
6. dec 2009

do akeho centra chodite? my do heliosu... sme tam prvy krat a zacali sme od oktobra takze sme este len na zaciatku

wodanka
6. dec 2009

no ok mozme pokecat aj tu 🙂 my tiez chodime do Heliosu a zacali sme asi niekedy na zaciatku septembra.. preco idete na IVF? my mame zly spg

maryah
6. dec 2009

jasne wodanka, tak mozme ist tam... idem tamn napisat 🙂

maryah
6. dec 2009

aj my mame zly spermiogram, mame prilis malo spermii na prirodzene otehotnenie... my ideme na icsi. trosku ma to sokovali, ze je ten spg az taky zly, ale dr povedal, ze mame sancu vzhladom na moj vek

wodanka
6. dec 2009

my mame tiez malo spermii a nulovu morfologiu k tomu ☹ takze pravdepodobne nas tiez caka ICSI.. ku komu chodis, k dokine alebo dokimu?

maryah
6. dec 2009

chodim k dr. krajkovicovi, je strasne mili... ozvali sa ti z poistovne?

petra102
29. nov 2017

Ahojte dievčatá, dnes som začala prvý deň stimulácie pred ICSI.. viete mi z vašich skúseností povedať o úspešnosti? 🙂 som zdravá, manžel má pomalé, je ich málo.. tak háda niečo z nich vyberú 🙂 neviem, či sa vôbec niekto zapojí, ale skúsim :*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre