Ako zvýšiť šancu na úspešnosť IVF a ICSI. Čo jesť?

dicinka1
4. aug 2008

AJOJTE...IDEME NA 2 IVF+ICSI.... a tak by som nechcela nieco nechat na nahodu...vie mi niekto poradit,co mam papat,pit...... a nie len ja,ale aj moj partner?dakujem...

kuspitka
4. aug 2008

tak sme tu boli 3

dicinka1
autor
4. aug 2008

aha..hej..ale ci niekto napise...ako zvysit sancu.... 😀

kuspitka
4. aug 2008

tak to neviem ci niekto napise ale ked budeme udrzovat tuto temu tak mozno niekto este pride.

dicinka1
autor
4. aug 2008

NAPISALA SOM DO TEHOTENSTVA....KU TEHULKAM PO IVF..CI BY NAM NEMOHLI PORADIT...tak uvidime ci sa nam ozvu,..... 😉

kuspitka
4. aug 2008

tak dufam ze sa ozvu mozno budu mat ca.dnes u nas hlasili ze bude velka burka

dicinka1
autor
4. aug 2008

to fakt..paneboze ochranuj....

kuspitka
4. aug 2008

tak som zvedava co bude tu dnes.

dicinka1
autor
4. aug 2008

dufam,ze nebudu zase zaplavy.... ☹

kuspitka
4. aug 2008

tak to dufam ,ze nie mozno ani nic nebude len plasia ludi

kuspitka
4. aug 2008

dievcata koncim zajtra sa ozvem.pappa

dicinka1
autor
4. aug 2008

tak kuspit...niekto sa uz vyjadril...v inej teme...ze naco zakladam nove temy....mam pockat,ze som este mlada...a ine veci...serme na to...tehulky po ivf uz zabudli,ze v prvom rade boli snazilky...a bojovali s neplodnostou....ale to ich netrapi...a zabudli na to velmi rychle....takze asi sa tak netrapili...snazila som sa najst nieco o tom,co by nam mohlo viac domomoct..strava.....a tak...................kaslite na tu temu...dakujem...pa 😔

cikyta
4. aug 2008

Aj ja som tu bola.Na prvej strane.Kuspit zle ráta.

dicinka1
autor
4. aug 2008

hej vidim....to neva....ja viem,ze si tu bola... 😉 cmuky...za to,ze si sa pridala....

dicinka1
autor
4. aug 2008

pisala som emjee....nech to zatvori..pa...a dakujem vam....

sylvia21
4. aug 2008

kocky v kazdom pripade pomaha zdrava vyziva, optimalna vaha a sportovanie
Ja som sa snazila troska zhodit, aj sa mi podarilo 6 kil, ale po dovolenke som zistila, ze 5 mam naspat 😝
Viem, ze mi chyba pohyb. Najradsej by so mchodila plava, ale bojim sa ze tam chytim nejake chlamidie. troska doma cvicim, neviem sa donutit 😒

mimusiacik
4. aug 2008

Ahojte bambulky - nieco nove najdete i v teme Recept na uspesnu plodnost,Zazraky se deji,Literatura k N97...
Vela stastia!
😉

dicinka1
autor
5. aug 2008

mimusiacik...dakujeme.... 😉

lauritka
5. aug 2008

skuste chilly 😉 😀

kuspitka
5. aug 2008

lauritka myslis ze to pomoze???

lauritka
5. aug 2008

knuspi... brali to babulky a chytilo sa..ved aj mne vyslo hned 1. KET..aj IVF + ICSI.. akurat, potom som mala missed... ale to uz je o inom. ide o to aby sa to vobec uchytilo;) takze by som v prvom rade posilinila imunitu a chilly je silne..

kuspitka
5. aug 2008

riadne chilli papricky co su take velmi stiplave 😲

bianka30
5. aug 2008

lauri a to sa da kupit v nejakych tabletkach? ja nemam rada stiplave...

kuspitka
5. aug 2008

ja nie ale tabletky by som brala viacej ako cilli

lauritka
5. aug 2008
kuspitka
5. aug 2008

da sa to kupit aj v lekarni?

lauritka
5. aug 2008

pokial viem niee 😕

kuspitka
5. aug 2008

tam nieje skoro nic take napisane ze to podporuje pri otehotneni.

lauritka
5. aug 2008

kuspitka to nemusi byt napisane 🙂 ide o to, ze posilnuje iminutu a prekrvuje organy, cize aj maternicu ;) a to znamena, ze sa ti moze lepsie uchytit... na ziadnom vyrobku nebudes mat napisane.. tak a z toho otehotniete 😅 ale ja len radim, com som brala a co brali aj ine babulky pred IVF a chytilo sa im..aj tanitka ;) a este zopar. aj anopyrin je dobre brat preventivne na protilatky.
inac ja som pred IVF pila aj dva mesaice kvapky gynex. kazdopadne dvakrat po sebe som ostala tehotna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre