Aký je váš názor na Všeobecnú zdravotnú poisťovňu?

ladyka8
23. nov 2011

Zdravím tehuľky a mamičky. chcela by som sa vás opýtať, aké máte skúsenosti so VŠEOBECNOU ZDRAVOTNOU POISŤOVŇOU? ste s ňou spokojné alebo ste mali s nimi aj negatívne skúsenosti? ďakujem pekne 🙂

pia22
23. nov 2011

@ladyka8 som v nej ja aj moja rodina a zatial sme spokojni, ziadne problemy sme s nou zatial nemali😉

ladyka8
autor
23. nov 2011

@pia22 aj my sme celá rodina poistení u nich, nikdy sme s nimi nemali žiadne problémy. až na to že včera mi došiel kvalitný a guľatý nedoplatok. pričom ja mám všetko v poriadku

pia22
23. nov 2011

@ladyka8 uf, no teda. Najlepsie je sa ist osobne informovat co je vo veci.

sisaha
23. nov 2011

@ladyka8 je to najvacsia zdravotna poistovna na SK, ale s najvacsou zadlzenostou a problemami vo financovani ukonov...

ladyka8
autor
23. nov 2011

@pia22 dnes som tam zavolala opýtala sa že čo chcú, že to je nedorozumenie pretože oni mi chcú dať zaplatiť aj tie štyri roky čo som vlastne študovala na strednej a povedali že nič také v počítači ani nemajú, takže musia tam mať riadny bordel ... len tie štyri roky sú vyše 1000 eur, ostatné ani radšej nehovorím 🙂

ladyka8
autor
23. nov 2011

@sisaha to som práve zistila aj na vlastnej koži bohužiaľ 😒

sisaha
23. nov 2011

@ladyka8 mozno len skúšajú, kto dá...

ladyka8
autor
23. nov 2011

tiež si myslím 🙂 vieš ako 🙂 idú vianoce, ježiško, aj oni musia z niečoho darčeky nakupovať. koho zaujíma že ja som nezamestnaná, chodím sa hlásiť na úrad práce a za dva mesiace ma čaká materská dovolenka? asi si myslia že znášam v noci euráče 🙂 možno fakt len skúšajú, ale aj tak sa nenechám lebo ak to nebudem riešiť a ak to nezaplatím tak mi hrozí exekútor, ktorý mi mimochodom aj tak nemá čo zobrať .)

xxmargaretka
23. nov 2011

@ ladyka8 oni tam maju bordel..aj mne dosiel papier,ze nemam pokryte obdobie co som na strednu chodila tak som im na pobocku odniesla vysvecenie kde bolo pozadovane obdobie-oni si to skopirovali a uz je to OK..