Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bez progesteronu a estrimaxu na transfer? Ak som úplne v poriadku musim ich brať aj tak?

carolinademeterova
23. feb 2019
darci17
23. feb 2019

@carolinademeterova progesteron určite, estrimax som odmietla aj ja.

bibiankaka
23. feb 2019

@darci17 možem vedieť prečo ste odmietla estrimax prosím?

darci17
23. feb 2019

@bibiankaka vedela som, že mám ovulaciu. Snažili sa ma v centre presvedčiť, že je to lepšie, hlavne preto, že mám vyšší vek a cyklus nepravidelný. Objednala som sa na sono skôr, naozaj som mala ovulaciu a už len dali pregnyl a progesteron. Jeden cyklus som estrimax mala, no ja som z toho mala zlý vnútorný pocit. Druhý mesiac bez a otehotnela som. Som v 34 tt.

carolinademeterova
autor
23. feb 2019

Ja som vysada estrimax tiez,bolo mi z neho priserne. Vraj este sa s tym nestretli,povedal mi doktor,ako keby som si vymyslala. Davaju to na sliznicu, bez estrimaxu mam krasnu sliznicu,vcera mi povedal doktor. Tak akoze naco som to mala brat? Nehovoriac o tom ako hormony skodia a co sposobuju v tele. Citali ste pribalovy letak?Rakovina v kazdom druhom slove. A teraz mi nasadili progesteron tyzden pred transferom. Mam 33rokov,menstruaciu pravidelnu. Na co to je vlastne? Ja uz tym doktorom neverim, cele je to len o biznise. A mam ten progesteron brat 3 mesiace :( na nete som tiez citala len zle veci o tom. Plus odporucana denna davka je 200 mg,cize jedna tabletka. Ja si mam davat 2x2 tabletky,co je 800 mg. Mam dost 🙈

darci17
23. feb 2019

@carolinademeterova ten je na udržanie tehu. Ten užívam doteraz. No ja musím kvôli iným veciam.

capretto
2. mar 2019

kamoška odmietla a podarilo sa... ja som brala 4xdenne a aj tak som vždy potratila. dalši vklad chcem tiež ísť bez, myslim že to stoji za pokus 🙂

carolinademeterova
autor
2. mar 2019

@capretto no isla som bez. Som treti den po transfere. Doktor povedal ze mam krasnu sliznicu /aj bez estrimaxu/ . teraz cakam 🙂 zacali ma boliet prsia tak asi nieco sa deje 🙂

darci17
2. mar 2019

@carolinademeterova super, držím palce. Ja som mala naozaj slabo pozitívny test 5 deň po vklade. Vkladali mi blastocystu. Už ma vyše dvoch kg🙂

mkatkam
9. mar 2019

@carolinademeterova Na ket progesterón áno. Ale estrimax som na odmietla a v Brne mi bez neho automaticky robili.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli