Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kukulik30
22. júl 2008

dakujem gabi....chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... 🙂 aj ty s chrobacikmi sa opatruj, uz to maju v brusku tesne 😀 ..isto fajne kopkaju 😉

kukulik30
22. júl 2008

cikytka...hm..tak to netusim 😒 ...zeby sa dalo este raz zamrazit???........no , ja , ak by sa to nedalo, tak by som ziadala asi vlozit vsetky 3 😅

nelynka
22. júl 2008

ciky musis sa rozhodnut ci das vlozit 3 alebo nie, ked sa raz zmrazia potom rozmrazia tak uz ich zase nezamrazuju, aspon u nas to tak robia 😉

cikyta
22. júl 2008

Aha.Tak prepáč také otázky........Ale hlavne ti velmi držím palčeky,aby boli v brušku krásnych 9 mesiacov a zdravučkí!

kukulik30
22. júl 2008

nelynka, dik za info 😉 ....ja som si tiez myslela, ze to asi sa neda zamrazovat na druhy krat, ale nebola som si ista....takze je to na nasom rozhodnuti

kukulik30
22. júl 2008

ciky...ved na to je konik 😀 ...vela sa dozvieme, no nie???....a dakujem....drzime si palce navzajom, citala som, ze sa chystas na interne,tak nech to dopadne vsetko ok 😉

cikyta
22. júl 2008

kukulik.....Váš Samko sa strašne podobá na jedno bábätko z nástenky v Heliose.Uplne som si myslela,že to on-stále ho v Helíku obdivujem. 🙂 Interne dnes dopadlo OK.Lekár vravel,že ak mám zlé pečenove testy,tak to preto,lebo mi akurát odumrali krvinky-odpad.....a robili sa nové. 😒 Pretože v januáry boli testy ukážkové. 😉

nelynka
22. júl 2008

nemate za co babulky 😀

kukulik30
22. júl 2008

cikyta....tak to je potom fajn...uz sa ti to tiez blizi 😉 kedy bude odber?

cikyta
22. júl 2008

No od dnes som si začala len pichať menopur a ten si budem tak 14-16 dní pichať a potom DEME NA TO RENATO.

kukulik30
22. júl 2008

😀 ....ach, tak verim, ze tentokrat s uspesnym koncom 😵

cikyta
22. júl 2008

😉 Dúfam..... 😉 Dík!

v555
22. júl 2008

nazdar cikyta,ako chuti menopur?uz sa tesim aj ja na jeho stiplavost.skoda ze nemam dnes cas,rada by som si pokecala ale zajtra som tu ako na koni.verim,ze tu budes.tesim sa na teba.Tak pa a dobru noc 😔

cikyta
22. júl 2008

No chutí,chutí.....mnam.Trošku magi a dá sa. 😉 😀 či tu budem zajtra?No,neviem.... 😒 Málokedy sa sem dostanem. 😖

fedra
23. júl 2008

Tak babulky, vsetko dobre dopadlo. Drobcekovia su OK, srdiecka obom bili ako zvonceky. V maternici ani stopa po krvacani. Doktor mi vravel, ze sa to stava ked sa tvori placenta na prelome 6/7tt, vraj sa len cisti maternica od nejakych spiniek. Tak mam brat utros ale oralne nech sa to zbytocne nedrazdi 🙂

Tak teraz si uz prvy krat trufnem prsknut tehu virusim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... vsetkym vam co na tento zazrak cakate 😀
a vcera sme to aj oznamili rodinke 🙂

cmuk05
23. júl 2008

fedra to si ma potesila je to super ze srdiecka biju 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla80
23. júl 2008

Fedri, moja tak to je super, že srdiečka bili ako zvon. Tak sa len pekne ďalej opatruj, a neviem či si v práci, ale ja by som možno uvažovala nad PNkou, predsa len máš doma väčší kľud a ak niečo môžeš si hneď ľahnúť. Ale rozhodnutie je samorezjme na tebe. Držkam ti palce, nech všetko dopadne najsamlepšejšie 😉 😵
Cikytka v Helíku rozmrazujú embryjka postupne, najprv sa dohodnete s embryologičkou koľko chcete vkladať a ak napr. jednu zmrzlinku, tak rozmrazia len jednu a ak sa nerozmrazí (prestane vyvíjať), tak potom rozmrazujú ďalšie. Určite nerozmrazia všetky a potom zvyšok vyhadzujú, to určite v Helíku nerobia 😉
Kvetuška ahoj mojko, ako sa mávate, vidím, že tehu príznaky fungujú v plnom prúde, ale to je dobre, hlavne, že ste v poriadku. Veď po tom tu všetky túžime, však. A ty si už 9tt 😲 😕 Pánečky, to kedy 😀
Tánička, tak téééda toľko liekov, tak to som už radšej ticho 😅 😅
Takynka, Mapka ahojte 😵

fedra
23. júl 2008

tak to bude aj u teba ... uvidis 🙂

zuzla80
23. júl 2008

A Kukulík blahoželám k dvom zmrzlinka a prajem nech to je tentokrát 9mesačná tutovka 😵

cmuk05
23. júl 2008

to sa musi cistit placenta stale?Caka ma to tiez Fedra?

fedra
23. júl 2008

nie ... nemusi sa to vobec prejavit takto u teba, neboj.

cmuk05
23. júl 2008

ale ked to bude nemusim sa obavat 🙂 🙂 som strasne rada ze to dobre dopadlo v ktorom si tt?

kukulik30
23. júl 2008

dobre ranko 😵
fedra ....juj si ma vylakala , ked som si to citala...hlavne, ze je vsetko ok...tak davaj na seba pozor 🙂
zuzlik ...dakujem 😵

kvetka2
23. júl 2008

dobré ránko 🙂 aj ked také hnusné, usmoklené 😎
fedri no to je krásne,že si počula zvončeky 😵 hlavne, že si kludnejšia. Len sa šetri a oddychuj, všetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂
kukulík, blahoželám k dvom kukulíkom v brušku a prskám tehu vírusiky ppprrrsssskkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zuzlík veru 9tt, to je ale sila, tak to letí.V sobotu začína 10tt 😵 😵 😵
ahoj cmuk, pozerám, že aj ty máš v brusku 2 babatka 🙂 Aspon sa budeme mocť všetky spolu pozorovať 🙂

cmuk05
23. júl 2008

ahoj kvetka tak to ano mam vedla seba take ktore su na rovnakom 🙂 somnou,kvetka a ty album preco nemas?

zabkaevka
23. júl 2008

Ahojte kocky, aj ekd je dnes straaaaaaaaaasne pocasie, prajem nech je dnesny dnik prijemny pre vsetky 🙂
Fedra, juuuuj supeeeeeeeeer, uz som kludnejsia. Vcera vecer som sa este pozerala na konika, ci nepises. Paradicka. Jeeeej to si fakt krasne napisala, ze srdiecka bili ako zvon. Hmmmmmm chytam aj ja virusiky, aj ked este trochu mam cas, ale do zasoby 🙂 aby som mala 🙂
tak sa prosim opatruj, a snaz sa co najviac oddychovat, aj ked nebudes unavena, lahni, nic nerob. Asi si v praci, tak len s nadhladom 🙂 drzkaj sa.
Paaaaaa

bianka30
23. júl 2008

fedra.... boze ... taka som rada, vcera som na teba myslela cely vecer... opatruj sa a prosim davaj na seba pozor.. cmuuuk

kvetka2
23. júl 2008

cmuk, lebo mi niekto 😅 stratil kabel z foťaka a nemám ako stiahnuť fotky a cez mobil mi to tiež nejde. A to som si myslela,že som texchnický typ 😀 Ale raz to príde a uvidíte bambulky v plnej paráde

cmuk05
23. júl 2008

takze mas 2 a vsetko v poriadku snimy?Rastu naraz?

zabkaevka
23. júl 2008

kocky tak ste ma potesili, ze viacere mate po dvohc bobacikov v brusku, juuuuj tuzim aj po tom, jedine po tom v zivote. Ja sa vzdam vsetkeho, len nech nam to na 3.IVF vyjde. Uz teraz stresikujem.
Vcera som zacla brat, a budem sa sledovat, Ečko, kys.listovu a zinok. No a pri stimulke nasadim este anopyrin a tie chili 🙂 Juuuuj aj ja chcem mat album ☹ vcera som si trochu poplakala, taka depka na mna prisla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre