Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
23. júl 2008

alicag ja som brala počas stimulky papričky, rano a večer po 1ks, aj po vložení embrijka , potom po výsledkoch len 1ks, a potom som to úplne nechala tak 🙂 , beriem c-čko, a kys. listovu stále 1tab, každý deň

tinuska aj počasie na mňa zle vplýva, chrbtica , kríže všetko v jednom, ale ste ma upokojili aj s Tanitkou 😵 ďakujem 😵

alicag
23. júl 2008

dakujem 🙂

takyna
23. júl 2008

alicag nie je zač, nech ti to výjde 🙂 skús tie chilli

takyna
23. júl 2008

a ešte sa chcem spýtať máte aj nejaký výtok? ja mám zase taký žltkastý ☹

alicag
23. júl 2008

dakujem.sice nemam velmi v oblube štiplave,ale čo bi som nespravila .skusim to a uvidime 😉 ešte si počkam do polovice augusta a šup do toho.bola si aj pn?

zabkaevka
23. júl 2008

takyna ahooooooj, moja rada Ta vidim 🙂 aj ja som si uz objednala tie papricky, dufam, ze pridu co najskor, cez tu web stranku co nam poslala tanitta. tak sa na ne tesim.
fedra, tak ty si asi s tymi kupelmi mala stastie, super, ale spytam sa aj ja, za pokus to stoji. Moyno to zavisi od poistovne. ja som v dovere. Ale aj ked to nepojde cez poistovnu, tak skusime s manzelom ist aspon na predlzeny vikend, ci myslis, ze sa to vobec neoplati, ze to nezaberie vobec ??? asi by som tam mala zavolat a spytat sa.

taella
23. júl 2008

fedra to je super s fazuľkami , že su v poriadku , teším sa s tebou . Takže aj srdiečka už bijú . A ja musím čakať do 1. augusta , ja ani neviem , či sú tam dve alebo iba jedna fazuľka .

takyna
23. júl 2008

ahoj zabka 🙂 , tie chilly ti prídu rýchlo, ja som sti to tiež cez net objednávala

zulka29
23. júl 2008

Ahojte babule, v prvom rade blahoželám novým úspešným tehulkám 😵 🙂

Zase Chilli téma? 😀 Taky aj ty si tie Chilli papriky jedla? Tusím to fakt zaberá, všetky ste tehulky 😉

fedra
23. júl 2008

taky, aj mna este niekedy pobolievaju. Doktor mi vravel, ze moze trvat aj niekolko mesiacov, kym sa organizmus da do povodneho stavu po vsetkych tych hormonoch

takyna
23. júl 2008

ahoj Zulka som ťa nevidela ani nepametám 🙂 čo nového máš?, áno aj ja som jedla chilli

tinucha
23. júl 2008

Ja som jedla chilli omáčku. Ale nejedla som nejaké kvantá, len takú 1 lyžicu denne. 🙂

Taky žltý výtok je OK. 😉

zulka29
23. júl 2008

Taky, bola som na dovolenke a potom som nechcela o UO ani o oplodneniach nič počuť...no v septembri mám 2.IVF, tak sa pomaly do toho zase musím dostať 🤐

zulka29
23. júl 2008

ved sú tu samé chilli tehulky 😵

takyna
23. júl 2008

Tinuska dúfam, nenávidím už tie výtoky žiadnej farby 😒

alicag
23. júl 2008

asi tu su tie čiliii virusiky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

takyna
23. júl 2008

skúsiš chilli aj ty zulík?, veru ešte nemysli na IVF ešte je skoro, na september máme veľa stimulantiek tak to dúfam, že rozbehnete a pridáte sa úspešne k nám 🙂

takyna
23. júl 2008

normálne by sa mal urobiť na koníku prieskum, kto otehotnel po chilli papričkách a či niekto aj nie, možno by s toho bola zaujímavá štatistika 😨

zuzla80
23. júl 2008

Jééééj Zulka ahoooj, som rada, že ťa tu po dlhej dobe vidím 😉 Ako sa máš?
Takynka ďakujem za vírusiky, už som si ich zobrala do zásoby 🙂
Inak aj mňa bolia vaječníky od včera, ale to asi zo stimulky 😒

tinucha
23. júl 2008

Taky viem, že sa bojíš,ale najhoršie obdobie už máš za sebou, neboj, už to bude dobré. 😉 🙂

takyna
23. júl 2008

Zuzlík ahoj, to bude asi aj to počasie hnusné mať na nás vplyv 😒 , Tinuska dúfam, že máš pravdu 🙂

zabkaevka
23. júl 2008

Zulka29, ahoj, aj ja sa chystám v septembri stimulovat a na IVF 🙂 tak sme dve

zulka29
23. júl 2008

Taky, asi ich budem jesť, štiplavé mám rada, ale asi nie tie bobule, ale omáčky budem jesť a mala by som začať jesť aj kys. listovú už...aj keď teraz už dlho pijem zelený jačmeň a tam by jej malo byť veľa...

takyna
23. júl 2008

ináč tie chilli kapsule sú príjemné zješ ich sú vlastne v obale, a potom trochu ťa zapáli žalúdok , ale prejde to, a so stolicou nie je žiadny problém 🙂

alicag
23. júl 2008

zulka a aj sa k tebe pridam ja skusim pravu čili papričku a budem to kombinovat s omačkou.

zuzla80
23. júl 2008

Taky no veru so stolicou nie je žiadny problém, to môžem potvrdiť, hlavne včera som to okúsila 😀 😀
Inak Zulka aj ja som si nasadila zelený jačmeň, ale len tesne pred stimulkou, tak dúfam, že aj to bude mať nejaký úspech. Ako ti to chutí? Mne až tak moc nie a hlavne keď sa mi v ňom urobia také guličky v tom a potom sa to rozpustí v ústach bleee. Ale čo už je to malina oproti všetkému nie.

takyna
23. júl 2008

Zuzlík ako pokračuješ so stimulkou?

zabkaevka
23. júl 2008

kočky čo je to zelený jačmeň, na čo je to dobré, a kde sa to dá kúpiť. Normálne som teraz "chytľavá" na všetko čo tu píšete že užívate. Pre istotu 🙂

alicag
23. júl 2008

zuzlik si na pn?lebo rozmišlam,či bi nebolo lepšie bit v klude doma.

takyna
23. júl 2008

Ináč čítala som zaujímavý článok ohladne tehotenstva, veľmi dôležité je mať opravené zuby, skrytý zápal v zube môže dokonca spôsobiť potrat!!! čiže určite treba ponavštevovať zubárov!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre