Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zabkaevka
25. júl 2008

tanitta, neviem, doki hovoril maternica. tak neviem, v pondelok sa presne ešte raz spýtam. Noo niečo také som čítala, že zmrazovanie, resp. vypaľovanie. Ciiii ale to nemôže ublížiť??? a nemusí sa to riešiť?? asi mi všetko povie doki v pondelok, snáď, dúfam. neviem z čoho to môže byť, vôbec

zabkaevka
25. júl 2008

kooooooooočky kde ste ☹ je mi smutno, asi depka ide na mňa, pozerám sa totiž na tie krásne bábätká vo fotoalbumoch, a brušká, a čiaročky na testíkoch. Síce, aj ja som si nechela moje testíky s čiaročkami, tak prídem domov, a bude na ne pozerať. A motivovať sa 🙂

mapa73
25. júl 2008

Zabkaevka nesmúť. aj ty onedlho pribudneš do tabuľky stimulantiek, potom tehuliek a potom maminiek. 🙂
A potom sa tu už neukážeš, lebo nebuš mať čas 🙂
veľmi ti to prajem. a nebuď smutná, sme na jednej lodi. Nie si sama a to je to čo nám pomáha, aj keď na druhej strane si prajem, aby nás bolo čo najmenej ktpré nemôžu otehotnieť. Možno niekedy vymyslia tabletku, ktorú prehltneme a budeme tehotné 😀 To by bolo fajn 🙂

takyna
25. júl 2008

Ahojte 😢 , spomínala som zuby, tak som aj tak dopadla , rozpadla sa mi bočná stolička 😢 , ideme trhať v pondelok 😔 , bojímmmm, 😝 , držte palce aj bobáčik sa bojí ☹ pá

alicag
25. júl 2008

Takynka neboj ☹ neni to až tak hrozne a ked ta potom bude boliet,tak si prilož na ličko ľad to pomaha .Azasa bude všetko dobre držim ti palce.-mam skusenosti lebo mi robili pred6 rokmi 4 implantaty to bolo 😒

dicinka1
25. júl 2008

zabkaevka..neboooooooooooooj moja...som stebou... 😉

tanitta
26. júl 2008

Takynka.. chudatko 😢 ....no budete to musiet zvladnut... esteze existuju injekcie do zubceka 😉 ...
... pekny vikend kocky...

gabika24
26. júl 2008

taky ☹ ináč, aj ja budem musieť ísť na trhanie, ale že stačí po pôrode...
bobáčik, nech sa nebojí, bude to ok.
pekný víkend 😵

takyna
26. júl 2008

Ahojte kočky ďakujem 🙂 vám , pekný zvyšok víkendu všetkým 😵 😵 😵 😵 pá

hava77
27. júl 2008

ahojte kocky, vytahujem temu 🙂 🙂 🙂
zajtra mam krvny test a crta sa to na dialnicky 😀 kuk album 😉

cikyta
27. júl 2008

No havka.....gratulujem.To je jasné! 😉

aanetta
27. júl 2008

hava tak gratulujem 🙂 ja idem zajtra na odber a trosku uz bojim ☹

alicag
27. júl 2008

Hava 🙂 velmi ti gratulujem jupiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

hava77
27. júl 2008

kocky dakujem, pravdupovediac bojim sa aj tesit 😅 dufam ze tentoraz to uz vyjde 😅

taella
27. júl 2008

hava supeeeeeer 🙂 tak nech to zajtra krvička potvrdí 🙂

alicag
27. júl 2008

Havka hlavne sa nestresuj ja viem je to tažke,ale ty sa teš 😉

tanitta
27. júl 2008

Havka.. kraaasna D1 😎 😎 ...dobry test....takze krvicka zarucene to isti 😉 ... paaa

kukulik30
27. júl 2008

Havka.....jeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 .....myslim, ze si jasna tehulka...krasne // 😉

katy2
27. júl 2008

Ahojte! 🙂
Hava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
strasne ti gratulujem a drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tesim sa velmi s tebou 🙂 🙂 🙂

taella
27. júl 2008

ahoj katy , ako bolo na dovolenke ?

katy2
27. júl 2008

ahoj 🙂
my sme prisli domov po troch dnoch... bolo to strasne, dostala som ladvinovu koliku, ktora trvala 48 hodin. Neprajem to ani svojmu nepriatelovi.... nemali tam uzv, nevedeli mi nasadit lieky, ani pomoct... tak nam cez CK vybavili autobus a vratili sme sa na SK.... Uz je dobre.... takze moc dobre spomineky na dovcu nemam.... 😠

taella
27. júl 2008

to mi je veľmi ľúto katy ☹ a viem čo to obnáša ta ľadvinová kolika , mal ju moj otec už viackrát a do sa doslova šplhal po stene . O tej bolesti hovoria , že je horšia ako pôrodné bolesti ☹

katy2
27. júl 2008

mam kamene, tak som teraz na liekoch....
a ty ako? vidim, ze tt ti pekne pribudaju 😉

taella
27. júl 2008

až na tie nevoľnosti 😝 dá sa to prežiť

katy2
27. júl 2008

aspon vies, ze sa mam malinke k svetu 😉
drzim palce, aby to bolo tehu bez problemov az k vytuzenemu batozku 😵

taella
27. júl 2008

ďakujem veľmi pekne.
A ty pekne oddychuj a na kamene je vraj dobré pivo 😉

dicinka1
27. júl 2008

baby ,neviete co to je?hojne volnej tekutiny v brusnej dutine...????????

tanitta
27. júl 2008

Katy.. joj.. to je teda smola:((.. clovek co si mal oddchnut este sa trapi...dufam ze coskoro bude uz dobre...paa
Dicinka.. malo by to byt OHSS...vtedy je vela tekutiny v brusnej dutine... treba pit vela vela vody(aj 5l) a stale cikat... pri velkych bolestiach treba ist do nemocnice na infuzie....

tanitta
27. júl 2008

ale zalezi kto to povedal a pri akej prilezisosti resp.... ci v suvilosti s ivf alebo v inom pripade... v inom pripade ako ivf neviem co to je....

kukulik30
27. júl 2008

katy 😵 ............neuveris, ale prave dnes som na teba myslela v suvislosti s prichodom domov a teraz tu citam, ake neprijemnosti ta na dovolenke postihli 😕 ☹ .....no tak ladvinova kolika je vraj brutal....to ma mrzi, ze dovca dopadla takto............prajem skore uzdravenie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre