Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

gabika24
27. júl 2008

havka, vyzerá to super, zajtra na teba budem veeeeľmi myslieť a samozrejme držím palčeky, ja aj dvojičky 😀 😀 😀

takyna
27. júl 2008

Ahojte kočky 😵 , Hava 🙂 si ma veľmi potešila, jjúuj, nech ti to vijde na milion %, tfuj tfuj tfuj, posielam vám tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
27. júl 2008

tanitta..este nestimulujem..to mi povedal pri sone..len tak...

lauritka
28. júl 2008

🤐 havka - vsetko dobre ti prajem, nech sa to skonci krasnym uzlickom v naruci 😵

fedra
28. júl 2008

Havka .... 🙂
Jasnacka, ze test to potvrdi.

kvetka2
28. júl 2008

dobré ránko 🙂
havka, tomu sa povie dialnica 😵 😵 😵 verím,že to testík potvrdí, držím palčeky 😉

zulka29
28. júl 2008

Ahojte kočky, Havka blahoželám k diaľnici 😵

Lenka tuším založila úspešnú tému, už ste všetky staré raketky tehulky, teraz nasleduje Zuzla 😉

Lenik, kde si, čítaš si nás? 😕 🙂

Ahoj Lauri ako sa máš? 🙂

lauritka
28. júl 2008

zulka hojjj.... ved prave..tu sa otehotnieva jedna radost ;) asi odnesiem buduci mesiac ziadost do poistovne 😀
sice skusame prirodzene, ale pri mojom stasti..si to znova vylizem len s hormonmi 😝
a ty kedy budes tehulka ??? uz mas termin ? 😀

katy2
28. júl 2008

ahojte! 🙂
aj ja chcem uz byt tehu 😝
kedy pride rad na nas? 😵

zabkaevka
28. júl 2008

Ahooooojte kočky. Vidím, že tento víkend ste viaceré boli na "príjme". ja som tentokrát nebola na nete vôbec pretože by som musela aj zájsť na služboný mail,a to by som sa "zakecala" pri úlohách. Tak som radšej ani nezapínala PC. Aaaa inak som mala kopec iných "povinností", okrem upratovania a varenia, a starostlivosti o domček, to boli aj príjemné nie povinnosti,ale skôr "pokusy", totiž v piatok a sobotu mi vychádzalo mať plodné dni,tak sme s manželom skúšali či nevystrelí motyka, No to vlastne budeme vedieť tak za dva týždne, možno náznaky už skôr (jjju kebyyyyyyyyy 🙂 ) . Tak sme si povedali, že to budeme skúšať, aj keď vieme manželovu diagnózu, ale čo ak ... tá motyka 🙂
Dicinka, Mapa, kočky ..... ďakujem za povzbudenie, v piatok to bolo so mnou naozaj zle, tá depka, ale bola som si zacvičiť, a kúpiť si niečo pekné, tak trochu som sa odreagovala, sú z toho krásne šaty 🙂 chichi
Hava77 .... tfuj tfuj, nech krvička potvrdí tú dialnicu, a hlavne nech sa pekne spevňuje, aby zvládla aj kamión 🙂
Takyna .... juuuj ani ja nemámr ada zubárov, no vlastne to čo mi robí v ústach, držkaj sa moja, ten zubček nech ti vyjde raz dva, aaaaaa za seba ďakujem za tehu vírusíky, ktotré nám pravidelne psoiealš, nechs a na nás lepia, aj pred stimuláciou 🙂
aaa Zulka2í keby si tak mala pravdu, rpetože aj ja som "stará" raketka, a tak dúfam, že aj pri mne sa to naplní, že budem tehu. takže ako píšeš teraz nasleduje Zuzla, a snáď potom, po septembri ja 🙂 a jasné, že aj dalšie snažilky 🙂
Prajem Vám krásny dník, a celý týždeň, idem pracovať, poobede nekuknem 🙂 paaaaaaa

lauritka
28. júl 2008

ahoj katy, takze dovolenka dopadla zle co ? 🙄 to ma mrzi..a uz si v poriadku ???

zulka29
28. júl 2008

Katy, ako si na tom ty? Ešte máte mrazáčikov? 😕 🙂 Keby sme len vedeli, kedy už aj na nás príde rad ...hmm... 🙄

Lauri, ja mám žiadosť schválenú, ale teraz sa mi do tých hormónov nechce, potrebujem si oddychnuť. Veľa športujem a užívam si leto...Ani sem som veľmi nechodila, ale som zvedavá, ako sa babám darí, tak nakúkam. Ale v septembri už začínam zo stimulkou, tak dúfam, že tentokrát sa už aj na mňa usmeje šťastie 🙂 Tak ideš aj ty znovu do toho? 😕 🙂

katy2
28. júl 2008

bolesti uz nemam, beriem lieky na rozpustanie, malo by to kamene rozpustit do par tyzdnov.... za rok sa mi kamene vytvorili uz druhy raz.... 😠 😠 😠 nastastie su rozpustne a netreba ich operovat ani rozbijat.....

kuspitka
28. júl 2008

Ahojte.ako sa mate?co mate nove?

katy2
28. júl 2008

zulka, ziadost na 2.IVF mam v poistovni, asi v septembri ideme do dalsieho kola.....
kuspitka, ahoj 🙂

kuspitka
28. júl 2008

katy ahoj.co mas nove?

mapa73
28. júl 2008

Ahojte 🙂
Havka, konečne 🙂 🙂 🙂 držím palčeky, aby to dobre dopadlo. Klop, klop, klop 🙂 🙂 🙂

Katy, to je smola. Takže si si ani neoddýchla. Moja, je mi to ľúto. Ale hlavné je, že už si bez bolesti. opatruj sa.

zabkevka, možno naozaj motyka vystrelí 🙂 držím palce.

Lauri ahoj, dlho som ťa tu nevidela . Ako sa máš? 🙂

lauritka
28. júl 2008

zulik ja taksito...este uvidim, ako sa rozhodneme, ze kedy pojdeme na vec 🙂 😉 katy chudatko, ty si teda vytrpis. 🤐 no ale uz by sme mohli byt tehulky koncom roka, uz by sa patrilo 🙂

zulka29
28. júl 2008

Katy, september je náš hovoríš?
Ten čas tak strašne letí, min. rok v septembri bolo moje 1. IVF...

mapa73
28. júl 2008

Kuspi, zulka ahojte 🙂

kuspitka
28. júl 2008

aj vy idete septebri na na IVF aj ja by som mala ist .uvidim ako sa este rozhodnem do 8 augusta kedy podam ziadost.
mapa ahoj ako sa mas?

zulka29
28. júl 2008

Ahoj Mapka 🙂

Lauri, ved to patrilo by sa, už sme tu strašne dlho v týchto prekliatich snažilkovských témach 😠 😔

lauritka
28. júl 2008

maoka dobre dobre ahoj 🙂 ... tak ako babule tiez.zvazujem kedy ist na 2.IVF... sice sa modlim za prirodzene otehotnenie..ale co by som chcela, ze ?? 🙂 lahke sme to nemali a ani nebudeme... ale hold taky mame udel a s tym musime zit 😅 nejak sa mi nehcce do toho cirkusu...tak to oddialujem zatial 😀

katy2
28. júl 2008

ja IVF zasa moc odkladat nemozem, lebo ma tlaci vek.... a samoplatcovsky sa mi do toho nechce ist ani najmenej..... 😠

zulka29
28. júl 2008

Katy, kolko KET si vlastne nakoniec absolvovala? Vy ste mali dosť mrazáčikov, nie?

kuspitka
28. júl 2008

kolko ste mali prestavku aby ste mohli ist na dalsie IVF-ICSI?

katy2
28. júl 2008

zulka, mala som 2KETy, ale embryjka sa strasne zle rozmrazovali.... prezilo ich len malo... este mame 3 mrazaciky s darcovskymi, ale tie nechavame odpocivat a ideme skusit s cerstvymi.... ja som totiz nemala ET hned po OPU.... mame zmrazene spermie, tak uvidim, ake budu, ci z nich vobec bude nieco pouzitelne... su to hrozne stresy, nikdy nevieme, co nas este moze prekvapit.... 😔

lauritka
28. júl 2008

ja sa torsku bojim, ze zase otehotniem a ked zase potratim tak ma v nemocnici uz zozeru:D tam mi odporucali pauzu pol roka, kedze som mala dva kyrety behom 6 mesiacov.

mapa73
28. júl 2008

Kočky dúfam, že príde čas, keď túto snažilkovskú tému opustíme 🙂 musíme veriť. Niektorým to ide ľahšie, niektorým ťažšie. tie hormóny sú riedné svine 😠 . prepáčte za výraz, ale krajšie to povedať neviem.
Lauri, pekne si napísala, že máme údel s ktorým musíme žiť. ja tiež sama seba o tom presviedčam ale je to ťažké 😒 Možno mi teraz pomôže, že konečne pôjdem do práce a prestanem na to myslieť a prestanem sa ľutovať. Veď sú na tom aj horšie.

zulka29
28. júl 2008

LAuri, uvidíš do tretice sa to podarí 😵 Kedy ubehne toho 1/2 roka od posledného 🤐 ....?
Katy, a manželovi sa SPG neupravil? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre