Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
31. júl 2008

Gabika kontrola v piatok 😉
Kukulik ahoj a ty sa ako máš? Neskúšala si testík, ale asi je to ešte skoro
Domček ja chodím do Helíku a tiež pichám Puregon a obe aj decapeptyl pichám do brucha. Je jedno, či si to budeš pichať do brucha alebo do nohy 😉 Ja by som skôr volila podbruško.
Evka ahoj 🙂

kuspitka
31. júl 2008

Ahoj zuzla ako sa citis?

domcek1111
31. júl 2008

dík baby, už som si myslela, že zle pichám-až ma na tej stoličke nadvihlo.... 😝 zuzla držím palčeky, aby všetko vyšlo OK

kukulik30
31. júl 2008

zabka...nie nemala som ziadne spinenie, ani pri Samkovi nic nebolo, takze ok 🙂

zuzlik, ano skusala som testik v 8. den a samozrejme negativny...moja netrpoezlivost ma prevalcovala, ako vzdy, takze mozno vyskusam, ale az cez vikend.....nechcem to silit 😉

kuspitka
31. júl 2008

ved to ja som tiez urobila chybu ze som testovala ale nevadi.
budem ti drzat palce.

domcek1111
31. júl 2008

kukulik pozerám ,že si zo Spišskej, tak to od seba nemáme ďaleko.... 😉

domcek1111
31. júl 2008

zuzla, a to netreba nejakú kontrolu počas toho-kým si pichám,až kým nedostanem mrchu.....?

kukulik30
31. júl 2008

domcek, ano, teraz som si vsimla, ze si z Popradu 🙂 veru sme blizko... 😉

zuzla80
31. júl 2008

Kukulík určite to bolo ešte skoro. Tak nech ten víkendoví testík dopadne lepšejšie 😵
Domček na kontroly sa chodíš až keď si začneš pichať Puregon
Ahoj Kuspi no cítim už fajne vaječníky 😒 Som zvedavá ako zajtra dopadne kontrola.

kuspitka
31. júl 2008

zuzla dufam ze vsetko bude ok.velmi ti drzim palce

gabika24
31. júl 2008

zuzla, v piatok to bude ok. a keby sa aj podarilo odobrať málo vajíčok - neboj, budú to tie pravé. ak si pamätáš, mne teraz odobrali 9 folikulov - z toho boli 4 prázdne, jedno vajíčko zdegenerované - dve dvojkové, dve jednotkové... dve sa oplodnili, tie vložili a čakáme dvojičky 😵 - tak by si nás mohla nasledovať, nie? veď aj kvetka s fedrou si dali povedať 😀 😀 😀 držím palčeky-mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc.

kukulik, cez víkend pozitívny testík.... - ak aj nebude, tak netreba zúfať, tentokrát by si si to vymenila - testík negatívny, krvička pozitívna a o 9 mesiacov mimi v postieľke 😵 😵 😵

kuspi, rozhodla si sa teda pre ďalšiu stimulku? držím palce... nedaj sa odradiť, je to tvoje rozhodnutie, ak si psychicky a fyzicky v pohode, tak to určite vyjde. a ostane vám aj pre súrodenca... 🙂

ahoj zabkaevka, tebe ani nejdem písať, že ti to vyjde, ty to vieš, že? no ale pre istotu predsa - určite v septembri bude vaša snaha odmenená úspechom... 😉

fedra
31. júl 2008

Ahojte babulky, prisla som vas na chvilocku kuknut ... ako sa mate ?
zuzliatko ... drzim palceky na zajtrajsiu kontrolu a neboj, bude to dobre 🙂
kukulik ... budem na teba mysliet cez vikend ... a tfuj,tfuj ... nech si najdes //

domcek1111
31. júl 2008

no konečne mám 2 dekáč za sebou....dnes som to dala an druhú stranu brucha-a akosi som si nemohla prepichúť.... 😠 asi to robí všetko ten stres... 😒 ale dala som tomu rady
zuzla a to máš pvé IVF?
kukulik držím palčeky aby testík bol pozitívny 🙂

kuspitka
31. júl 2008

ahoj gabika dakujem.som nato pripravena a viem ze to chcem velmi .
fedra ako sa mas?ako sa citis?

fedra
31. júl 2008

kuspitka ... tak ako povedala gabika, vela sil do dalsej stimulky a veeeeeeeeeeelmi budem drzat palceky.
A gabike ver, to je taka mala carodejnica 😉 Aj mne vravela, ze to bude OK a ze budu dvojcatka, a je to tak.
A ako sa mam ? Uplne naplno si uzivam ranne nevolnosti /ktore zial trvaju vacsinou cely den az do takej piatej /. Je to o to narocnejsie, ze som v praci 😝
Brusko si rastie a snad aj drobcekovia. Buduci tyzden ideme na krvicku a pre tehu knizku 😀

kuspitka
31. júl 2008

fedra ach aj ja by som chcela byt v tehu ale do tejto stimulky dam vsetko co sa len bude dat aby som bola konecne aj ja medzi vami v tehu.
tak to som rada ,ze sa ti tak pekne dari.velmi ti to prajem.

v555
31. júl 2008

ahojte kocky,
Fedra,tebe to ale uteka,aspon ja mam taky doje,.nedavno som citala ze sa este len stimulujes a ze to nevizera bohvie ako a ........,pozrime sa,dnes si uz pupkata mlada pani 🙂 😀 😀 to je tak super/ja ti tak trosku aj zavidim,ale len trosku lebo viem ze to caka aj mna,sice len o par mesiacov ale caka/

zabkaevka
31. júl 2008

hmmmm Gabika, áno snažím sa hovoriť si, že sa to podarí 🙂 ďakujem za povzbudenie 🙂
Fedri keby si mala pravdu, že Gabika je mala carodejnica, kedze aj mne priala uspesny vysledok v septembri, tak sa to snad faakt vydari 🙂 vdaka
Inak este mi chilli kapsule stale neprisli a uz je tomu tyzden. No uzivam teraz ten cajik, co som vam poslala odkaz na neho, Calli, aj ked nie ja by som to asi mala pit, ale manzel, no na caj ho nenahovorim. ale za to pekne papa Ečko a kysl. listovu 🙂 aj ja 🙂

fedra
31. júl 2008

v555 ... to je normalne, aj ja som tak trosku zavidela tym babam co im pri mene pribudali tt ... a tak ako mne, aj tebe budu o chvilku, uvidis.

Kuspi ... len to nesil, bud hlavne v klude, vychutnavaj si pohodu ... to je najlepsi recept

zuzla ...a stymi folikmi na gabika pravdu. Pozri na mna, tri folikulky, 3 vajka, 2 oplodnene a dvojicky 😀

domcek1111
31. júl 2008

juj fedra ale ti krásne svieti 8tt....zachvíľu som aj ja pri tebe....dúfam.... 😉

v555
31. júl 2008

tak dufam a pevne verim,ze to tak bude. 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
31. júl 2008

viem moja.ved pojdem do prace na 3mesiace nasporim peniaze a mozem zas ist na Pnku ale teraz to inak vyuzijem celkom

v555
31. júl 2008

tak to sme dve co musime nasporit za tie tri mesiace a sup do noveho kola

fedra
31. júl 2008

ja som na PN ani nebola.
najskor som bola hrdinka, ze ked som dobre reagovala na stimulaciu na iUI, budem aj teraz. No a potom, ked som videla,ze folici nerastu, ja som tomu nedavala sancu, tak som si povedala ze zbytocne budem na PN. Aj po ET som isla po dvoch dnoch do prace 😝
Ale ak sa ti da, pocas stimulky bud domka v klude 😉

kuspitka
31. júl 2008

v555 vecer ti zavolam co stym stretkom.muz este musi zistit kedy sa dostane s prace a zoberieme do LC a potom si pojde po svojom tak nebude otravovat 😀 😎

fedra
31. júl 2008

no a potom budete sporit na kociky a postielky 😀

v555
31. júl 2008

dobre,budem cakat a uz sa tesim 🙂

alicag
31. júl 2008

Ahojte no vy ste sa pekne rozpisali 🙂 kuspi to čo tam včera bolo nerozumela som tomu. 🙂držkaj sa 🙂

pointka
31. júl 2008

ahojte.
mam jednu otazku. Moze utrogestan oddialit prichod mrchy, ak nie som tehotna?

tinucha
31. júl 2008

Pointka môže aj nemusí. Každá na ňho reagujeme inak. Mne mrchu nezastavil, iné nedostanú mrchu kým nevysadia utroš. V každom prípade držím palce, nech to nie je utrošom. 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre