Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
2. aug 2008

ahoj maahu, a ty ako stojis so stimulkou

violoncielka
2. aug 2008

Ahojte babky,mozem sa pridat?
Tak mozno pojdeme v oktobri na IVF,chcem sa opytat,to sa vzdy zacina cely proces jednym mesiacom s antikoncepciou?

maahuliena
2. aug 2008

havka.. no stojím 😔 stopli mi aj druhú stimulku ☹ čo už...

a ty ako, som čítala, že ideš v piatok k dr? 🙂 ako sa cítiš? 😵

hava77
2. aug 2008

no teraz sa mam fajn, ale vcera som nevedela co sa deje, ale bola to len jednorazovka 😉 uz som kludna
a preco ti stopli aj druhu stimulku 😕

violoncielka v nasom sanatoriu sa nejde antikoncepciou 😅 tak neviem

maahuliena
2. aug 2008

vio, záleží od HP, ale aj od hoho aký mš protokol...a hlavne sa neboj, vaječníky si mesiac oddýchnu a potom bude vaľa vajok 😵

maahuliena
2. aug 2008

no nereagovala som zase... ešte to skusime dotretice a potom neviem čo bude... asi keď našetríme korunky a nepodarí sa ani zázrakom.. tak skúsime ešte darcovstvo.. veľa možnosti žiaľ nemáme...

havka.. teraz treba byť naviac v kľude 😉

violoncielka
2. aug 2008

Maahuli,dik za odpoved.ja mam HP uplne super a aj MS mam uplne pravidelnu.Je to lepsie ked uzivam antikoncepciu?

hava77
2. aug 2008

maahu neboj, mozno nie je len ten spravny cas.....viem ze to vsetky chceme hned, ale vidis nejde to 😔
ja som napr. uplne zdrava a to nam nevyslo ani prve ani druhe ivf ☹ az toto ketko 🙂
a neskusis vymenit CAR? mozno aj to by mohlo pomoct

no mne doktor kazal len polihovat co je dost velky problem cez leto a hlavne ked mam cely august dovcu, ale co clovek nepsravi pre mrnuska 🙂

maahuliena
2. aug 2008

v postate to bude dobré " na oddych" a potom sa bude lepšie stimulovať 😉 taká príprava na kvalitnú stimuláciu 🙂

maahuliena
2. aug 2008

havka.. jj, pre babatko všetko 🙂 😵 😵 ten batôžtek ti to potom vynahradí 🙂 🙂

neviem, zmenu zatiaľ asi nie.. neviem, v čomby to mohlo pomôcť..., pretože tam asi tiež nič nové nevymyslia, ale ak bude uvažovať o darcovstve tak asi budeme musieť v inom centre, pretože v GF to zatiaľ nie je legislatívne doriešené... no uvidíme idem ešte v pondelok na konzultáciu a ešte sa dohodneme čo a ako...

violoncielka
2. aug 2008

Ja chodim do centra v Taliansku,a vela veci sa tu riesi po telefone.ja som im poslala postou moje vysledky (vlastne ich zaujimali vysledky po 3 DC,a potom mi povedala,nech si dam predpisat od mojej rodinnej lekarky antikoncepciu GINODEN (na Sk asi neexistuje) No a na zaciatku septembra,ked dostanem MS im mam zavolat a zacnem s uzivanim antikoncepcie.
Trochu som bola prekvapena,ze preco musim do seba pchat aj takuto chemiu-ked ma potom cakaju dalsie davky,ale ked hovorite,ze je to v poho tak potom OK.
Dr. mi povedala,ze oni sa mi nebudu snazit vyprodukovat vela vajicok.....Tak asi mi potom daju mensiu davku injekcii? Na zozname je napisane ze sa stimuluje 1 az 8 dni.Ako je to na SK?

hava77
2. aug 2008

budem ti drzat palce .... a daj potom vediet ako si dopadla, dufam ze ti daco so stimulkou vymyslia 😉
u nas v heliku je moznost darcovstva, ale cakacia doba je do 5 rokov 😠 coz je ozaj dost 🙄

violoncielka
2. aug 2008

A este sa chcem opytat,ma sa pripravit na priberanie pocas stimulky?

hava77
2. aug 2008

violoncielka ja som mala aj dlhy aj kratky protokol a tam sa picha tak 14 dni a v dlhom protokole este predtym cyklus decac. to vyzera ze budes mat asi soft ivf. niektore kocky to absolvovali a boli spokojne 🙂

hava77
2. aug 2008

ja som pribrala asi len dve kila, ale pripadala som si nafuknuta ako pri 10tich kilach 😠

maahuliena
2. aug 2008

havka..dakujem 😉
no je to naozaj dlho ☹ že 5 rokov... ale ja sa chcem popýtať aj v iných centrách... a ked nie ide sa do Brna.. tak sa čaká do polroka 🙂 ale stojí to cez 75.000....

tebe nech máš pokojné tehu a čoskoro budeš vidieť blikať srdiečko na sone🙂 😉

vio, asi máš krátky protokol, jeho cieľom nie je, aby tvoje telo vyprodukovalo čo najviac vajok, ale aby boli kvalitné... 😉 preto sa stimuluje kratšia, predpokladaný odber môže byť od 10-13DC 😉
...a trošku určite pôjde váha hore, ale to záleží aj od metabolizmu...

hava77
2. aug 2008

maahu to je vela penazi, ale clovek sa dokaze vzdat vsetkeho pre mrnuska 😉 a peniaze nelutovat. a je super ta kratka cakacia doba
dakujem za prianie 🙂

hava77
2. aug 2008

tak dievcence pekny vikend 🙂

maahuliena
2. aug 2008

aj tebe havka.. a aj Vám všetkým... idem aj ja pracovať 😀 🙂

maska1
2. aug 2008

Ahojte. havka veľmi ti gratulujem a teším sa s tebou, že je tam blšička. 😉
Chcem sa ťa opýtať, vy ste mali len jedno zmrazené embryjko, alebo vám viac rozmrazili ale len jedno sa ďalej vyvíjalo?

hava77
2. aug 2008

mali sme jedno jedine ale vítazne 😀

t123
2. aug 2008

Hava,gratulujem,si šťastný človek,len si dávaj pozor
a šetri sa.Koľko ti odobrali vajíčo a koľko zostalo?

alicag
2. aug 2008

Havka gratulujem a prajem pekne tehulkovanie 😵 😵 😵 😵 a šetri sa a oddychuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sylvia21
3. aug 2008

Havka - to je uzasne - este vas caka vela opatrnosti, ale zaciatok ste uz vyhrali 🙂
Zuzli drz sa - hyperstimulak je nebezpecny, ale vela kociek skoncilo uspesne i napriek tomu, takze hlave pi vela tekutin, mne dokina hovorila, ze cca 4 litre denne. Tak sa drzkaj.
Violoncielka - ja sa uz na priberanie pripravujem, ale dnes som urobila tak skvely jablkovy kolac, ze mu neviem odolat a tlacime aj s muzom 😀 😀 😀 a to ideme este teraz na grilovacku, moje kila sa len tesia 😠 😀

juja
4. aug 2008

Dobré ránko dievčatá 🙂 Ja sa hlásim po trošku dlhšej pauze (dovolenke), ale trošku som Vás sledovala takže mám aký taký prehľad ako to tu vyzerá a som veeeeľmi spokojná, že sa nám pribudli nové tehuľky (Havka, Fedruška, ..) a samozrejme, že gratulujem a želám krásne tehuľkovanie (šetrite sa kočky) 😵 A našim "starým" tehuľkám ako krásne pribudli ďalšie tt ....no super, len sa pekne držkajte 😉
Dráčik máš nádherných chlapčekov ...až mi slzy vyhŕkli, keď som kukala fotečky....veľa zdravia celej rodinke... 🙂
Aj Pipke a Ivke sa to kráti....baby už o pár dní budete maminky... júúúj 😵 😵 😵
Zuzlík moja, myslela som na teba ...vajká neposlúchali tak, nech máš dnes kvalitnú úrodičku (nezáleží na kvantite, ale na kvalite) a nech sa jej hyperstimulák veľkým oblúkom vyhne 🙂 ..... tak tfuj, tfuj, tfuj ....pre šťastie 🙂 držkajte sa 🙂

kvetka2
4. aug 2008

dobré ránko 🙂
taellka blahoželám k dvojičkám 🙂 takže ďalšia do partie 😵
jujka ahoooj no konečne sa ozývaš 🙂 ! tak ako, skúsiš ešte teraz KET alebo aké máš plány?
zuzlík, držím palce o tomto čase sú už asi vajka vonku, tak prajem ,nech sú krásne zrelé a nech sa pekne oplodnia 😉 a hyperstimulák ťa obíde neboj 🙂 🙂 🙂 my tu budeme všetky bosorovať 😀
kukulík, dúfam,že nás dnes potešíš dobrou správičkou 🙂

mapa73
4. aug 2008

Dobré ránko

Zuzlík, držkám palce. Úrodička pekná, bude aj na súrodenca 🙂 Hlavne nech sa pekne oplodnia a ďalej delia.
hyperstimulák ťa musí obísť, musdíš si to vsugerovať a piť veľa tekutín, ale to ty už určite vieš 🙂 Držkám paľuchy.
Kvetka, jujka ahojte 🙂

kuspitka
4. aug 2008

Ahojte ako sa mate?
zuzlik gratulujem.
mapa ako sa mas???

mapa73
4. aug 2008

kuspi ahoj 🙂
dnes idem na kontrolu ku svojmu gyndošovi a zajtra už konečne do práce. 🙂
A ty sa máš ako? 🙂

kuspitka
4. aug 2008

mapa tak uz dobre sa mam.piatok idem do heliosu.
a ty co ako dalej???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre