Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
8. aug 2008

Ahojte.zuzlik velmi ti gratulujem.
tak uz len cakat na vkladanie.budem ti drzat palce

juja
8. aug 2008

Ahojte kočky 😉
No Zuzlík to je krááása...pekne sa držkajú tie vaše "deťuše" (to bude tým kŕdľom bocianov 😉 )....to je radosť čítať 😵 ..no a zajtra šup do bruška 😉 Tak to si už na dovolenku beriete aj bobíkov.. jééééj, to im budete neskôr rozprávať ako boli na prvej dovolenke 😀 😉 A ako idete do Bulharska?
Fedruška tak už máte knižku? ...blahoželám....držkajte sa 🙂

mapa73
8. aug 2008

Dobré ránko 🙂
fedri gratulujem ku knižke a k bábätkám 🙂

Zuzlík, to je super oľko deťúreniec. To bude súrodencov! 🙂 Zajtra držkám palčeky.
Cykitka aj tebe držkám palčeky, koľko máte embryjok?
Juja, kuspi ahojte 🙂

kuspitka
8. aug 2008

mapa ahoj.
ako sa mas?
ja idem dnes do heliosu kus sa bojim

mapa73
8. aug 2008

Kuspi a prečo sa bojíš?

kuspitka
8. aug 2008

e povie doktor nech pockame este a nech ideme neskor na kET.alebo nieco najde ked mi bude robkat sono

katy2
8. aug 2008

ahojte! 🙂
kuspit, drzim palce u dr. 😉
mapka, juja, ahojte 🙂

mapa73
8. aug 2008

Kuspi, nič ti nenájde a určite ti nepovie, aby ste to odložili. ja som hneď po hyperstimuláku išla na ket a potom hneď na ďalší. Všetko to záleží na tebe ako sa cítiš. Takže žiadné negatívne myslenie! 😠 Pekne sa nalaď, že o chvíľu už budeš papať liečiky. a potom šup ket. 🙂

kuspitka
8. aug 2008

katy ahoj.dakujem ti pekne.

mapa73
8. aug 2008

katy ahoj 🙂

kuspitka
8. aug 2008

ale aj tak zacnem na dalsi mesiac nie teraz a chcem skusit tento ket este neviem kolko vlozime

katy2
8. aug 2008

kuspit, a kolko mrazacikov este mate?

kuspitka
8. aug 2008

este mame 2 mrazacikov

katy2
8. aug 2008

my male este troch, ale to nechavame do zalohy... chceme skusit s cerstvymi....

kuspitka
8. aug 2008

katy ja chcem este toto skusit a potom uvidime budem rada ak bude aj jedno a zdrava mozno tieto su vytazne tak to chcem skusit.
dobre mojka.koncim uz idem prec.papa

katy2
8. aug 2008

maj sa a drzim palce 😵

mapa73
8. aug 2008

kuspi pa 🙂

zuzla80
8. aug 2008

Ahojte babulky,
Jujik, Mapka, Zulka, Sylvi, Kuspi, Katy a všetky všetky ďakujem za držanie palce, ale viete, že dôležitý je finálny výsledok.
Jujka ahoj moja vieš aká som rada, že ťa tu vidím 😵 😵 Na dovču ideme autíčkom, a kvôli dlhšiemu stimulovaniu ideme o 1deň neskôr. Ale nevadí, to všetko nám za to stojí. A detičky chceme trošku obalamutiť, trošku ich navnadíme tým, že ak u nás zostanú, tak ich každý rok vezmeme na pekné miestečko k moru ... dúfam, že to na nich zaberie 😅 Inak ja som si z tej 40tky bocianov vzala 20 a zvyšok nechala aj vám 😀 A vy ako už si začala s kúzelnými, či idete na Ket bez kúzelných?
Kuspi drž sa dnes, neboj dobre to dopadne.

zabkaevka
8. aug 2008

Dobré ránko kočky.
Už neviem čomu mozem vereit a comu ie. Viete ako som vam pisala, ze sme s manzelikm snazilkovali prirodzene, a vcera som si urobila testik. Chcel manzel aby som urobila, a tak som neodolala, ani ja. A ja neviem, prvú minútu tam nebolo nič, a potom do 3 minút sa objavil slabulilililiilnký duch. A potom trochu zosilnel, ale je to skôr duch, ako silná čiarka. Neviem či tomu môžem veriť. Či to nie je to preto, že ten pásik už presiakol. Ja neviem. Síce v teste sa píše, že keď HCG hormón tam nie je, tak sa pásik vôôôôbec neobjaví, pretože sa tak nezreaguje s tym co je v tej ciarke. Hmmm ja neviem. Ale mozno to moze byt aj tym, ze pred tromi týdznami mi este namerali 100HCG jednotiek. Hmmm neviem.
Kocky co vy na to????
Dakujem, z toho zmatena.

zabkaevka
8. aug 2008

Zuzlik, aj aj sa pridam k drzaniu prstekov na zajtra a hlavne potom, vsak vies 🙂 . Nech je tak ako si prajes a ako snivas 🙂

mapa73
8. aug 2008

zabkaevka a neskúšala si zopakovať testík?

zabkaevka
8. aug 2008

Hmmm nie zatiaľ som neskúšala. Doma som totiž mala len jeden testík. Ale asi dnes si opäť kúpim. Aj keď sa mi to fakt nezdá ☹ juuuj ale iste že by som prijala že je to fakt tak 🙂 hmmmmmmmm

tanitta
8. aug 2008

Ahojky...
Zabka... skus v nedelu pokial mozno tu istu znacku...mala by byt silnejsia... hm.....hcg sa moze odburavat z tela pomalsie ... musis len vydzat... 😉 ...to je tazko takto posudit ked tam to hcg bolo predtym....ale dufam ze vycikas na dalsom testiku tlsticu 😵 ...

juja
8. aug 2008

Zabkaevka mne sa HCG "vyplavovalo" dlho ....bola som 3 x na odber cca po 2 týždňových intervaloch až pokiaľ doktor nepovedal, žeuž je to "vyplavené". Ale prajem Ti veľmi,veľmi, veľmi aby sa z toho "ducha" jednoznačne vykúzlilo bábatenko 😵
Zuzlík kúzelné myslíš chilly? Tie som papala asi 3 x a išlo mi vypáliť žalúdok, tak ma bolel, ale inak chceme skúsiť KET bez tých ich tabletiek, čo dávajú pri KET. Papám teraz aj maternu - mi poradila pani v lekárni, že na to majú lepšie reakcie na tehu ako pri Baby plan od Callibrum , tak uvidíme 😉 Tak si pekne užite dovolenku lebo budúci rok ťa čaká už len materská dovolenka 😉 A dík za bocianov, ja si rezervujem aspoň jedného 🙂
Mapka, Katy čauko kočky 😉 Ako sa máte?

juja
8. aug 2008

Tani ahoooj ..bobík Jožko poslúcha? 😉 ...kopká, kopká ? ...ako sa cítiš?...nevoľnosti sú už úplne zažehnané?

kvetka2
8. aug 2008

ahojte babulky 🙂
zuzlík, ja som taká rada. Teraz to vyzerá moc nádejne 😵 na zajtra posielam s tebou do helíku pár vírusikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prajem krásnu dovolenku. Inak, zvolili ste dobrú techniku ukecávania embryjok v brušku. Neviem, čo môže byť pre bambulky lákavejšie ako dovolenka pri mori 😉 veľa šťastia!!!
tanittka ty si už 20tt 😵
ahoj mapka
žabka, vyzerá to nádejne, ved sa stáva, že práve stimulka naštartuje organizmus a baba otehotnie aj spontánne 🙂 skús testík v nedeľu 😉

kvetka2
8. aug 2008

ahoj jujka, takže ideš ketovať bez ethynilestradiolu, ja môžem len doporučiť 😎

zabkaevka
8. aug 2008

ďakujem kočky. Aj ja sa obávam, že to je tým predchádzajúcim HCG, aj keď no, pred tromi týždňami to bolo už dosť malá hodnota, tak snád´sa aj vypalvilo. tedaa ten duch na testíku snáď je z niečoho iného 🙂 🙂 ale áno uvidím v nedeľu, buď si urobím testík,alebo počkám, pretože v nedeľu by som mala mať riadnu mrchu. Ale dúfam, že ma obíde 🙂

takyna
8. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 , Zuzlík úspešný vklad a ešte príjemnejšiu dovolenku 😵 s tehu koncom ti prajem 😵 , Fedra tak už bijú srdiečka 😵 teším sa veľmi, posielam vám tehu vírusíky pre všetkých 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabika24
8. aug 2008

ahojte kočky.
zuzlik, držím palce na zajtra a potom na celé ďalšie obdobie tehu 😉
zabkaevka aj tebe moooooooooooooc držím palce, vlastne vám všetkým - ale to viete, že? veď vám to tu z času na čas pekne krásne pripomeniem 😀
tanittka, krásne ti pribúdajú tt 🙂
jujka ahoj. ako pokračujete? teda, kedy približne bude ket?materna je fajn, ja som ju papala pred tým, ako som otehotnela s malou. teraz som papala calibrum.
mapka, už tuším pracuješ, čo? ja idem dnes niečo dobrého uvariť, žehliť, upratať a pod. teda ak sa prinútim. ale našťastie nie je u nás také strašné teplo, aby mi bolo blbo.
kuspitka držkaj sa.
pekný deň všetkým 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre