Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lauritka
14. jún 2008

taky 🙂

juja
14. jún 2008

Taky ty si taká ako ja ....furt len tá robota ....to je hrozné....mne už kamošky nadávajú lebo ja nemôžem ísť na dovolenku ani okolo 10teho lebo robím výplaty ani pred 25 lebo to máme DPH 😖 ...ja to poznám moja 😉
Ale poviem ti nie je takto dobré, lebo či chceš alebo nie si stále v strese a to bobíkovi nerobí dobre teraz sa musíte šetriť , ale chápem ťa 😉

tanitta
14. jún 2008

Luri...to som rada ze to ustupuje.... ale je to fakt zaujmave ze to tak dlhsie krvacalo....teraz telu doprajes oddych ...nacerpas energiu aby sa bobikovi uz v brusku zapacilo uz nafurt na 9m;)

takyna
14. jún 2008

o nas sa nejako ten doktor vôbec nestata, nic vazne, iba tie tabletky co som brala doposial 😠 preto vravim, ze som mohla aj doma lezat, tanitka a tebe čo povedali , ze s coho krvacas? jej objavila som otaznik 😀
jujik robime v takej branzi , ze terminy nas nepustia, a este aj rocne zuctovanie zdravotneho poistenie a vsetky papiere klientov mam doma, a ako ti dopadla socialka?

juja
14. jún 2008

Lauri a kam chcete ísť na dovču? My tiež plánujeme chytiť nejaký last minute asi do Grécka, lebo môj manžel nechce ísť ani do Egyptu ani do Turecka ešte tak ho možno zlomím na Tunis 😉 .....ale až jasne, že až po 10 resp. 25 😀 😝

tanitta
14. jún 2008

Taky...ja som mala dost neprvidelny GV... hrozil potrat...z toho...najprv to malo byt z ranky na krcku... ale oficialne to bolo koli tomu GV......nastastie sa to zacalo upravovat....

takyna
14. jún 2008

lauritka som rada, že ti je lepšie naber riadne odychu na tej dovolenke, uži si relaxu a potom to skusiš , do tretice všetko dobré 😉

takyna
14. jún 2008

tanitka tieto odborne tvoje skratky su pre mna tabu ☹ , ja to mam oficialne s hemtomu na maternici, vraj....

tanitta
14. jún 2008

ups prepac.. GV-gestacny vak 😉 ....v ktorom je mimi....kocky musim ist.... majte sa krasne... Taky vydrz!.... paaaaaaa

juja
14. jún 2008

Taky no ročné do zdravotky som už akurát včera poslala a sociálka dopadla OK ešte mám dokonca preplatok za jedného čo išiel do predč. dôchodku a priznali mu ho jasne že spätne v marci k decembru a ešte som ho nemala vysporiadaného, takže tak ale sľúbili poslať protokol a ešte stále ho nemáme 😕 ....a zase o robote...hrôza..

takyna
14. jún 2008

tanitka pekný víkend ti prajem 😵 a ďakujem 😵

takyna
14. jún 2008

jujka mne trošku aj chýba robotička, asi som strihnuta 😉 , ale som rada, že ti to dobre dopadlo, mna este vsetko caka 😵

juja
14. jún 2008

taky strihnuté sme tuším obe 😀 ....mne kúpili v robote pre istotu aj notebook, že keď nebudem môcť chodiť do práce...no čo ti budem hovoriť čistá diagnóza 😀 Ozaj a ako to máte v vás v nemocnici s návštevnými hodinami? ...klasika od 15-16 a SO,NE od 14-16, alebo už vychádzajú pacientovi v ústrety a návševa môže prísť počas celého dňa od 9-18 ? 😕

takyna
14. jún 2008

aj u mna je notebook na spadnutie 😉 , navstevy su tak od tretej do piatej cez tyzden, a vikend je od jednej do priatej , ale je to tu benevolentne, chodia ako chcu kto chce, a dokonca moja dcerka tu bola aj na izbe mi odniest tasku s nakupom, aj ostatnym nesu , lebo nemozeme nic tazke vlacit 😵

juja
14. jún 2008

no aspoň tak, lebo zažila som upratovačky, ktoré nadávali, že im tam beháme po návštevných hodinách ale mali sme aspoň návleky 😀 ....no musím ísť moja, ale večer som tu ako na koni 😉 ...držkaj sa, vydrž to tam verím, že už to nebude dlho trvať a budúci víkend už budeš domka 🙂 ..zatiaľ ahoj taky 🙂

rosienka
14. jún 2008

ahojte babule!

tusim, ze tu mame viacere take podobne, zaroven nijake tehu priznaky 😉 ja tiez necitim skoro nic, ani prsia velmi, len ked sa ich chytim, tak su citlivejsie a nalada jak pred mrchou, ale nastastie nic sa nepusta 🙂 Som unavena jak kôn, furt by som len spala a vylihovala, nic sa mi nechce a o sporte ani nehovoriac, i ked sa chystam cely tyzden... uz aby bol pondelok a s nim pozitivny vysledok! Testovat asi nebudem, nechcem byt bud smutna, alebo si robit plane nadeje, necham to az na urcitost podla krvi...i ked mam teraz nutkanie predsa len kupit test a zajtra otestovat 😉

kvetka, kuspitka a ine po nedavnom vklade len pekne vydrzte, co su to dva dni... 😵 v pondelok, ci utorok budeme snad ujukat stastim 😀

taky - som rada, ze sa ta chrobacik drzi a vsetko dobre dopadlo, snad uz budes mat len pohodove tehu

lauritka - lekarka ma uplnu pravdu s tym odputanim sa a nesilenim, potvrdzuje sa to skoro stale, za parom, co sa uz zmierili s tym, ze nebudu mat baby a prestali na to mysliet a chciet, sa zrazu podarilo prirodzene...dokonca aj jednemu muzovmu kamosovi. ved ty si bola len na 1.IVF, nie?

rosienka
14. jún 2008

kvetka - som si to tu este raz citala a nasla som tvoj prispevok ohladne "nocneho vtaka" 😉 veru hej, chodievam neskoro spat, tento tyzden medzi polnocou a jednou a pritom som vstavala pred siedmou, ale na stvrty den ma to zmohlo uz o pol ôsmej, potom ma muz zobudil, isli sme jest a potom zas sup do postielky a dnes som tiez tak na nic dobra 😉 Ale ked ja sa ku konovi cez den nedostanem, lebo mam vela roboty, tak stiham len po veceroch a vikendoch 😉 cez den len velmi uchytkom a preto tolko neprispievam, ale citam.

mapa73
14. jún 2008

Ahooooooooooj Taky! 🙂
Som rada, že si sa tu objavila a že sa máte s bobáčikom dobre. veľmi tu chýbaš. Často na teba myslím, že sa asi riadne nudíš. Hlavné je, aby ste s bobáčikom boli v poriadku. Držkám palčeky. 🙂

Lauri som rada, že sa to zlepšuje 🙂 . Bude dobre, uvidíš. 😉

takyna
14. jún 2008

Ahoj mapka 🙂 , mala som návstevu konecne 😉 v nemocnici aspon zistis kto ti je priatelom, ludom sa velmi nechce sem chodit, ako sa mas? rosienka tych tehu priznakov si este uzijes az ti z nich bude az fuuuj 😵

luly3
14. jún 2008

Ahojte babulky, potrebujem radu mala som v piatok IVF a dnes ma strasne boli brucho je to normalne?presne tak ako vzdy pred menzesom:VIe mi poradit niekto

kuspitka
14. jún 2008

ahojte.ako sa maste?

steva
14. jún 2008

ahoj luly.ja si myslim ze je to normalne,ak to nebili neznesitelne.aj mna bolelo,vacsina dievcat ma pocity ako pred menzesom.bola si prvykrat na ivf?

kuspitka
14. jún 2008

ja som po icsi a tiez mam bolesti

steva
14. jún 2008

kuspitka drzim ti palce na 17.uz to nemas daleko.ako sa citis?

kuspitka
14. jún 2008

tak celkom dobre som nedockava.uz by som to chcela mat za sebov .
a ty sa mas ako?

steva
14. jún 2008

ja dobre,dali sme si po neuspechoch pauzu.

kuspitka
14. jún 2008

jaj.tak ja dufam ze sa to podari.ak smiem vediet kde je chyba?

steva
14. jún 2008

manzel ma lenive spermie.aspon to bol dovod ze sme podstupili ivf.v marci sme ale boli u rologa a podla jeho vysledkov je vsetko v poriadku a tak neviem.

kuspitka
14. jún 2008

moj muz bol na TESE.

steva
14. jún 2008

nam doktor hned odporucal ivf.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre