Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

dicinka1
26. aug 2008

ajoj emulienka...renuska ma pravdu..dala by som na nu...

fedra
26. aug 2008

hava ... jeej ... no ale teraz som sa dobre pobavila. Ale vam ta vasa blska pekne presla cez rozum 😀 😀 😀

hava77
26. aug 2008

fedri to ti teda poviem ze ano, ja som sa zlakla ze co nie je v poriadku....a gatova ze oni su tam dve!!!!!
a ja ze co dve......a ona ze deti.....no bola to celkom sranda 🙂 🙂 🙂

fedra
26. aug 2008

boze moja .... ja som tiez mala taketo prekvapko. My sme na utz videli u mojho gyndosa len 1 dutinku a tak sme vedeli,ze drobec bude len jeden. Tak som bola uz sefka ked sme isli do Heliosu ... az kym sa Krajkovic nezacal smiat,a ukazovat na palcekoch 2 😀
Ale verim,ze pre teba to musel byt sok ked ste vkladali iba jedno 😀 Ale hlavne nech su v poriadku, ved to nejako zvladneme, no nie ?
Tak vitaj v klube ... ale sme to tu riadne zadvojickovali, ze ?

hava77
26. aug 2008

bol to sok ved ked ti to povedia az v 8tt? predtym ho nebolo vobec vidiet ani naznakom 😅

fedra
26. aug 2008

no co ... drobcek chcel maminu prekvapit 😀
Servirovali ti to postupne, najskor nech sa tesis z toho ze si tehu, potom z dvojiciek 😉

Inak mna sibnutu prve napadlo ked sme isli z Heliku, ze to nebudem moct kupit kocik CAM Cortinu ked su dve 😀
Ale bola som stastna, bol to neskutocny pocit

hava77
26. aug 2008

ym sme sa zase celu cestu smiali a zaroven mali slzy v ociach 🙂 🙂 🙂

pointka
26. aug 2008

hava gratulujem 🙂 tak si sa dockala a rovno dvojnasobnej nadielky 🙂
nech ti to dopadne dobre a vsetko je OK, tak sa tesim s tebou 🙂

fedra
26. aug 2008

havka ... my to iste. stale sme mali taky "priblbly" usmev ...

kvetka2
26. aug 2008

jéééjj ahoj havka! takže ty sa k nám pripájaš 🙂 moc gratulujem k dvojičkám 🙂 to je iné prekvapko 😵 . Tak nech krásne rastiete 🙂 baby, nič sa nedá robiť urobíme dvojičkovský zraz z našej témy, ked budú bambulky na svete 🙂

fedra
26. aug 2008

a mas aj fotecku ?
tak si ju potom daj do albumceka, nech sa pozriem ako sa dvom blska byva v jednom domceku

hava77
26. aug 2008

fedri popracujem na tom 😉

zuzla80
26. aug 2008

Havkaaaaaaa no tak to je parááááááááááááááda 😀 😀 😀 Dosť skoro sa ukázal ten druhý beťárik čo??? 😵
No baby tu sa to fakt zdvojičkováva 🙂

fedra
26. aug 2008

a kveta pozri ako sme pekne odstupnovane v tt
ty ... 15 tt
ja ... 12 tt
havka ... 9 tt
pekne po tri tyzdne za sebou 😀

zuzla80
26. aug 2008

A že by ja 6tt 😀 😵

kvetka2
26. aug 2008

práve som chcela povedať zuzlík hmmmm, že by 😀

kvetka2
26. aug 2008

a ešte máme taellu, ale tá sa nám stratila 😕 tá je tuším ako ty -fedra 😕

hava77
26. aug 2008

tak uz ich mam v albume, len to vyzera inak ako u vas ked su jednovajka 😀 druhy je ten drobec co visi "dole" 😀

fedra
26. aug 2008

taella a cmuk ... obe zo splnu ... a obe su 12tt /mali sme ET v ten isty den 😀 /

kukulik30
26. aug 2008

havka...no toto 😀 paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada...ten druhy mimisek bude riadny betarik, ked sa ti takto schovaval a robil si z vas zartiky 😀 ....

fedra
26. aug 2008

havka ... fakt je to neuveritene ako si tam spolu nazivaju 😀

hava77
26. aug 2008

mne pride ten druhy taky malicky 😕 😅 dufam ze dobehne surodenca coskoro 🙂

kukulik30
26. aug 2008

havy...neboj on to dobehne, a ak nie...tak to bude take drobatko-babuliatko...musis si ho poriadne vykrmit 😀

fedra
26. aug 2008

neboj ... dobehne
nas druhy drobcek bol na zaciatku mensi a pri poslednej kontrole uz boli na mm rovnaki

zuzla80
26. aug 2008

Havka ako to super vyzerá - je to úplne iné ako pri dvojvaječných. Wauuuuuuuuu 🙂

tanitta
26. aug 2008

No Havka.. tak toto je ceresnicka na torte 😀 ....to je uzasne... 😉 .........kto by nebol prekvapeny?? 😅 ....tak nech chrusti pekne rastu a silneju... jedno je iste budu rovnakeho pohlavia 😉 ...

fedra
26. aug 2008

na jasne tani ... ma o jedno moznost menej 😀
But to budu blsky dievcatka alebo blsiaci ... 😀

tanitta
26. aug 2008

Fedra.. dnes mam tipovaci den 😉 ...ty budes mat parku, Havka to isti s chlapcami, Kvetka bude parka... a Zuzla.. bude mat dievcatko 😎 ....piste si to 😀 ....

zuzla80
26. aug 2008

A ja tipujem, že Tánittka bude mať chlapčeka 😀 😀

fedra
26. aug 2008

😀 ... ja by som parik raaaaad
inak to ze Havka bude mat parik si myslim aj ja ... aj som jej to uz pisala 🙂
Ty si bola jasny bobik uz od zaciatku 😀

ale zuzla este moze mat dvojky, nie ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre