Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
14. jún 2008

kolko krat ste uz boli? a vlastne co vam povedali ze preco sa to nepodarilo?

steva
14. jún 2008

jedno ivf a potom KET.ani raz to nevyslo,ale nikto nevie preco.

kuspitka
14. jún 2008

a ty si zdrava?

steva
14. jún 2008

podla doktora ano.nebola som sice na laparoskopii,ale vsetky vysetrenia som mala v poriadku.

kuspitka
14. jún 2008

ozaj do ktoreho centra chodis?

steva
14. jún 2008

SPNL kosice.a ty?

kuspitka
14. jún 2008

ja helios martin.

steva
14. jún 2008

si spokojna?my to mame do martina dost daleko.

kuspitka
14. jún 2008

tak ja som velmi spokojna .ja som z RS a to nieje daleko

juja
15. jún 2008

Ahojte 🙂
...kde ste všetky? 😕 ....varíte? 😉

Kvetka halooooooooo je nedeľa kde siiiiii? Prosíme si fotečku parádnej ružovej diaľnice... 😵

cikyta
15. jún 2008

Ahoj juja. Vážne je tu málo ženušiek. Ale poobede sa to hádam nazbiera. 😉

kvetka2
15. jún 2008

Ahojte babulky! Jujka😉
Ja som dnes na nete len cez mobil a nejako sa mi nepodarilo odfotit testik. Dnes uz bola druha ciarocka krajsia🙂. Zajtra idem na uzv a krv, drzte mi palceky prosim. Vcera rano som trosick raz zaspinila-zbytky utrosu mali faru bielej kavy. Asi si viete predstavit ako som sa potom sledovala.

tinucha
15. jún 2008

Kvetka, to je super!!!!!!!!!Takže to vyzerá tak, že si tehuľka, verím, že ti to zajtra potvrdia. Dávaj si na seba pozor a potichúčky gratulujem! 😉 😀 😀 😀

kvetka2
15. jún 2008

Ahoj tinu, beriem to s rezervou, ale aj tak sa tesim, neviem sa tomu ubranit. A ty sa ako mas? Mne sa vcera aj dnes rano tocila hlava. A som kazdu chvilu hladna,aj ked nezjem vela. Taky zdravim ta aj s bobikom, konecne si sa mohla ozvat. Drzkam palceky a hladkaj brusko!

kvetka2
15. jún 2008

Kuspitka, ako sa mas?

mapa73
15. jún 2008

Kvetka gratulujem 🙂 vyzerá to sľubne 😉
Zajtra sa možno stretneme v heliku. Ja idem na krv a uzv.
Dnes si pichám 5 deň fostimon a mám veľmi nafúknuté brucho. Myslím, že minule som ho také nemala. Mala som také zväčšené keď som mala OHSS ☹ Dúfam, že sa nezačal vyvíjať 😠 Mám z toho trocha depku, ale dúfam, že zajtra bude všetko OK. neprestávam veriť.

Takynka držkaj sa 😉 Kedy asi pôjdeš domov? To asi záleží zajtra od uzv, však?
Hlavne oddychujte. Myslím na vás 🙂

kuspitka
15. jún 2008

Ahoj kvetka tak dobre teraz som sa zobudila a idem papat.test mi nevysiel.kedy ides do heliosa?

tanitta
15. jún 2008

Ahojky ...
Kveti...toto uz je nabeton 😵 ... utros papaj ...ja som ho papala 4x1...koli spineniu...predsa sa to tam viac vkladanim drazdi 😒 ....pa kocky....

kuspitka
15. jún 2008

tanitta tak to mas pravdu je vtehu aspon jedna

hava77
15. jún 2008

ahojte, kvetka to si nas potesila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 drzime silno palce 😉
ja som sa krajka pytala, ze ci si vkladanim utrosu neposkodim a povedal, ze tak vysoko sa prstom nedostanem 😀 , a dost ho to pobavilo......ale povedal ze ak chcem mozem ho papat 😒

mapka, neboj sa, to sa ti len spravilo veeeela folikov 😉 zajtra drzim silno palce 😉

no a ja si mozno pojdem zajtra po embrysteka-bobika 🙂 ale mozno v utorok 🙂 zalezi uz len od bobcov 😀

kuspitka
15. jún 2008

hava uz si si robkala test?kedy si bola na v kladani?

mapa73
15. jún 2008

havka dik

hava77
15. jún 2008

kuspitka ja len pojdem bud zajtra alebo v utorok 😉

katy2
15. jún 2008

ahojte 🙂
hava, aj ja idem v utorok..... budeme sa tesit spolu..... 😵

juja
15. jún 2008

Kvetuška tak ja ti želám aby sa tvoje tehu zajtra jasne potvrdilo z krvičky(aj keď mne je to jasné už teraz 😉 ), ale ešte skôr aby ti ho potvrdil Krajko na ultrazvuku krásnou fotečkou 😵 😵 ...držkajte sa 😉

....krásny zvyšok nedele vám prajem kočky..... 🙂

mirusch
15. jún 2008

Ahojte zlatúšikovia 😀 Chýbala som vám? Skúsila som opraviť tabuľku, ak som na niečo zabudla, tak mi napíšte IP.
Lauritka, veľmi som bola smutná, keď som zistila, že to zase nevyšlo, ale ti držím palčeky veľmi silno!!!
Aj vám ostatným, to je jasné 😀 😵

hava77
15. jún 2008

katy tak to budeme stresovat a testovat spolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no uz sa na to velmi tesim 🙂

hava77
15. jún 2008

mirusch no vitaj.....stratena dcera 😀

rosienka
15. jún 2008

ja som dnes totalne frustrovana...nechala som sa uniest a kupila som si vcera predsa len test a dnes rano...no, po 5 minutach nic z druhej ciarky, az mozno po 20 min., ale to uz vraj neplati...tak sa chystam zajtra na najhorsie ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

ahoj mirus, kedy zacinas?

hava77
15. jún 2008

rosienka, nebud smutna...vela dievcatam vysiel test negativny a krv nakoniec pozitivna 😉
dokonca myslim ze mirici sa to stalo a caka dvojky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre