Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

katy2
3. sep 2008

jasne.... ja len ze to mas v pase.... ale strasne ti drzim palce.... zasluzis si to.....

kuspitka
3. sep 2008

katy zatial to nechcem pisat mozno neskor to napisem ale este nie.
hej mam to tam uz idem na 3 umele dufam ze uz posledne.ale uvidime ako priroda prikaze.
a ty co ako sa mas???

katy2
3. sep 2008

ja sa mam teraz celkom fajn... prestala som sa zaoberat sama sebou.... nemeriam BT, nesledujem sa a je mi tak lepsie.... chystame sa na jesen na 2.IVF+ICSI.... Nechavam tomu volny priebeh... neplanujem ani ostat na PN.... jednoducho bude ako ma byt....

kuspitka
3. sep 2008

tak ja musim byt na PNke lebo mam hroznu pracu .
ale uz to budem inak riesit ako som to riesila.
skusim 3dni lezkat a potom normalne funkovat a nato nemysliet a citat knihy ktore mam tak velmi rada aspon mi den ubehne ako sa len da

kuspitka
3. sep 2008

tak ked sa to nepodari mozno budem planovat uz IUI aj teraz sa budem rozpravat otom s manzelom ze co urobkame .
v praci mi konci zmluva tak asi tak to je

katy2
3. sep 2008

neboj, raz sa to podarit musi.... strasne ti to prajem.... 😉

kuspitka
3. sep 2008

ja viem.ale aj peniaze sa minaju a uz mam len mesiac a budem mat v praci vypoved a zmluvu mi neobnovia

katy2
3. sep 2008

tak to mas tazke ☹ prajem ti vela sily.... a nech sa ti podari cim skor nejako vyriesit tu tazku situaciu..... je mi to luto
😔

kuspitka
3. sep 2008

to nic uz som sa stym zmierila inak nebude .mozno bude aj lepsie.mala som mat super pracu ale nakoniec povedali nemozem ist .tak mozno to bolo znamenie ze mam skusit toto a potom sa rozhodneme.mozno sa to podari ktovie

katy2
3. sep 2008

drzim palce

kuspitka
3. sep 2008

dakujem mojka.ved aj ja velmi drzim palce ti.

annaanna
3. sep 2008

ahojte kočendy, tehulkám krásne miminká a stimulantkám krásne tehu...
ja teraz čakám na krvný test, 16.9., máme 2 bobáčikov, 6 a 4 bunkových od včera

kuspitka
3. sep 2008

tak to je super.budes aj testovat alebo nie????

annaanna
3. sep 2008

tak to teda neviem, či budem taká trpezlivá, asi áno, na 1 deň
a ty?

kuspitka
3. sep 2008

ja nebudem testovat naco .
ozaj ty si potom lezala po vlozeni???

annaanna
3. sep 2008

ano ležala som v centra pol hodky a doma taký menší šetriaci režim.... aj ležala aj chodial.
ty si ako kuspitka, idem si prečítať v akom štádiu si práve teraz... jaaaaj ket

kuspitka
3. sep 2008

ano idem na 3 umele.
tak ja chcem lezat 3dni a potom riadne pracovat upratovat moj manzel chcem byt somnov domka

annaanna
3. sep 2008

myslíš že ležať až tri dni? to až toľko, to ja nevydržím

kuspitka
3. sep 2008

tak ani ja ale kvoli babu to urobkam bude sobota nedela tak to prezijem a moj muz mi zozenie dvdcka a budem cumet na telku tolko kolko sa da

cikyta
3. sep 2008

Kuspitka,nechcem sa sem velmi miešať,ale mne kázal Krajko po ET ležať 1 den a druhý kázal chodiť a hýbať sa,aby sa prekrvila maternica a embrijko sa uchytilo.

kuspitka
3. sep 2008

tak aj mne ale ja mam dlhu cestu pred sebov tak chcem to skusit takto

annaanna
3. sep 2008

no ja som vlastne aj pn, ale neležím celý čas, tak pol na pol..... kvôli bábu všetko, že? 😝

labutienka
3. sep 2008

cikyta - to akože v ten deň, keď si mala ET si ležala a na ďalší deň sa hýbala, alebo ten ďalší deň po ET bol akože ten prvý, kedy si mala ležať?

cikyta
3. sep 2008

labutienka.V ten den,ked som mala ET som musela doma ležať.(aj v aute som ležala)A na další den,po ET som občas chodila,išla von,upratala atd...Ale samozrejme nie nejaké extra telocviky!Len tak bežne žiť.

annaanna
3. sep 2008

asi je to tak dobre, taky normalny zivot, nenatahovat, nenosit tazke ... ale lezat asi nie,

cikyta
3. sep 2008

annaanna- 😉

annaanna
3. sep 2008

no ale cikytka, ja teraz lezim v posteli aj notasom.... aj s mojim muzikom.. takmer prave poludnie... chichi, siesta po obede

cikyta
3. sep 2008

Správne annaanna,len ja idem bez muža do postele(ten príde až piatok z práce),bez PC,ale s mojou havkajúcou láskou. 😉

annaanna
3. sep 2008

no cykitka, to som teda nechcela napisat takto verejne, ze spava s nami aj pes.... ale lezi medzi nami a vytesuje sa pohodicke. Tiez je to nasa laaaaaska, bichonik, a vy akeho?

cikyta
3. sep 2008

My?Otec-mops a matka bigl.Ale viac má z mopslíka.Len prchkú povahu po mame-nemá rada druhé psy.Ale doma je najlepšia na svete!No áno.Spávame s nou.No a čo?Ludia spávajú aj s horšími vecami 😀 Napríklad občas s opicou...kravou...somárom atd. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre