Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

katy2
16. sep 2008

tanit, keby si mala pravdu 😉

gabika24
16. sep 2008

annaanna srdečne gratulujem. moooooooooooooooooc sa teším 😀 😀 😀

annaanna
16. sep 2008

gabi, tak nám na na druhýkrát vyšlo a dúfam že to bude mať dobré pokračovanie

gabika24
16. sep 2008

bude, určite... uvidíš 😉

zuzla80
16. sep 2008

Anka aj ja sa pripájam ku gratulácií, nech to všetko dobre dopadne a nech sa o necelých deväť mesiacov tešít s bábätka 😵
Katy, Evka - neviete, že Tanittka má vždy pravdu 😉 Aj mne predpovedala, že budem tehu 😵

katy2
16. sep 2008

babenky, ako krasne vam uz tie tt pribudaju.....
zuzla, zeby? 😉

kukulik30
16. sep 2008

anna, zo srdiecka blahozelam 😵 😵 😵 a prajem krasne bezproblemove tehotenstvo 😉

annaanna
16. sep 2008

dievčatá moooc vám ďakujem a držím vám palce

zuzla80
16. sep 2008

Katy jasné 😉 😵

sylvia21
16. sep 2008

annanna veeeeeeeeeeeeeeelmi gratulujem, je to super sprava. Tak velmi sa tesim s tebou.
Zuzli, uz som tu davno nebola, ty si pokrosila krasne do 9 tt, takynka je uz tiez stara tehulka 😉
Drzite sa tu vsetky uzasne.

renusa
16. sep 2008

Ahojte 😉
Jujka, držím palčiaky blšiatkam a ich mamine 😉
Annaanna, pripájam sa ku gratulácii 😵
Sylvia, a Ty ako pokračuješ?

takyna
16. sep 2008

Ahojte bežkyne 🙂 , Ana gratulírujem k tehulkovaniu, veľmi sa teším 😵

sylvia21
17. sep 2008

Ahoj renuska - ja mam zajtra OPU, ale mam velmi malo vajicok, budem nakoniec rada, ak budem mat jedno, takze uvidime, co zajtra povie embryolog, ci vobec budeme pokracovat.

renusa
17. sep 2008

Sylvia, tak budem silno držať palčeky zajtra 😉 a potom sa ozvi

rosienka
17. sep 2008

caute baby, dlho som tu nebola...boooze, vsak vy ste tu uz vsetky tehotne! 😀 😀 tak gratulujem vsetkym za posledne dva mesiace, to je super, zda sa, ze to tu zabera, tento maraton 😉

ja idem buduci tyzden zas do centra trochu podiskutovat o inseminacii s darcovskymi spermiami - tak sme sa rozhodli, nebudeme prirodu znasilnovat dalsim ICSI, ked nechce ☹ ...snad najdeme darcu a podari sa nam aspon IUI. Chcela by som ist cim skôr, najlepsie v novembri, ale uvidime o tyzden ako to cele prebieha a trva...

dicinka1
17. sep 2008

no baby..mam 19 vajok odobranych..po gonale...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

zabkaevka
18. sep 2008

Ahojte babenky.
Hmm Zuzli, snáď budeš mať pravdu, a aj nám Tanitta "predpovedala" dobrú správičku.
Ja mám takú dilimu, viete ako som písala, že na 3.IVF, chcem ísť hneď ako budem mať výsledky po cytológií a bude všetko OK, a dostanem mrchu. Čo vlastne by mohlo byť začiatkom októbra, ale mám takú dilemu. V práci totiž mi od konca septebra tak do novembra mať také obdobie, keď budem veľa konzultovať, aj chodiť na služobky, a tak neviem či nebudem aj stresovať. Teda či by som mala podstupovať medzitým IVF, keĎ vlastne nebudem v kľude. Hmmm kočky máte s tým skúsenosti, alebo to je viac individuálne, či telo je schopné aj v strese dobre reagovať?? jasné že by som s celým najradšej v práci tresla, a venovala sa len svojmu snu, ale žiaľ nemá ma kto v tomto zastúpiť, a veľmi veľa ľudí a organizácií, tak stratí informácie, a teda aj šancu niečo pre seba získať. Hmmm to je dilema, tak teraz rozmýšľam, či to IVF, nepresunúť na neskôr? neviem

takyna
18. sep 2008

Ahojte bežkyne 🙂 , Sylvi držím ti palce nech ti to dobre dopadne, a tiež všetkým ostatným nech sa môžete čo najskôr k nám pripojiť.
Zabka môj názor osobný je , že pri stimulke je lepšie pokojnejšie obdobie, je to náročné na psychiku, mne to pri uzávierke ročnej nevyšlo tiež som mala priveľa stresu, ale samozrejme je to na tebe, budem ti držať palce 🙂

zabkaevka
18. sep 2008

takynka, Ďakujem presne to tak ja ja cítim, že keď sa pustím do toho pracovného tempa, tak to nemôžem spájať s IVF. A tak budem musieť rozprávať s vedúcim, nech mi dá niekoho na pomoc, pretože ja chcem riešiť svoje záležitosti, dôležitejšie pre mňa. Hmm ale či budem vedieť nemyslieť na prácu, nestresovať, či to zvládajú bez mnňa, tak to fakt neviem, a teda či nebudem na tom rovnako, ako keby som bola v práci. Hmm to je fakt teraz dilema, a nejak som ju toto neuvedomovala do včera, kedy sa ma jedna známa, ktorá pozná moje pracovné tempo, aj to na čo s achystám, spýtala, či sa to dá oboje naraz. Hmmm to je situácia. Božínku, poraď, či odložiť IVF, či riskovať.

takyna
18. sep 2008

Zabka pri 3/IVF by som neriskovala, práca neutečie nie je zajac 😉 a okrem iného každý je nahraditelný neboj sa, ak nepracuješ sama na svojom, ale pre niekoho , netreba sa zaťažovať viacej prácou ako do výšky svojej výplaty 😉 🙂 takto to ber, a bude sa ti lepšie rozhodovať 😵

zabkaevka
18. sep 2008

takynka, ty si taká zlatá 🙂 no áno, každý sme nahraditeľný, ale v tomto teraz hmm neviem kto by ma nahradil, fakt nie. ale riskovať nechcem, to v žiadnom prípade. juuuj normálne mám depku z toho. Za hocijakých bežných pracovných povinností by som neváhala a dala sa hned vypísať, ale tento krát by to bolo fakt nemožné. Ja neviem, neviem, som z toho mimo. Manželík ešte o tom nevie, začala som na tomto uvažovať až včera večer, a chcela som to najprv sama so sebou prediskutovať, a poradiť sa s vašími skúsenosťami. ale bude ako on povie, keď povie, že neprekladáme IVF, tak v práci budem musieť niekoho do toho riadne zasvetiť, ale aj tak iste budem chodiť trochu do práce. juuuuj to je fakt ale osud. domieša nám stále niečo do plánov.

hava77
18. sep 2008

ahojte, sylvi neboj sa aj jedno vajko vie byt vitazne 😉
dicinka blahozelam krasna uroda 🙂
zabka neboj ako vravi taky praca nie je zajac a neutecie, kdezto pri 3 ivf by si si to mohla neskor vycitat

gabika24
18. sep 2008

dicinka1 gratulujem k vajkám...
zabkaevka - súhlasím s takynkou, najlepšie je byť v pokoji a v robote to nebude možné - nie, keď budeš mať taký nabitý program.
sylvi, naozaj - tak ako hovorí havka - aj jedno vajko vie byť víťazné - len tomu musíš veriť... držím ale palce, nech je ich viac - a hlavne nech si tehu celých krásnych 9 mesiacov a potom nech držíte v náručí vytúžené bábätko 😵

annaanna
18. sep 2008

ahojte dievčatá, zabkaevka, zostan doma teda aspon po ET
joooj havka, to už 13tt??? to takbeží?

hava77
18. sep 2008

annaa bezi, aj ked mne sa zda ze velmi pomaly 😠 ale ako sa povie tu horsiu cast uz mame za sebou 🙂
neboj aj tebe to bude rychlo pribudat 😉 a ozaj ja som ti este negratulovala....tak zo srdca vseticko naj....nech sa drobec v tebe skryva 9 mesiacov pokial ho neobimes 🙂

zabkaevka
19. sep 2008

ahojte kočičky. taaaak dnes nik nie je na príjme, asi pracujete, ale sa snažíte prekonať dnešný deň, keďže začína víííííííkend. Paráda, ja sa teším, aj keď viem že ma čaká veľa práce, ale aj tak teším 🙂 Prajem každej z vás prijímné víkendové chvíle, tehulky veľa spinkajte, papajte, odpočívajte. Snažilky intenzívne snažilkujte, Stimulujúce,poriaaaaaaaadne stimulujte, a čakateľky na stimuláciu, hmmm ako ja, tak len v kľude sa pripravujme na tie dôležité chvíle. paaaaaaaaaaa

sylvia21
20. sep 2008

Gabika, Takina, Renuska, Havka, annanna, zabkaevka - ste velmi zlate. Mame jedno embryjko a to teraz bojuje. Ak to zvladne, tak, ho v pondelok caka PiDG a ak i to dopadne dobre , tak v utorok by bol ET.Je to este tazka uloha pre drobceka.

Vsetkym krasny vikend 😉

zuzla80
20. sep 2008

Sylvika držím drobčekovi palce nech ten boj zvládne a dobojujete to do úspešného konca. Veľa šťastia 😵 😵 😵

gabika24
20. sep 2008

sylvia, určite bude et, verím tomu, to embryjko bude víťazné... moc na vás myslím...
pekný víkendík všetkým 😵

sylvia21
20. sep 2008

Zuzlik, Gabika - ste zlatunke. Ideme zachvilocku na navstevu, nech troska prejdeme na ine myslienky. Aspon ja to potrebujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre